Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Moon Gaming - cs21.csduragi.com

CSDurağı üzerinden hizmet aldığınız sunucunuzun tanıtımını yapabilirsiniz.
Clan duyurunuzu paylaşabilir, clanınıza server, serverınıza clan arayabilirsiniz

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
DİKKAT !
CSDurağı haricinde server tanıtımı , ip reklamı yapan kişilerin konuları silinecek, tekrarında üyelikleri banlanacaktır.

DarkThrone
Server Ip/DNS: cs.darkthronejb.com
Clan İsmi: DarkThrone Jail
İletişim:

Mesaj gönderen DarkThrone »

thiefmasterz61 yazdı: Cmt Eki 17, 2020 3:58 am Bu yorumumu ister kötü ister iyi algılayın ama sizin servera çok kez geldiğimde 32 olarak gösterdiğiniz kişilerinizin hepsi afk veya bot mu bilmiyorum şu devirde cs 1.6 server doldurmak 2011 gibi kolay değil artık gene dolduranlara saygım var tabii ki ama dediğim gibi çok nadir artık..
Sizde her gece doluyor olarak gözüküyorsunuz ama bana göre değilsiniz 27 kişiyseniz serverda bunun 18-19 kişi afk kalıyor server'da diğer herkes oynuyor..
Zamanın da ki JailBreak serverlar öyle değildi çabalamak ve doldurmak için elden geleni yapanlar vardı şimdi öyle bir şey maalesef olmuyor..
Yanıtınız için Teşekkürler. Bu yorumu Orada Oynayan Bir oyuncu Olarak Yazıyorum
Jail sistemini az çok biliyorsunuz kastığınız süreye göre yetkiniz artıyor. Bu yüzden adamlar serverdan çıkmamaya çalışıyor aktif oldukları vakit evet oynuyorlar fakat yaşı büyük insanlarda olduğu için afk bırakıyoruz. Örnek olarak ben iş vakti yokken oynarım iş saatinde afk bırakırım, Oradaki insanlar benim 4-5 yıldır cs'den tanıdığım insanlardır ts3 gelirim serverin ilerlemesi içinde oyunda afk bırakırım ama ben bot değilimdir. Veyahut şöyle olur son zamanlarda 10 kişiyle oynanan among us oyunu var. Mecburen serverda o an 10 kişi afk bırakır o online kişiler arka planda among oynar. Server Sahibi olduğunuzu düşünün ne yaparsınız. Bir kere oyuncuları sıkmamanız gerekiyor sürekli 1.6 da online ol vs diyemezsiniz insanların işi gücü var, yapacağı işler var, dersleri var vs. Bu oyuncular farklı oyunlara yönlenicek bunun için alternatif oyunlar buluyorlar. Maç attıkları belirli saatler var o saatlerde bir sorun çıkmazsa hep atılıyıor aksilik çıkarsada oyunculara pokeyle bilgi veriliyor. Aynı zamanda bu adamın o serverı ilerletebilmesi için Yönetim ekibi alması sistemini oturtması gerekiyor. Yönetim ekibini mecburen aktif kişilerden almak zorunda oyuncular bunu öğrendikçe daha çok afk atmaya başlıyor. Yani sistem bu yapıcak bir şey yok.
İyi Forumlar.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

thiefmasterz61
Clan İsmi: SaviorGaming
İletişim:

Mesaj gönderen thiefmasterz61 »

Doğrudur fakat dediğim gibi 2011 yılındaki ortam çok farklıydı kimse afk bırakmıyordu,herkes oynar ederdi şimdi afk bırakanlar çok oldu ben şahsen istemem bıraksa bile yani mutlaka başka oyunlarda oynar kabul ediyorum bunu ama ne bileyim ilginç geliyor bir server var emek var paralara gidiyor sonuçta afk bırakmaktansa o oyunun tadını çıkarmak lazım bence

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
ENESIZM
Server Ip/DNS: MoonDeveloperTeam
İletişim:

Mesaj gönderen ENESIZM »

thiefmasterz61 yazdı: Cmt Eki 17, 2020 3:58 am Bu yorumumu ister kötü ister iyi algılayın ama sizin servera çok kez geldiğimde 32 olarak gösterdiğiniz kişilerinizin hepsi afk veya bot mu bilmiyorum şu devirde cs 1.6 server doldurmak 2011 gibi kolay değil artık gene dolduranlara saygım var tabii ki ama dediğim gibi çok nadir artık..
Sizde her gece doluyor olarak gözüküyorsunuz ama bana göre değilsiniz 27 kişiyseniz serverda bunun 18-19 kişi afk kalıyor server'da diğer herkes oynuyor..
Zamanın da ki JailBreak serverlar öyle değildi çabalamak ve doldurmak için elden geleni yapanlar vardı şimdi öyle bir şey maalesef olmuyor..
güzel eleştirin için teşekkür ederim. onu da şöyle açıklayabilirim:

bot muhabbetini 1 yıldır yaşıyoruz, 1 yıldır hemen hemen herkes bu lafı söylüyor ancak daha adam akıllı kanıtlayan olmadı. usta bot atan insan kendini kandırır. ha zamanında yaptın mı diye soracak olursan, evet yaptım. cs44com sunucusu bende iken ts3 sunucumuz dolmuyor diye 2-3 toplantıda ts3'e bot atmıştım. bunun dışında olmadı.

afk muhabbetini de söyleyeyim. ayıptır söylemesi klan oyuncularımın (yönetimden bahsediyorum) çoğunun yaşı büyük, büyük olmayanlarda tıp, hukuk ve mühendislik gibi bölümlerde okuduğu için günün çoğunu ders çalışarak veya bir işte çalışarak geçiriyor. bu adamlar bir tek sana mı denk geliyor dersen, orasını bilemem. eski kurucum olan @ShaQueS'ten gelen bir alışkanlık. kendisi de mühendislik öğrencisi olup klanında ki insanlar gerçekten böyle idi. bunu yukarıda ki sana cevap veren Fatih'te bilir. o yüzden gelen insanları özenle seçiyorum.

genel olarakta sürekli başka oyunlar oynatıyorum/uz. bu yüzden de afk kalmak zorunda oluyorlar. geceleri de mecburen afk sayısı 2'ye katlanıyor. çünkü uyuyorlar ya da gta 5 oynuyoruz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

omertas14544
Server Ip/DNS: 213.238.173.35
Clan İsmi: MoonGaming
İletişim:

Mesaj gönderen omertas14544 »

En güncel ve en yeni eklentiler için MoonGaming Jailbreak sunucusunu ziyaret edebilirsiniz.

Kendisi MoonGaming (cs21.csduragi.com) sunucusunda silah satıcılığı yapıp isyancılara yardım eden bir eklenti. LeeSax 100 kredi karşılığında çalışır, yanına gidip 100 kredi karşılığında silah drop helikopterini çağırabilirsiniz. Helikopterden düşen silahlar ile isyanı tadacaksınız.

En güncel ve en yeni eklentiler için MoonGaming Jailbreak sunucusunu ziyaret edebilirsiniz.

Buyurun tanıtım filmimiz:

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

bestcore

Mesaj gönderen bestcore »

Elinize sağlık, yapıyorsunuz bu sporu.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Kovala

Mesaj gönderen Kovala »

agalarla spor valla

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ulyoS

Mesaj gönderen ulyoS »

Kod: Tümünü seç

<17:06:14> This server is blacklisted. Refusing to connect.
<17:06:15> Disconnected from server
<17:06:20> Trying to resolve hostname moongaming
<17:06:20> Trying to connect to server on moongaming
<17:06:20> Failed to connect to server: server blacklisted
<17:06:20> This server is blacklisted. Refusing to connect.
Enesim ne oluyor Enesim?

<17:07:14> Trying to resolve hostname Ts.MoonGamingCS.ORG
<17:07:22> Failed to resolve hostname 'Ts.MoonGamingCS.ORG'

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

LoseBasgan
Clan İsmi: MoonGaming

Mesaj gönderen LoseBasgan »

ulyoS yazdı: Prş Kas 12, 2020 5:02 pm

<17:06:14> This server is blacklisted. Refusing to connect.
<17:06:15> Disconnected from server
<17:06:20> Trying to resolve hostname moongaming
<17:06:20> Trying to connect to server on moongaming
<17:06:20> Failed to connect to server: server blacklisted
<17:06:20> This server is blacklisted. Refusing to connect.
Enesim ne oluyor Enesim?

<17:07:14> Trying to resolve hostname Ts.MoonGamingCS.ORG
<17:07:22> Failed to resolve hostname 'Ts.MoonGamingCS.ORG'
Ts3 ip o değil ki :)

Ts3Moon.Com

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ulyoS

Mesaj gönderen ulyoS »

LoseBasgan yazdı: Prş Kas 12, 2020 5:13 pm Ts3 ip o değil ki :)

Ts3Moon.Com
Geldik gördük ban yedik hoştu güzel ve eğlenceli

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

ByKieL*

Mesaj gönderen ByKieL* »

Klasik. :D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala