Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

cs15.csduragi.com hk.

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

onur35
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

cs15.csduragi.com hk.

Mesaj gönderen onur35 »

Ben dürüstçe geldim tsnize sizin ben ömer beye sövmedim sövmem zaten ban yediğimi biliyorum daha öncesinden haklı sebeblerden ama tesekkur ederim herşey için bidahada banım açılmaz zaten.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

ByPassage

cs15.csduragi.com hk.

Mesaj gönderen ByPassage »

onur35 yazdı: Prş Mar 14, 2019 11:23 pm Ben dürüstçe geldim tsnize sizin ben ömer beye sövmedim sövmem zaten ban yediğimi biliyorum daha öncesinden haklı sebeblerden ama tesekkur ederim herşey için bidahada banım açılmaz zaten.
Dostum bi sakinles belki uyarilirsin omer bey daha karar vermemisken

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

onur35
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

cs15.csduragi.com hk.

Mesaj gönderen onur35 »

ByPassage yazdı: Prş Mar 14, 2019 11:24 pm
onur35 yazdı: Prş Mar 14, 2019 11:23 pm Ben dürüstçe geldim tsnize sizin ben ömer beye sövmedim sövmem zaten ban yediğimi biliyorum daha öncesinden haklı sebeblerden ama tesekkur ederim herşey için bidahada banım açılmaz zaten.
İnşallah affedilirim ben sövmem hocam asla sövmem ben kaç kişi ban yemiş kişi gördüm ama bu yaptıkları ayıp ben işteyim video'da ve benim adamlarım benden habersiz 800TL 600TL Demisler bende onlara güvenip 600 TL Demistim hatalıyım ya ömer bey ne dese haklı kararında hak veririm. ama ben sövmem desteğin için teşekkür ederim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

ByPassage

cs15.csduragi.com hk.

Mesaj gönderen ByPassage »

onur35 yazdı: Prş Mar 14, 2019 11:25 pm
İnşallah affedilirim ben sövmem hocam asla sövmem ben kaç kişi ban yemiş kişi gördüm ama bu yaptıkları ayıp ben işteyim video'da ve benim adamlarım benden habersiz 800TL 600TL Demisler bende onlara güvenip 600 TL Demistim hatalıyım ya ömer bey ne dese haklı kararında hak veririm. ama ben sövmem desteğin için teşekkür ederim
Satmaya kalkistinmi

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ayaz Hepyek
Server Ip/DNS: cs32.csduragi.com
Clan İsmi: HellforceGaming

cs15.csduragi.com hk.

Mesaj gönderen Ayaz Hepyek »

onur35 yazdı: Prş Mar 14, 2019 11:21 pm 900TL Ücretim ömer telliye değil size haram olsun 900TL Asgari ücretimin yarısını yaktınız tebrik ederim. Ömer telli haklıdır ban hakediyorum.
Henüz cevab verilmemiş böle yaparak durumunuzu kötüye sokuyorsunuz sakin kalın ömerbey gereken kararı ve cevabı verilcekdir kimsenin durduk yere hakkı yenmez.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Aloyoshaa
Server Ip/DNS: Ts3.jessinary.net
Clan İsmi: JessinarycLan
İletişim:

cs15.csduragi.com hk.

Mesaj gönderen Aloyoshaa »

ByPassage yazdı: Prş Mar 14, 2019 11:28 pm
onur35 yazdı: Prş Mar 14, 2019 11:25 pm

Satmaya kalkistinmi
Herşey Belli Değilmi ? Ömer Bey'in Adaletine Güveniyoruz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

onur35
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

cs15.csduragi.com hk.

Mesaj gönderen onur35 »

Aga ben tsye girdim satmaya ugrasmadım ben satmam ya olay şu Ahmet Turan diye bir şahıs bunlara kazık atıyor bunlarda adam yolluyor onların tssine cs 1.6 server satılık varmı adamda Ahmet Turan denilen adamda bizim tsye gönderiyo bizim adamlarda hemen satmaya calısıyo asıl server onların degil sonra ben geliyom işteyim ztn orda hiç bir şey anlamadan bişeyler yazıyolar özelden güveniyom bizimkilere fazla güven başa bela derler ya işte o ben sonra gidiyom ne diyonuz diye adamlarımı yukarı cekiyom satmıyonmu diyo satmıyom diyom adama zaten izlemedim videoyuda orayı aldımı diyede Tüm herşey ahmet turan diye bi cocuk yüzünden başlıyo daha öncedende ortaktım onunla ayrıldık o kisiyle işte bundan ibaret bana geliyoalr sonra bir sürü sövme muhabbeti olmadı demiyom olmuş ama ben sövmedim sövmeme sövenleride banlarım. gerekirse.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Aloyoshaa
İletişim:

cs15.csduragi.com hk.

Sövenler Seninle Aynı Yetkide Kardeşim Az Öncede Tsye Gelip Ömer Telliye Ve Allah'a Küfür Ettiler Onuda Çektim Kendinizi Haklı Çıkarmaya Çalışmayın Ve Kararı Bekleyelim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

onur35
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

cs15.csduragi.com hk.

Mesaj gönderen onur35 »

Ahmet TURAN Diye muhabbeti işte kimse konusmuyom bile onla onun hırsına bana ban attırmaya calısıyolar dadarea sahibimiymis neymis sövme muhabbeti oldugunu itiraf ettiler. ama sövmedim ben sövmem

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Aloyoshaa
İletişim:

cs15.csduragi.com hk.

Seninle Aynı Yetki Boşluk Permi Olan İnsanlar Sövdü. Onlarda Oranın Ortağıdır.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli