Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

cs15.csduragi.com hk.

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

onur35
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

cs15.csduragi.com hk.

Mesaj gönderen onur35 »

Aga ban yicemi zaten biliyorum. En azından dürüstçe ben söyledim. Ama istersen ömer telliye söven kişileri gel sen banla tsden umrumda degil. Ama biz sizden insan gibi rica ettik. Atmayın hata oldu ahmeti tanımıyoruz dedik. Daha önceden ortak oldugumu söyledim ama işte
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

onur35
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

cs15.csduragi.com hk.

Mesaj gönderen onur35 »

Son karar ömer beyin ben savunmamı yazdım beklemedeyiz tesekkurler

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

ByPassage

cs15.csduragi.com hk.

Mesaj gönderen ByPassage »

Kardeşim ne hikmetse hep yasakli kişılerle ortaklik oluyor gecende cs24 un sahibi bilmiyordu bilmiyosaniz 9rtak almayin

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

onur35
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

cs15.csduragi.com hk.

Mesaj gönderen onur35 »

Yasaklı kişiyle ortak değilim aga sorun o değil.
Şimdi Ahmet TURAN Diye gereksiz bir eleman var bu adam 300TL Kazıklıyor bunları sonra ahmet turan gidiyo benim tsmi numaramı veriyo ztn videoda var benim ahmet turanın tssinde yetkim bile yok iken bende o esnada işteyim benim ekipte diyo alt klan geldi alıncak gidiyom. ama bizim adamlar satmaya kalkmış banada diyolar satılık de falan filan ben ztn videodada görür işteyim ve bilgisayar üzerindeyim müşteri ile ilgileniyorum gelmiş ne olduguyla bilgim yok cekmisler bizim adamlar durumu düzeltmek icin yan ts gitmisler sövmüsler falan.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

ByPassage

cs15.csduragi.com hk.

Mesaj gönderen ByPassage »

onur35 yazdı: Prş Mar 14, 2019 11:53 pm Yasaklı kişiyle ortak değilim aga sorun o değil.
Şimdi Ahmet TURAN Diye gereksiz bir eleman var bu adam 300TL Kazıklıyor bunları sonra ahmet turan gidiyo benim tsmi numaramı veriyo ztn videoda var benim ahmet turanın tssinde yetkim bile yok iken bende o esnada işteyim benim ekipte diyo alt klan geldi alıncak gidiyom. ama bizim adamlar satmaya kalkmış banada diyolar satılık de falan filan ben ztn videodada görür işteyim ve bilgisayar üzerindeyim müşteri ile ilgileniyorum gelmiş ne olduguyla bilgim yok cekmisler bizim adamlar durumu düzeltmek icin yan ts gitmisler sövmüsler falan.
Saticakmiydin peku

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

onur35
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

cs15.csduragi.com hk.

Mesaj gönderen onur35 »

Aga yemin ederim satmıycaktım ben ne oldugunu anlamadım. satılık de falan dediler ben birşey bilmiyodum ya bilsem neden satayım sonradan dank etti kafama işte

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Aloyoshaa
Server Ip/DNS: Ts3.jessinary.net
Clan İsmi: JessinarycLan
İletişim:

cs15.csduragi.com hk.

Mesaj gönderen Aloyoshaa »

ByPassage yazdı: Prş Mar 14, 2019 11:54 pm
onur35 yazdı: Prş Mar 14, 2019 11:53 pm Yasaklı kişiyle ortak değilim aga sorun o değil.
Saticakmiydin peku
Ya Belli Değilmi Kardeşim Videoda 600TL Ye Bırakırım Diyişi ? Çocuk Yok Karşısında. Kendisini Kandırır Anca. + Olarak Ortaklık Yapmadım Diyorsunda Adam Nereden Biliyor Son Ödeme Tarihini ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Aloyoshaa
Server Ip/DNS: Ts3.jessinary.net
Clan İsmi: JessinarycLan
İletişim:

cs15.csduragi.com hk.

Mesaj gönderen Aloyoshaa »

onur35 yazdı: Prş Mar 14, 2019 11:57 pm Aga yemin ederim satmıycaktım ben ne oldugunu anlamadım. satılık de falan dediler ben birşey bilmiyodum ya bilsem neden satayım sonradan dank etti kafama işte
Onur35 Karşında Çocuk Var Gibi Konuşuyorsunuz Herkez Herşeyi Görüyor Bırakın Ömer Bey Gerekeni Yapsın. + Olarak O AhmetTURAN Nereden Bılıyor Son Odeme Tarihini

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

onur35
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

cs15.csduragi.com hk.

Mesaj gönderen onur35 »

Ortaklık dad area üzerinden yaptım ben oda eskiden yaptım. işte ben blmıyom ve sizden insan gibi rica ettim dürüstce bakın ben yanlıs yaptım dedim kusura bakmatyın ahmet turanla iş birliğim yok dedim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

onur35
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

cs15.csduragi.com hk.

Mesaj gönderen onur35 »

Savunmamı yazdım gerekli iyi calışmalar.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli