Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

cs15.csduragi.com hk.

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Aloyoshaa
Server Ip/DNS: Ts3.jessinary.net
Clan İsmi: JessinarycLan
İletişim:

cs15.csduragi.com hk.

Mesaj gönderen Aloyoshaa »

yasakli-clan-kisiler-f40/forum-yasaklamasi-t34507.html BURADA YASAKLIYMIŞSINIZ ANLADIGIMA GORE TEKRARDAN KALKMIS VE YASAK OLDUGUNU BILE BILE BOYLE BIR ISE KALKIŞIYORSUNUZ. GERÇEKTEN HALA KENDINIZI HAKLI DURUMA CIKARMAYA CALISTIGINZI ANLAMIYORUM

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ayaz Hepyek
Server Ip/DNS: cs32.csduragi.com
Clan İsmi: HellforceGaming

cs15.csduragi.com hk.

Mesaj gönderen Ayaz Hepyek »

Aloyoshaa yazdı: Cum Mar 15, 2019 8:32 pm yasakli-clan-kisiler-f40/forum-yasaklamasi-t34507.html BURADA YASAKLIYMIŞSINIZ ANLADIGIMA GORE TEKRARDAN KALKMIS VE YASAK OLDUGUNU BILE BILE BOYLE BIR ISE KALKIŞIYORSUNUZ. GERÇEKTEN HALA KENDINIZI HAKLI DURUMA CIKARMAYA CALISTIGINZI ANLAMIYORUM
küçük harflerle yazarsan daha iyi olur

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Aloyoshaa
İletişim:

cs15.csduragi.com hk.

Açık Kalmış Ayazcım

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

onur35
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

cs15.csduragi.com hk.

Mesaj gönderen onur35 »

Evet ben yasaklanmadım demedim ki daha öncesinde affedildim hatta itiraf edeyim 2 kez yasaklandım bu 3 olucak ve bu kadar beni banlattırmak istediğini blmiyordum keyfi gönlün olcak ben banlanırsam galiba bilmiyorum ama hatalıyım dedim ban yedim evet ben gerekli savunmamı yazdım bundan sonrası ömer beye kalmış

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

cs15.csduragi.com hk.

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Aloyoshaa
İletişim:

cs15.csduragi.com hk.

Yek'-ta yazdı: Cum Mar 15, 2019 10:15 pm silinmis-konular/iftira-t34775.html
Konuya Hakim Değilim Anlatabilirmisin Reis

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

cs15.csduragi.com hk.

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Bende değilim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

onur35
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

cs15.csduragi.com hk.

Mesaj gönderen onur35 »

silinmis-konular/iftira-t34775.html Yekta beyin aktarmış oldugu konuda ahmet turan herkezi dolandırıyor ve bunla ilgili banada cs20 sahibiyim demişti sana satayım gibisinden kelimeler kullandı ve ben insan gibi rica ettim sizden bakın ben calısıyorum işimdeyim o videoda cok fazla bilgim yok olaylardan 600 bırakırım ama neyi 600 bırakırım blmiyordum bakın ahmet turan herkez üzerinden iftira geciyor ve bu bizi etkiliyor sunucuları kötü duruma geciriyorlar dostum benim bir kabahatım yok ki benim satma gibi durumum yok AHMET TURAN Denilen adam herkeze karşı oynuyor. Ve bu bizide etkiliyor kimsenin herhangi bir kabahatı yok biz ban yiyince amacın varmış olmuycaksın ahmet gene aynı seyleri yapıcak dostum biz size insan gibi geldik bakın böyle böyle durum varmıs ben zaten ahmet turanın tssinide batırdım gittim neler neler yazdım. Herkeze iftira atıyor ve bundan bizde etkileniyoruz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

onur35
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

cs15.csduragi.com hk.

Mesaj gönderen onur35 »

AHMET TURAN Denen şahıs herkezi birbirine düşürüyor ben onla ortakmıydım ortaktım daha önceden sunucularını ben ödüyordum onlardan ayrıldım yaklaşık 2 ay oldu ve sizin dediğiniz şu ahmet bize 300tl kazık attı bizde size atcaz ben gene calısırım hocam burda yanlış anlaşılma var yekta beyin dediği gibi sizlerden rica ettim bi yanlıs anlasılmadır olmus insan gibi kusura bakmayın dedik size ama banlattırmak icin actınız konuyu neyse tesekkur ederim ben gene savunmamı yaptım AHMET TURAN inanmayın yeter dadarea diye tsnin sahibi

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Aloyoshaa
İletişim:

cs15.csduragi.com hk.

HMET TURAN Denen şahıs herkezi birbirine düşürüyor ben onla ortakmıydım ortaktım daha önceden sunucularını ben ödüyordum onlardan ayrıldım yaklaşık 2 ay oldu ve sizin dediğiniz şu ahmet bize 300tl kazık attı bizde size atcaz ben gene calısırım hocam burda yanlış anlaşılma var yekta beyin dediği gibi sizlerden rica ettim bi yanlıs anlasılmadır olmus insan gibi kusura bakmayın dedik size ama banlattırmak icin actınız konuyu neyse tesekkur ederim ben gene savunmamı yaptım

Burdaki - 2 ay oldu ve sizin dediğiniz şu ahmet bize 300tl kazık attı bizde size atcaz Şu Yazı Nasıl Atıcaksınız. Kazık ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli