Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Sunucum Hakkında

Diğer forum kategorileri dışında kalan herşey.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

FatihBey21512
Server Ip/DNS: CSX.CSDuragi.COM
Clan İsmi: ARMY

Sunucum Hakkında

Mesaj gönderen FatihBey21512 »

DostlarAilesi yazdı: Çrş May 18, 2022 9:40 pm
FatihBey21512 yazdı: Çrş May 18, 2022 9:37 pm
vburakustunel yazdı: Çrş May 18, 2022 9:29 pm

Forumun açılma amacı zaten insanların bilgilendirilmesi ve yardım alması değil mi? Bu konu nasıl buranın yeri değil :d
Bu tür konularda sence forum üyelerine laf söylemek düşüyor mu? Eğer çok bilgilenmek isteyen birinin kuralları okuması yeterli.
Sert yapma sebebini anlıyamadım. Kendinizi üstün görmenizi asla anlıyamadım, farkındaysanız konu kategorisi " KONU DIŞI " başlığından açıldı, yani genel veya eklenti paylaşımı üzerinden bir konu açılmadı. Ayrıca konu kapatılabilir dedim. Uzatmanızın sebebini anlıyamadım. Açıklar mısınız?
İlk olarak amacım sert yapmak değil, yazdıklarımı nasıl okursan öyle anlarsın. Ben sana yalnızca bu konuda nasıl daha sağlıklı bilgi kirliliği olmayacak bir yol sundum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

FatihBey21512
Server Ip/DNS: CSX.CSDuragi.COM
Clan İsmi: ARMY

Sunucum Hakkında

Mesaj gönderen FatihBey21512 »

DostlarAilesi yazdı: Çrş May 18, 2022 9:43 pm

Forumun açılma amacı zaten insanların bilgilendirilmesi ve yardım alması değil mi? Bu konu nasıl buranın yeri değil :d
Bu tür konularda sence forum üyelerine laf söylemek düşüyor mu? Eğer çok bilgilenmek isteyen birinin kuralları okuması yeterli.
Ayrıca bence bilgi sahibi olmamak ayıp birşey değil, asıl ayıp olan şey öğrenmemek, bilginiz olsun. Ben buradan insan gibi birşey yazmışım, tavrınız hoş değil,
Tamda bahsetmek istediğim konu bu konuyu çarptırıyorsun şuanda benim yazdıklarımla senin yazdıkların arasında dağlar kadar fark var.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
DostlarAilesi

Sunucum Hakkında

Mesaj gönderen DostlarAilesi »

Konu kapatılabilir, sorumun yanıtını aldım. Teşekkür ederim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

vburakustunel

Sunucum Hakkında

Mesaj gönderen vburakustunel »

FatihBey21512 yazdı: Çrş May 18, 2022 8:51 pm Bu tarz meseleler forumda tartışılmamalı. Wp üzerinden direkt Ömer TELLİ ile görüşmen senin için daha yararlı olacaktır, forum üyelerini ilgilendiren konular değil bunlar.
Dostum sen neyin boşunu yapıyorsun? Burası bir yardımlaşma platformu. Arkadaş sorusunu sormuş, insanlarda bildiğince cevap vermiş. Cidden bazen anlamıyorum senin gibilerini kusura bakma

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

ugurxugur2017

Sunucum Hakkında

Mesaj gönderen ugurxugur2017 »

Arkadaşlar benim sunucumda yönlendirme hizmeti almaktayım. 3 aylık ödemesi 300 tl idi ancak bu ay itibariyle 3 aylık 1200 tl fatura çıktı normal midir.?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala