Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Özür Dilerim.

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

serkan ebcin

Özür Dilerim.

Mesaj gönderen serkan ebcin »

Allaha İyi Bir Kul Olucakmısın Allaha Küfürler Ederken Öyle Demiyordun Ben Özrünü Şahsen Kabul Etmiyorum Bu Arada Sana Bir Çift Lafım Var
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ! Zoruna Gitmesin Ha

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
ReisV6
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Clan İsmi: Alemdar Gaming
İletişim:

Özür Dilerim.

Mesaj gönderen ReisV6 »

@ serkan ebcin Allahamı kufrettım.Şuan forum kurallarına uymak ıcın sarf ettıgım cabayı hayatımın hıc bır alanında etmedım.
Allaha kufredende.Allah tarafından çarpılanda, O kasımpaşamıdır konya spormudur yenıldımı boyle ulkeyı ..... dıyende kım Allah bılıyor Koçum.
Oldum olası senı adam yerıne koymadım hıc bır zaman benım lıgımın oyuncusu olamadın genede degılsın.

Edit:Bayaa bır kısı bu forumda bu serkanı bir şey sanıyor bu adam hıc makına nedir vds nedir açılımını bılmez benı levent yorukoglu denen başka bir şahıs ıle karıştırıyor azoncede 88udp ıle serverlere vuran demiş.
Ben omrumde localden saldırımı atmışım derdım de bu adam gıbı benım lıgımın oyuncusu olmak ısteyen bırıne yanıt vermeyecegım.
En son ReisV6 tarafından Sal Ara 19, 2017 11:38 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

serkan ebcin

Özür Dilerim.

Mesaj gönderen serkan ebcin »

ReisV6 yazdı:@ serkan ebcin Allahamı kufrettım.Şuan forum kurallarına uymak ıcın sarf ettıgım cabayı hayatımın hıc bır alanında etmedım.
Allaha kufredende.Allah tarafından çarpılanda, O kasımpaşamıdır konya spormudur yenıldımı boyle ulkeyı ..... dıyende kım Allah bılıyor Koçum.
Oldum olası senı adam yerıne koymadım hıc bır zaman benım lıgımın oyuncusu olamadın genede degılsın
Ne Kadarda Kurallara Uyan Bir Delele Sen Kimsinki Ligin Olsun ? Şahsi Konuşmuyorum Senin Gibi Ha Tekrar Söyliyim Zoruna Gitti Ama NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Poseidon*
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Özür Dilerim.

Mesaj gönderen Poseidon* »

Egoist bir insansın bu haldeyken bile artisleniyorsun, forumdaki çoğu kişi seni istemiyor ve pkk adlı terör örgütünü savunduğun videolar ortalıkta bunları söylemesi belki şuan Canını yakar ama prim için herşeyi yapan birisisin eskiden videolara nasıl girdiğini hatırlar mısın? "Merhaba ben dalale abiniz" abiysen abiliğini bil saldırı gibi velet işlerini bırak. Dediğin lafların arkasında dur.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ManiFesto
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Özür Dilerim.

Mesaj gönderen ManiFesto »

HEPAR yazdı:
ReisV6 yazdı:@ serkan ebcin Allahamı kufrettım.Şuan forum kurallarına uymak ıcın sarf ettıgım cabayı hayatımın hıc bır alanında etmedım.
Oldum olası senı adam yerıne koymadım hıc bır zaman benım lıgımın oyuncusu olamadın genede degılsın.

Edit:Bayaa bır kısı bu forumda bu serkanı bir şey sanıyor bu adam hıc makına nedir vds nedir açılımını bılmez benı levent yorukoglu denen başka bir şahıs ıle karıştırıyor azoncede 88udp ıle serverlere vuran demiş.
Ben omrumde localden saldırımı atmışım derdım de bu adam gıbı benım lıgımın oyuncusu olmak ısteyen bırıne yanıt vermeyecegım.
Sen kimsin lan bok
:D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

oCezaMelegi
Server Ip/DNS: 213.238.173.18
Clan İsmi: [I]ncredibLe'S
İletişim:

Özür Dilerim.

Mesaj gönderen oCezaMelegi »

Demin Ömer Bey dediği gibi çoğu klandan özür dilemesi gerekiyor. Baya kabarık bir defterin var dalale. Fakat gerçekten bir şeylerden ders çıkartıp düzgün bir duruma geçtiysen bizlik bir problem yok. düzgün durana incredible’s clanının kapısı her zaman açıktır.

Birbirmize bayılmıyoruz burda. Hatta burdaki bir çok kişi zerre beni ve klanımı sevmiyordur. Kafana takma dürüst ol düzgün ol zaten sorunun olmayacaktır. Ha eğer değiştiysen “Dalale” bile değişebiliyormuş vay be derim açıkçası beklenmeyen birisin
Ben herkese 1 şans daha verilmesi taraftarıyım.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Poseidon*
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Özür Dilerim.

Mesaj gönderen Poseidon* »

İmansızlarla da sırf Allah'a sövdü diye kavga ettin ama aynı server açacakmışsınız, döneklik öhöm. Hiçbir zaman özür dilemeyecektin csd gelmeyecektin hatırlatırım her gün daha güçlü olan bu firmanın adına laf ettin, buradaki serverlere Ping attın laf attın bence boş ver bu işleri kendi çöplüğüne pardon denizine git martı kardeş.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
ReisV6
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İletişim:

Özür Dilerim.

Mesaj gönderen ReisV6 »

@oCezaMelegi Halden anlayan birisi oldugun için teşekkür ederim yalnızca aklında gereksiz bir bilgi bulunsun dıyede derımkı ınan surda yorum atanların %20 si benım ts3 umde bana script için yalvaran ınsanlar nıcklerınıde ısteyen olursa ifşalarım.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
ReisV6
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İletişim:

Özür Dilerim.

Mesaj gönderen ReisV6 »

@TeamTR Alperın mga da oda açıp Allaha sovdugu ıcın ozur dıledıgınden haberın olmaması bır yana.
Martı gıbı hakaretlerı tınlamasamda normalde dıyenın annesı ıle ılgılı bazı hayallerımı dıle getırırım Neyse bu kadar zaman esdık gurledık dur bakalım Ne olacak.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

Özür Dilerim.

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Özellikle dediklerime Serkan Ebcin de dahildir, çünkü bu forumda sadece 2 Kasımpaşalı vardır.
@ReisV6 diyeceğin şudur; yaptıysam özür dilerim.
Başka türlü olmaz, boyun eğeceksin.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli