Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Fiyatlandırmalar hakkında

Server almadan önce kafanıza takılan soruları bizlere sorabilirsiniz , nasıl server alınacağını detayları ile öğrenebilirsiniz.

Moderatör: Moderatörler

fatih_buda
Server Ip/DNS: 213.238.173.229
Clan İsmi: BeyazSancaK
İletişim:

Fiyatlandırmalar hakkında

Mesaj gönderen fatih_buda »

Ömer TELLİ yazdı: Prş Ara 30, 2021 1:24 pm Merhabalar,
Ülkece zor zamanlar geçirdiğimiz doğru, kurdaki akıl almaz artış herkesin evine, işine gücüne etki etmiştir.

Son zamanlarda bizlere yansıtılan zamların hiç birini elimizden geldiğince sizlere yansıtmamaya çalıştık ancak ülkemizin içinde bulunduğu durum bu şekilde giderse hizmetlerimizde ki fiyatlandırmaları tekrar gözden geçirmemiz gerekecek.

Bu konuda bir aksiyon almadan önce sizlerin de fikirlerini almak istedik.? Gelebilecek olan zamlar sizi ne şekilde etkileyecektir ?
Kendinizce bir çözüm öneririz var mı ? Düşüncelerinizi duymak istedim
Hepinize iyi oyunlar
Piyasa yükselmiş olabilir evet ona hak veriyorum fakat şuna da bakmak gerekir,
1.ci olarak serverlerin doluluk oranı eskiye dönük çok aşırı düştü.
2.olarak ise 10 yaşındaki kişiye server verilmesi.
3.olarak ise diğer arkadaşında dediği gibi ön ipler ilk odemesi aşırı pahali.bunun yerine taksitlendirme yapılabilir.
4.cu husus ise insanlarında kafasını bulandıran konu şu
Adam serveri kiraliyor adam ismini değiştiremezsin vs vs gibi kurallar geliyor.bu da insanı cs den soğutuyor(bu benim şahsi fikrim)
5.ci olarak ise zam olayına gelirsek de serverlerin doluluk oranının düşmesi,piyasanin pahali olması,insanların cebinde para olmaması,eskiye nadiren adminlik satisi olmaması göz önünde bulundurularak zam yapmanız yada yapmamaniz gerekir
Cunki eskiye nadiren adminlik satisi da yok,olgun insan da neredeyse yok denenecek kadar az..

Yanlis bisey söylediysem şimdiden kusura bakmayın.
İyi eğlenceler.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala