Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

format flashı yapma

Diğer forum kategorileri dışında kalan herşey.

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
ynstepe334

format flashı yapma

Mesaj gönderen ynstepe334 »

Serpentraz yazdı: Pzr Kas 14, 2021 2:11 pm O indirdiğin dosya .iso zaten winrarla açmışsın direk rüfusa okutturabilirsin
sagol dostum o zaman öyle yapacağım. Birde sana şöyle soru sormak istiyorum, win 10da şuanlık ram alamadıgım için 4 gb ile yetinmeye çalışıyorum ve windows 10 sisteme boş yere çok fazla yük bindiriyor. win 7 olmasada en azından win 8.1e geçirmeyi planlıyorum. ram aldıgımda tekrar win 10 kurarım. sence yaptığım doğru mu, bir artısı olur mu ? veya başka bir önerin varmıdır ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Taha Demirbaş
İletişim:

format flashı yapma

Mesaj gönderen Taha Demirbaş »

rufus niye kullanıyorsunuz ?
usb boot ettiremiyor musunuz ki makinada ? Microsoft sitesinden indirdiğiniz dosyaları direkt usb ye atıp bios boot menüsünden usb yi seçince kurulum başlaması lazım. Ben hep böyle yapıyorum. Hatta kaç tane makinaya kurdum o şekilde.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Serpentraz

format flashı yapma

Mesaj gönderen Serpentraz »

ynstepe334 yazdı: Pzr Kas 14, 2021 2:31 pm
Serpentraz yazdı: Pzr Kas 14, 2021 2:11 pm O indirdiğin dosya .iso zaten winrarla açmışsın direk rüfusa okutturabilirsin
sagol dostum o zaman öyle yapacağım. Birde sana şöyle soru sormak istiyorum, win 10da şuanlık ram alamadıgım için 4 gb ile yetinmeye çalışıyorum ve windows 10 sisteme boş yere çok fazla yük bindiriyor. win 7 olmasada en azından win 8.1e geçirmeyi planlıyorum. ram aldıgımda tekrar win 10 kurarım. sence yaptığım doğru mu, bir artısı olur mu ? veya başka bir önerin varmıdır ?
Eğer ki yakın bir zamanda almayı planlıyorsan ramleri idare et bence alana kadar. Daha sonra alacaksan eğer geçebilirsin ama çok bir fark olmaz ben olsam idare ederim alana kadar sonra tekrardan win 10 a geçeceksin zaten mecbur.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
ynstepe334

format flashı yapma

Mesaj gönderen ynstepe334 »

Sorunu çözdüm, yardım edenlere şükranlarımı sunarım.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala