Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Başka firma botu ile ana tsnizde reklam yapıyor

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
ShooTeR
Server Ip/DNS: CSXX.CSDURAGI.COM
Clan İsmi: NoMercy

Mesaj gönderen ShooTeR »

ZacaynSley yazdı:Bence özel mesaj gönderme gücü kapatılmalı özel açılmamalı diye düşünüyorum -
Dediğiniz şey default channelda yapılabilir kurulan geçici odalarda acık olabilir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ZacaynSley
Server Ip/DNS: CS36.CSDuragi.COM
Clan İsmi: [AREXIOS]

Mesaj gönderen ZacaynSley »

ShooTeR yazdı:
ZacaynSley yazdı:Bence özel mesaj gönderme gücü kapatılmalı özel açılmamalı diye düşünüyorum -
Dediğiniz şey default channelda yapılabilir kurulan geçici odalarda acık olabilir.
Botu baska odaya atıp tekrar aynı sey yapılabilir kardesim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

IMANSIZ WINSTON HOCA
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: 213.238.173.44
Clan İsmi: Wild Gaminq
İletişim:

Mesaj gönderen IMANSIZ WINSTON HOCA »

Özel Msj Gönderme Gücünün Kapanması Çok Saçma Olur Tsye Default Odasına Bakıcak 2 Tane Admin Konur Olay Kökten Kalkar 1-2 Gün Uğraşırlar 3.Gün Birdaha Ts Bile Girmezler.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

SelimEmre01
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: 213.238.173.178
Clan İsmi: LİON TİMİ

Mesaj gönderen SelimEmre01 »

Yek'-ta yazdı:Bizim bu güvenilirdir diye oylamaya sunduğumuz kişilere saygısızlık olur. Gönüllü destek arkadaşlarımızı da o TS ile uğraşmaları için rahatsızlık vermek istemiyorum çünkü TSnin ortamı benim gözümde pek tekin değil. Yetki verirsek çok uğraşırlar. Şuanda yetkili olarak Ömer TELLİ, CopyRight(Sabri), ben, Cloaz(Emrullah) var. Emrullah benim 3 yıllık tanıdığım birisi ve rica ettiğim için duruyor. Bazen bana şikayette bile bulunuyor çünkü banladıkça kendi adına küfürlü odalar açılıyor. Adam işini gücünü bırakıp onunla uğraşıyor. TSnin şuanda yetkili kişileri yeterli, arada girip banlıyoruz. Banlayamadıklarımızı sonra banlıyoruz. Siz aldırış etmeyin o kişilere. Çünkü bu kişilerin o TS ye gelip bu davranışları bizim büyüklüğümüzü gösterir. :)
kardeşim maaşlı eleman ne diyosunda benim orda banlama yetkim olsun ALLAHA KİTABA ATATÜRKE sövenleri banlarım . 1 2.Disiplin yaparım 3.Ben Kendi ts3 ümle okadar ugraştımki bırakmayı düşünüyorm cünkü 7/24 ben ilgileniyorum yönetim asistanım yok Ömerbey bana devre etse iyi olur

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ktalko
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen Ktalko »

SelimEmre01 yazdı:
Yek'-ta yazdı:Bizim bu güvenilirdir diye oylamaya sunduğumuz kişilere saygısızlık olur. Gönüllü destek arkadaşlarımızı da o TS ile uğraşmaları için rahatsızlık vermek istemiyorum çünkü TSnin ortamı benim gözümde pek tekin değil. Yetki verirsek çok uğraşırlar. Şuanda yetkili olarak Ömer TELLİ, CopyRight(Sabri), ben, Cloaz(Emrullah) var. Emrullah benim 3 yıllık tanıdığım birisi ve rica ettiğim için duruyor. Bazen bana şikayette bile bulunuyor çünkü banladıkça kendi adına küfürlü odalar açılıyor. Adam işini gücünü bırakıp onunla uğraşıyor. TSnin şuanda yetkili kişileri yeterli, arada girip banlıyoruz. Banlayamadıklarımızı sonra banlıyoruz. Siz aldırış etmeyin o kişilere. Çünkü bu kişilerin o TS ye gelip bu davranışları bizim büyüklüğümüzü gösterir. :)
kardeşim maaşlı eleman ne diyosunda benim orda banlama yetkim olsun ALLAHA KİTABA ATATÜRKE sövenleri banlarım . 1 2.Disiplin yaparım 3.Ben Kendi ts3 ümle okadar ugraştımki bırakmayı düşünüyorm cünkü 7/24 ben ilgileniyorum yönetim asistanım yok Ömerbey bana devre etse iyi olur
Böyle Birşey Olur Mu :D :D Yetkililer Güvendiği Kişiye Yetki Veriyor İlgileniliyor. Gerek Ömer Telli Gerek Copyright, Cloaz Ve Yekta İlgileniyor Yetiyor Mu Yetmiyor Ama Böyle Bir Mesaj Üzerine Olsa Herkes Eder Herkes Yetki Alırdı Değil Mi Başkancığım :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

SelimEmre01
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: 213.238.173.178
Clan İsmi: LİON TİMİ

Mesaj gönderen SelimEmre01 »

Ktalko yazdı:
SelimEmre01 yazdı:
Böyle Birşey Olur Mu :D :D Yetkililer Güvendiği Kişiye Yetki Veriyor İlgileniliyor. Gerek Ömer Telli Gerek Copyright, Cloaz Ve Yekta İlgileniyor Yetiyor Mu Yetmiyor Ama Böyle Bir Mesaj Üzerine Olsa Herkes Eder Herkes Yetki Alırdı Değil Mi Başkancığım :)
kardeş neyin kafasını yaşıyosun sen anlamadım sanane ister ederim ister etmem ben dicegimi dedim karışma boş yorum

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Boş yapıyorsunuz. Cevap nettir, yetkililer yeterli ve TS de herhangi bir değişiklik yapılmayacak.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli