Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Booz Gaming Yasaklı Oyuncular

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Aloyoshaa
Server Ip/DNS: Ts3.jessinary.net
Clan İsmi: JessinarycLan
İletişim:

Mesaj gönderen Aloyoshaa »

Ayaz Hepyek yazdı: Pzt Nis 15, 2019 3:50 pm
Aloyoshaa yazdı: Pzt Nis 15, 2019 3:47 pm
Ayaz Hepyek yazdı: Pzt Nis 15, 2019 2:49 pm

Ya arkadaşım ben bobmarleyi filan demiyorum onların evet oldu Ben yasini diorum bana zararı olmadi bobmarley zamanında evet benimde serverime saldırdı ama yasini görmedim saldırı vs islerinde.
Sana Olmadı Ama Csdurağı Müşterilerine Oldu Yasin'in Tssine Gittigim Zaman Orda İLYASBEY* GÖKAYBEY Ve Racon Teamdan Birçok Kişinin Adminserverquery Oldugunu Farkettim Bunlar CSD Zamanında Saldıran İnsanlar Ne Ara Sizin Veya Benim Veya Onlar İçin İyi Oldular. + Sen Gidip Cs Sunucusu Satan Biryerden Almışsın Ts3ü Yasak Değilmiydi ?
Ben ucre t odemiyom ve csduragi gibi kaliteli sağlam ts3 varsa söyleyin alalım sknti çeken bizler tsye vuruyorlar rahat vermiyorlar başka caremiz yok
E Ücret Ödemiyorum Diye Neden CSD Düşmanlarından Alıyorsun. Yasak Oldugunu Bile Bile Yasağı Eziyorsun

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ayaz Hepyek
Server Ip/DNS: cs32.csduragi.com
Clan İsmi: HellforceGaming

Mesaj gönderen Ayaz Hepyek »

Aloyoshaa yazdı: Pzt Nis 15, 2019 5:06 pm
Aloyoshaa yazdı: Pzt Nis 15, 2019 3:47 pm

Sana Olmadı Ama Csdurağı Müşterilerine Oldu Yasin'in Tssine Gittigim Zaman Orda İLYASBEY* GÖKAYBEY Ve Racon Teamdan Birçok Kişinin Adminserverquery Oldugunu Farkettim Bunlar CSD Zamanında Saldıran İnsanlar Ne Ara Sizin Veya Benim Veya Onlar İçin İyi Oldular. + Sen Gidip Cs Sunucusu Satan Biryerden Almışsın Ts3ü Yasak Değilmiydi ?
Ben ucre t odemiyom ve csduragi gibi kaliteli sağlam ts3 varsa söyleyin alalım sknti çeken bizler tsye vuruyorlar rahat vermiyorlar başka caremiz yok
E Ücret Ödemiyorum Diye Neden CSD Düşmanlarından Alıyorsun. Yasak Oldugunu Bile Bile Yasağı Eziyorsun
Yasin yasaklı değil DİE biliyorum serveride var ve ben yasinin csduragina saldırı attığını filan görmedim yasaklı olduğunu da görmedim ve benim muhattbim yasin. Dierleriyle konusmuslugum bile yok muhatab olmam hem konu benmiyim şuan sen hale bana hesab soruyon :) sen deilde brak sayın ömerbey sorsun kardeşim hadi sana iyi forumlar.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Aloyoshaa
Server Ip/DNS: Ts3.jessinary.net
Clan İsmi: JessinarycLan
İletişim:

Mesaj gönderen Aloyoshaa »

Ayaz Hepyek yazdı: Pzt Nis 15, 2019 5:10 pm

Yasin yasaklı değil DİE biliyorum serveride var ve ben yasinin csduragina saldırı attığını filan görmedim yasaklı olduğunu da görmedim ve benim muhattbim yasin. Dierleriyle konusmuslugum bile yok muhatab olmam hem konu benmiyim şuan sen hale bana hesab soruyon :) sen deilde brak sayın ömerbey sorsun kardeşim hadi sana iyi forumlar.

Yasin'le Muhattab Oluyorsun Ama CS Satan Birisi Yasin + Saldırı Atanlar İle Aynı Karede Ne Mâlum Saldırı Atmadığı ? Ömer Bey Gerekeni Elbet'te Yapar

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Ayaz Hepyek yazdı: Pzt Nis 15, 2019 5:10 pm

Başkası şunu yaptığı zaman 50 tane şikayet konusu açıyorsunuz, yasaklı kişiler ile takılıyorlar, aynı tsde bulunuyorlar şöyle böyle diye.
Kendinize başka ts bulun ve bu ts adresinin sunucu dahil herhangi bir yerde reklamını yapmayın

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Konuya gelecek olursak, sizlerden bunların kim olduğuna ve yasaklandıklarına dair forumdan link istedim, istediğim haricinde her türlü muhabbete girmişsiniz konuda çok gereksiz uzamış.
Tekrar bu şekilde bir şikayet konusu açmayın

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli