Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Cs24 hak.

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
ByPassage

Cs24 hak.

Mesaj gönderen ByPassage »

Ömer Bey Kararınız nedir

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

''-Kaan-''
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: cs34.csduragi.com
Clan İsmi: WildFire

Cs24 hak.

Mesaj gönderen ''-Kaan-'' »

beyler az önce ts46 ya gittim atmaca=boss alemdar=leonidasbey bu kişilerin 2 side yasaklı ve bu gün ts82 adresine saldırı atanlar onlarmış yanlış kişilerden şüphelenmişim gidip bakın zaten ordalar oranında yasaklanmasını istiyorum bu gün kaç gündür verdiğimiz emeğe saldırı attılar ve ben yanlış kişilerden şüphelenmişim ama sonuçta oradada yasaklılar var iki taraftada yasaklı kişiler bulunmakta ts46 adresinin yasaklanmasını istiyoruz zaten yakında elvet gene saldırı atarlar bu sefer attıklarında yedek atmadan konu açıcağım

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Dragan Ratkoviç

Cs24 hak.

Mesaj gönderen Dragan Ratkoviç »

''-Kaan-'' yazdı: Sal Mar 05, 2019 6:40 pm beyler az önce ts46 ya gittim atmaca=boss alemdar=leonidasbey bu kişilerin 2 side yasaklı ve bu gün ts82 adresine saldırı atanlar onlarmış yanlış kişilerden şüphelenmişim gidip bakın zaten ordalar oranında yasaklanmasını istiyorum bu gün kaç gündür verdiğimiz emeğe saldırı attılar ve ben yanlış kişilerden şüphelenmişim ama sonuçta oradada yasaklılar var iki taraftada yasaklı kişiler bulunmakta ts46 adresinin yasaklanmasını istiyoruz zaten yakında elvet gene saldırı atarlar bu sefer attıklarında yedek atmadan konu açıcağım
Velet sürüleri işte, hem gelip burda özür diliyor hem saldırı atıyor. Büyük ihtimalle bunu okuyodur. Boss yasağının kalkması için saldırı "atmaman" lazım.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
ByPassage

Cs24 hak.

''-Kaan-'' yazdı: Sal Mar 05, 2019 6:40 pm beyler az önce ts46 ya gittim atmaca=boss alemdar=leonidasbey bu kişilerin 2 side yasaklı ve bu gün ts82 adresine saldırı atanlar onlarmış yanlış kişilerden şüphelenmişim gidip bakın zaten ordalar oranında yasaklanmasını istiyorum bu gün kaç gündür verdiğimiz emeğe saldırı attılar ve ben yanlış kişilerden şüphelenmişim ama sonuçta oradada yasaklılar var iki taraftada yasaklı kişiler bulunmakta ts46 adresinin yasaklanmasını istiyoruz zaten yakında elvet gene saldırı atarlar bu sefer attıklarında yedek atmadan konu açıcağım
Alemdarda yasakli kardesim bunlar turemeler iki ucgun sonra ozure gelirler yine

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

''-Kaan-''
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Cs24 hak.

bunlar inşallah bana bir daha saldırı atarlarda kapanırlar kardeşim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
ByPassage

Cs24 hak.

''-Kaan-'' yazdı: Sal Mar 05, 2019 8:11 pm bunlar inşallah bana bir daha saldırı atarlarda kapanırlar kardeşim
amin ama cs24 kurucusu yolladımı acaba ne yaptı bunları

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

''-Kaan-''
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Cs24 hak.

Sanmam ama Ts46 kapanırsa iyi olur Cs24 te de yasaklı kişiler var sürü gibi milletin sw lerine gidiyorlar

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
ByPassage

Cs24 hak.

''-Kaan-'' yazdı: Sal Mar 05, 2019 8:18 pm Sanmam ama Ts46 kapanırsa iyi olur Cs24 te de yasaklı kişiler var sürü gibi milletin sw lerine gidiyorlar
ama kurucusuna forumla alakalı bişi bilmiyomuş oyle diorlar

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

''-Kaan-''
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Cs24 hak.

Ya öyle aslında birçok bilmeyen lerle ortak oluyorlar bence bilmeyen etmeyenlerin sw side kapanıyor

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
ByPassage

Cs24 hak.

''-Kaan-'' yazdı: Sal Mar 05, 2019 8:29 pm Ya öyle aslında birçok bilmeyen lerle ortak oluyorlar bence bilmeyen etmeyenlerin sw side kapanıyor
Ömer Bey loglardan baksın hala devam ediyolarsa cezasını versin yoksa bi şans tanısın çünkü cs24 güzel bir ip bunu kimse kaybetmek istemez

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli