Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Reklam Atmayı Engelleme

CSDurağını geliştirmek adına önerilerinizi , şikayetlerinizi , taleplerinizi buradan dile getirebilirsiniz.
Aklınıza gelebilecek her konuda CSDurağını ileriye taşıyabilmek için fikirlerinizi bekliyoruz.
Panel,ödeme yöntemleri,mesailer, forum içi yönetim şekli, serverlar,modlar keşke şu olsaydı daha güzel olurdu diyebileceğiniz her fikire açığız.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Reklam Atmayı Engelleme

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

panzerbey yazdı: Cum Ara 06, 2019 8:42 pm Resim Böyle geldikçe bu konunun altına atacağım. [@Bilinmeyen Etiket] Biz bu oyuncuları banlamak durumda kalıyoruz Ömer bey ilgilenin lütfen.
Böyle geldikçe bu konun altına bu şekilde mesaj atmanız, önce uyarı almanıza, devamı durumunda uzaklaştırılmasına sebep olur.

Talep bölümüne oluşturulan talepler önce kullanıcı oylamasından, son olarak bizim onayımızdan geçmekte. Sistemimize ters olmayan genelde her talep ya gerçekleştiriliyor, yada gerçekleştirilmek için sıraya alınıyor. Bu demek ki, talebi açtığınızda gelen olumlu oy sayısı, olumsuz oy sayısından yüksek olsa bile HEMEN YAPILACAK diye bir şartı bulunmuyor.

Bu yüzden şuan için önleminizi kendiniz almalısınız, ban yerine içerisinde "csduragi.com" ibaresi bulunan nickleri CSDuragi-Oyuncu şeklinde değiştirebilirsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

Reklam Atmayı Engelleme

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Ömer bey, modül bazlı bir güncelleme ile bu sorunun çözüleceğine inanıyorum. Oyuncuya gönderilen name ile başlayan komutları engelleyip csd guard içerisine csd_nicksifirla komutu eklenebilir. csd_nicksifirla komutu oyuncuya uygulandığında sizin belirlediğiniz nicklerden biri rastgele verilebilir.
Örnek isimler;
CSD-Oyuncu1
CSD-Oyuncu2
CSD-Oyuncu3

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

omar
Server Ip/DNS: ImparatorCS:GO FUN
Clan İsmi: ImparatorCS

Reklam Atmayı Engelleme

Mesaj gönderen omar »

panzerbey yazdı: Cum Ara 06, 2019 6:21 pm Bazı arkadaşlar zor birşey değil falan yazmışlar. Ben yazan arkadaşlara şunu söylemek istiyorum. Benim klanım ve serverim csdurağında barınıyor. Ben serverime gelen CSD'nickli kişiden rahatsız olmam bu beni mutlu eder. Serverlistte başlarda olduğumu ve bunun farkını bana gösterir. Bundan yararlanarak yeni oyuncunun nickini kendi server adresi yapan sunucular şerefsizdir,ahlak yoksunudur.
Resim
Birde vatan haini ilan edin.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ShooTeR
Server Ip/DNS: CSXX.CSDURAGI.COM
Clan İsmi: NoMercy

Reklam Atmayı Engelleme

Mesaj gönderen ShooTeR »

panzerbey yazdı: Cum Ara 06, 2019 6:21 pm Bazı arkadaşlar zor birşey değil falan yazmışlar. Ben yazan arkadaşlara şunu söylemek istiyorum. Benim klanım ve serverim csdurağında barınıyor. Ben serverime gelen CSD'nickli kişiden rahatsız olmam bu beni mutlu eder. Serverlistte başlarda olduğumu ve bunun farkını bana gösterir. Bundan yararlanarak yeni oyuncunun nickini kendi server adresi yapan sunucular şerefsizdir,ahlak yoksunudur.
Resim
Oto nick değiştiren eklenti kullan emirin ?
Böyle serverına gelen kişilerin nicklerini değiştir, yetkililerin adamları banlamasın ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala