Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

cs37.csd.com Yasaklı Kullanıcıları Barındırıyor

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

tekbirlik
Server Ip/DNS: Cs2.Csduragi.Net
Clan İsmi: Selected-Gaming
İletişim:

Mesaj gönderen tekbirlik »

TS3 sunucularını kullanıyorum kendılerının daha oncesınden kullandıkları ts3u boyle şeyler kalması gayet doğal yasaklatmak için elinizden geleni yapmayın. Yeter siz nasıl insanlarsınız ? Bizim iyiliğimizi mi istiyorsunuz kötülüğümüzü CSD sunucusunu benim 2015dan beri bulunduğum bir ortam, 1 kere saldırı herhangi birşey yapmadım 1 kere konu açılmadı. Size izaa ediyorum grupda 20 30 satır yazıyorum adam gelmiş beni yasaklatmak için yazdığı cümlelere bak lütfen insaflı olun size gerekli açıklamaları defalarca yaptım. Artık açıklamaların gerekli olduğunu düşünmüyorum yapılan tüm karalamaların art niyetli olduğunu düşünüyorum. Saygılarımla JusTeam Kurucusu.

Dahada bu konu hakkında ömer bey dışında benden kimse açıklama alamayacak.

Ömer bey tarafından PANEL kontrolu istediği zaman yapılabilir. Panele ben ve arkadaşım(ilk aldığımdan beri benle olan birisi belli olur zaten) dışında kimse giriş yapmamıştır. (IP KONTROLU bakımından)
[@Bilinmeyen Etiket] İsterseniz Ö.M olarak sizede telegram grubunda yaptığım açıklamayı atabilirim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ENESIZM
Server Ip/DNS: MoonDeveloperTeam
İletişim:

Mesaj gönderen ENESIZM »

Bu bir karalama değildir. Sana art niyetim olmadan dedim ki "barındırma burada. Biz bu yüzden yasaklandık, sizde gitmeyin arada." dedim. Fakat sen, pek beni umursamadın. TS3'lerini kullanıyorsun fakat o klanın oyuncuları sunucunda barınıyor ?
Screenshot_2.png
Ayrıca bir ara "LJLARK" isminde bir adminin giriş yaptığını da gördüm. Bu nicki sürekli kimin kullandığını söylememe gerek var mı ?

Ekran görüntüsünde kutucuk içine aldığım kişi olan "YavuzYILMAZ" yasaklı clanın diğer kurucularındandır.

bkz:server-tanitimi-clan-tanitimi/hellteamt ... uz#p132291 (HellForce yönetimi o kişinin kim olduğunu daha iyi biliyordur.)

viewtopic.php?p=132345#p132345 Bu linkte de "IMANSIZ WINSTON KEDI" rumuzlu kullancının o clana ait olduğunun kanıtıdır.

Bütün kanıtlar en açık ve net haliyle ortadadır. Gerisi Ömer beyin inisiyatifine kalmıştır.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

tekbirlik
Server Ip/DNS: Cs2.Csduragi.Net
Clan İsmi: Selected-Gaming
İletişim:

Mesaj gönderen tekbirlik »

Eğer "LJLARK " İsimli bir "ADMIN" giriş yaparsa veya yaptıysa veya panele kayıt edildiyse sunucumu kapatabilirsiniz. Panel sadece bende var benim bilgim dahilinde olmadan nasıl yazılabilir?

Şöyle diyeyim o klandan üyeler vs. barınıyor ise şöyledir yasaklı olmayan kişiler giriyordur girip sunucuya yetkileri varmı kontrol edebilirsiniz. Sadece önceden benim arkadaşım olanlar dışında yetkileri bulunmamakta. Gördüğünüz üzere tagları vsde yok. Ömer Bey'e bu konuda söz verdik ve vermeye devam ediyoruz yetki yazmayacağız. Bakabilirsiniz LJLARK, İmansız Winston Hoca diye hiçbir yetkili kaydedilmemiştir. Ve kaydedilmeyecektir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Gereken işlem yapılmıştır

Link: