Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Moon Gaming - cs35.csduragi.com

CSDurağı üzerinden hizmet aldığınız sunucunuzun tanıtımını yapabilirsiniz.
Clan duyurunuzu paylaşabilir, clanınıza server, serverınıza clan arayabilirsiniz

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
omertas14544
Server Ip/DNS: 213.238.173.35
Clan İsmi: MoonGaming
İletişim:

Mesaj gönderen omertas14544 »

ulyoS yazdı: Pzr Ağu 14, 2022 12:30 pm Öncelikle ölmüş ve üzerine toprak atılmayı unutulmuş bir oyun için bu geliştirme ve güncellemeler güzel. Ancak anlamadığım bir şey var, arkadaşlar Jaili ortadan kaldıran zaten 2017-19 arası bizdik, el birliği ile Jail modunu biz yok ettik özünden çıkardık ve yeni şeyler denendi her sunucuda bunun payı var. Çok fazla hard istiyorsanız bir çok yabancı sunucu halen açık buyurun oynayın, insanlar göze hoş hitap eden yeni şeyler yapıyor diye bu karalama pek hoş durmuyor, bot atabilirler ya da oyuncuları onları seviyordur AFK atıyorlardır keza ben Elit Gaming adlı sunucuyu sevdiğimden baya bi AFK attım sunucularında yani normal userlar da bunu yapabilirler, bu ne beni ne sizi ne kadar ilgilendirir ben bunu merak ediyorum. Karalama kampanyası yürüteceğinize, yukarıda dediğim gibi ölmüş olan oyunda yeni açan bir çiçeği ezip çiğnemeyin.

Umarım aranızdan birileri yazılım konusunda kendini daha iyi yerlere getirir, başarılar dileriz.
O arkadaşlar sadece boş lafları ile ezmeyi dener. Fakat farkında değiller ki kendileri ile ilgilenmiyoruz bile. Sunucuya küfür etmeye geliyorlar sadece gaglıyoruz. Banlama yok nasıl olsa bir kişi bir kişidir. Sövmeye gelse de ufaktan bize destek oluyor. Biri gelmiş "dikkat çekemezsiniz" diyor diğeri diyor "jaili bitiren eklentiler". Yani ikisi de birbirinden komik yorumlar. Dikkat çekemiyoruz ama sana yeni hesap açtırabiliyoruz. Jaili bitiriyoruz ama sunucumuz gece/gündüz 28-32'den düşmüyor. ;)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

1000DAYS

Mesaj gönderen 1000DAYS »

Egoya bak ahahahahahahahahahahah

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
omertas14544
İletişim:

Özelliklerimiz yeni Slot Makinesi (TIKLA) eklentimizden dolayı sunucumuzun akışını bozmaması için nerf yemiştir.

Bitkinlik -> Ateş etme gecikmesi düşürüldü. 0.1sn -> 0.04sn
Hasar düşürücü -> Hasar düşürme yüzdesi düşürüldü. %40 -> %20
Can Çalma -> Can çalma yüzdesi düşürüldü. %30 -> %20
Boost -> Maksimum hızlanma oranı düşürüldü. 1000 Hız -> 800 Hız & Hızlanma R tuşuna atandı.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
omertas14544
İletişim:

1000DAYS yazdı: Pzr Ağu 14, 2022 6:30 pm Egoya bak ahahahahahahahahahahah
Egoluk bir şey göremiyorum. Bizi baltalamaya çalışanlara(senin gibi) ne gibi cevap vermemizi bekliyorsun. Kusura bakmada sonrasın da alacağın cevapları düşünmeden yorum yapmamalısın bence. Daha sonra "egoya bak ahahahahaha" diye yorum yapmazsın. Madem yorumlarımıza düzgün cevap veremiyorsun, konumuza "ego" yazıp kirletme. Çünkü ben konumda seni görmek istemiyorum artık. Tek sözün 'ego'. Sıktın kanka, sürekli bunu yazan birine nasıl cevap verebiliriz ki. Hadi başka yerde ego demeye devam et. Eminim bizi etkiler bu sözlerin. :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

1000DAYS

Mesaj gönderen 1000DAYS »

Tamam ab

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
omertas14544
İletişim:

1000DAYS yazdı: Pzr Ağu 14, 2022 6:54 pmTamam ab
Ne demek abicim iyi günler : )

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
omertas14544
İletişim:

Resim

Sunucumuzdan ufak bir gece görüntüsü.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

oCezaMelegi
Server Ip/DNS: 213.238.173.18
Clan İsmi: [I]ncredibLe'S
İletişim:

Mesaj gönderen oCezaMelegi »

CSDurağı web sitesinin güncellendiğini görünce foruma uğramak istedim ve Moon Gaming'in tekrar açıldığını gördüm. Arkadaşlar herkes biliyor Moon Gaming kurucuları sadece Moon Gaming ile başlamadı bu oyuna ondan öncede çok fazla başarıya imza atan klanlarda yöneticilik yaptılar. Zamanla klanlar kapatmaya başladığı için bu ekip birleşip Moon Gaming adı altında birleşti. Yaptıkları eklentilere gelince açıkçası çoğu eklentileri kopyalanmak istendi fakat kopyalanamadı jail formatında bugüne kadar denenmemiş şeyleri denediler. Açık söyliyim kodlama bilgisi herkeste yok bence kodlama yapanlarında önünü kapatmayın derim herkesin kendi kişisel görüşleri vardır fakat genel jail'in gidişatına vurmakk doğru değildir. Eskiden redbull'suz çift zıplamasız oynardık evet fakat kendi hayatımız teknolojik olarak değiştiği gibi oyunlarda değişiyor. Bu kadar eski bir oyunu hala güncellemeler ile ayakta tutmaya çalışıyorlar.

Ben yaptıklarından ötürü kurucularını Tebrik Ediyorum. Başarılar Dilerim. Herkese İyi Oyunlar...

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ENESIZM
Server Ip/DNS: MoonDeveloperTeam
İletişim:

Mesaj gönderen ENESIZM »

oCezaMelegi yazdı: Cum Ağu 19, 2022 7:19 pm CSDurağı web sitesinin güncellendiğini görünce foruma uğramak istedim ve Moon Gaming'in tekrar açıldığını gördüm. Arkadaşlar herkes biliyor Moon Gaming kurucuları sadece Moon Gaming ile başlamadı bu oyuna ondan öncede çok fazla başarıya imza atan klanlarda yöneticilik yaptılar. Zamanla klanlar kapatmaya başladığı için bu ekip birleşip Moon Gaming adı altında birleşti. Yaptıkları eklentilere gelince açıkçası çoğu eklentileri kopyalanmak istendi fakat kopyalanamadı jail formatında bugüne kadar denenmemiş şeyleri denediler. Açık söyliyim kodlama bilgisi herkeste yok bence kodlama yapanlarında önünü kapatmayın derim herkesin kendi kişisel görüşleri vardır fakat genel jail'in gidişatına vurmakk doğru değildir. Eskiden redbull'suz çift zıplamasız oynardık evet fakat kendi hayatımız teknolojik olarak değiştiği gibi oyunlarda değişiyor. Bu kadar eski bir oyunu hala güncellemeler ile ayakta tutmaya çalışıyorlar.

Ben yaptıklarından ötürü kurucularını Tebrik Ediyorum. Başarılar Dilerim. Herkese İyi Oyunlar...
e o zaman bio'ya moongaming ekleme vakti geldi diyebilir miyiz Fatih'im

teşekkür ederiz. klanın nadide yöneticilerinden biriydin, şimdi gelsen yine aynı gözle bakarım.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
omertas14544
İletişim:

Kullanıcılarımızın toplam mesajlarını ve aktiflik puanlarını görüntüleyeceğimiz sistem getirilmiştir.

Resim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala