Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Kiralama Sistemi

CSDurağını geliştirmek adına önerilerinizi , şikayetlerinizi , taleplerinizi buradan dile getirebilirsiniz.
Aklınıza gelebilecek her konuda CSDurağını ileriye taşıyabilmek için fikirlerinizi bekliyoruz.
Panel,ödeme yöntemleri,mesailer, forum içi yönetim şekli, serverlar,modlar keşke şu olsaydı daha güzel olurdu diyebileceğiniz her fikire açığız.

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
Talep BOTU

Kiralama Sistemi

Mesaj gönderen Talep BOTU »

Kiralama sistemi hakkında yapılan ankete bende belirli saat aralığında düşmesi için oy vermiştim ama bakıyorum belirli saat aralığı olduğu için çok fazla yoğunluk oluyor, 50 kişi panelde f5 atıyor ve ip yi bir kişi alıyor, diğer 30 40 civarı kişi ise ip alamadığı için haliyle üzüntü yaşıyordur benim bu konu hakkında tavsiyem eski sistem devam etmeli süresi yaklaşan sunucular kalmalı ama belirli saat olmamalı, o gün içinde düşmesi taraftarıyım en azından fazla yoğunluk olucağını zannetmiyorum. Server kirası ödenmediği takdirde süresi bittiği gün içinde kiralığa koyulması daha mantıklı olucaktır.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Skip

Kiralama Sistemi

Mesaj gönderen Skip »

Kafana Yatmadı Neden diye soracaksın ? İnsanlar Calısıyor Aktif Olamıyorlar veya bakamıyorlar gece isten geldikten sonra herkes bakabılıyor bende suanki sistem iyi kalmalı

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

[~ TABUTCU ~]
Clan İsmi: [R]edWorse

Kiralama Sistemi

Mesaj gönderen [~ TABUTCU ~] »

Skip_60 yazdı: Cum Tem 10, 2020 6:38 pm Kafana Yatmadı Neden diye soracaksın ? İnsanlar Calısıyor Aktif Olamıyorlar veya bakamıyorlar gece isten geldikten sonra herkes bakabılıyor bende suanki sistem iyi kalmalı
Gün içinde kiralığa koyulsa herkesin şansı eşit olabilir kim'e denk gelirse o alır, ama belirli saat aralığı olunca işin içine internet, cihaz kalitesi ve el hızı gibi etmenler ortaya çıkıyor. Bu yüzden ben gün içinde kiralığa koyulması taraftarıyım.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

DarkThrone
Server Ip/DNS: cs.darkthronejb.com
Clan İsmi: DarkThrone Jail
İletişim:

Kiralama Sistemi

Mesaj gönderen DarkThrone »

Skip_60 yazdı: Cum Tem 10, 2020 6:38 pm Kafana Yatmadı Neden diye soracaksın ? İnsanlar Calısıyor Aktif Olamıyorlar veya bakamıyorlar gece isten geldikten sonra herkes bakabılıyor bende suanki sistem iyi kalmalı
4-12 vardiyası ? Ne yapılsa uymayacak ya boşverin öyle yapılsa bir bölüme uymaz böyle yapılsa bir bolume uymaz herkesin memnun olacağı bir saat yok.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

[~ TABUTCU ~]
Clan İsmi: [R]edWorse

Kiralama Sistemi

Mesaj gönderen [~ TABUTCU ~] »

AhmetHD yazdı: Cum Tem 10, 2020 8:04 pm bencede eski sistem daha iyi ama bunu gelde anlat bazılarına .
Süresi yaklaşanlar bölümündeki gün ödeme yapılmazsa düşmeli ama belirli saat olmamalı. Katılıyorum eski sistem.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ayaz Hepyek
Server Ip/DNS: cs32.csduragi.com
Clan İsmi: HellforceGaming

Kiralama Sistemi

Mesaj gönderen Ayaz Hepyek »

eskı sıstemde rahat ip alıyordum suan yogunlukla 40 kısı beklıyor alınması cok zor oluyor..

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Kiralama Sistemi

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Şuan için değişmeyecek.

Link: