Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

CSDuragi.com - Oyuncular - Önerinize İhtiyacım Var

Diğer forum kategorileri dışında kalan herşey.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
Server Ip/DNS: cs3.csduragi.net
Clan İsmi: TIMGaming
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Örs »

MR-X yazdı: Pzr Ağu 29, 2021 12:50 am
Özcan Örs yazdı: Pzr Ağu 29, 2021 12:42 am
MR-X yazdı: Pzr Ağu 29, 2021 12:19 am

Hayır, Yalnız Seni Tanıyorum Özcan :) 1 - 1.5 Sene Önce Zombie Server Kurmuştum Sana Abuzer Diye Biri Daha Vardı Yardım Ediyordu Mod İçin Bana :) Hala CSDurağında Barınmanız Güzel :)
Uzun Zaman Sonra Tekrar Burdayım..

:ct:
Valla ben seni tanıyamadım sanırım forum isminden dolayı bana ismini bağışlar isen hemen hatırlarım, ondan ziyade barınıyoruz ama bizde nereye kadar gideceğiz belirsiz çoğu dost klanlar masadan ayrılınca bizde böyle uğraşmaya çalışıyoruz. Seni de tekrar görmek güzel hoşgeldin :)
Hoşbulduk :) Furkan Eskisi Gibi Değil Buralar Sanırım
Escape moddan mı bahsediyorsun?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
MR-X

Mesaj gönderen MR-X »

Özcan Örs yazdı: Pzr Ağu 29, 2021 12:53 am
MR-X yazdı: Pzr Ağu 29, 2021 12:50 am
Özcan Örs yazdı: Pzr Ağu 29, 2021 12:42 am

Valla ben seni tanıyamadım sanırım forum isminden dolayı bana ismini bağışlar isen hemen hatırlarım, ondan ziyade barınıyoruz ama bizde nereye kadar gideceğiz belirsiz çoğu dost klanlar masadan ayrılınca bizde böyle uğraşmaya çalışıyoruz. Seni de tekrar görmek güzel hoşgeldin :)
Hoşbulduk :) Furkan Eskisi Gibi Değil Buralar Sanırım
Escape moddan mı bahsediyorsun?
Evet :) Biraz Sorunlu Olmuştu Ama Doldurmuştuk Sunucuyu :)
Şimdi Geliştirmeye Devam Ediyorum Kendimi Hayırlısı Bakalım :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Enes Berke
Server Ip/DNS: 213.238.173.80
Clan İsmi: Jessinary
İletişim:

Mesaj gönderen Enes Berke »

Öncelikle Selamun Aleyküm Kardeşim, Yaklaşık 3-4 sene önce bana ait olan bir server vardı. Jail, o zamanlar ortam çok güzeldi herkes çok istekliydi. Okula gidenler bir an önce evi bekliyor Oyuna girmek için, çalışanlar bir an önce paydosu bekliyor oyun için vs. Yani oyundan alınan büyük bir zevk vardı. Ama şu son günlerde o zamanlardan tanıdığım birçok insan tekrardan forumlara tslere giriş yapmışlar. Anladığım kadarıyla eskileri yad ediyorlar. Geçen günlerde burada Servet-i olan eski arkadaşlarla beraber bir tsdeydik. Konuştuğumuz tek muhabbet şu: CS artık bitti. Şu anda server açmayı ve doldurmayı çok isterdim, kişisel biraz farklı durumlardan dolayı çok açmak istemiyorum. Ama sana tavsiyem şudur: Eğer aklında bir iş varsa, (server açmak) gibi bunu direk yap, hiç bekletme yok gidişata bakayım vs. Gerek yok birşey eğer tutacaksa merak etme o tutar. Eğer tutmayacaksada hiçbir zaman senin olmaz zaten. Bunuda başıboş olarak söylemiyorum. Bir tecrübeye dayanaraktan bunu söylüyorum. Hayatta başarılar dilerim...

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

EnesReiS`
Clan İsmi: RESPECT CLAN

Mesaj gönderen EnesReiS` »

Eski forum hesabını bile biliyorum,cs 1.6 ile açıklama yapmak gerekirse eski ortamların bulunmadığı dönemdeyiz.
Eski clanların şuanda tozu bile kalmadı bu üzücü durum tabi ama hayat felsefesinde olacak şeyler. Çoğu insan ya farklı platformların oyunlarına yöneldi kimisi de iş hayatını düşünerek oyunu bıraktı. Bu geç değil tabiki de kendi fikirlerin ile zombi modu tasarlasan üstünde uğraşsan bir kaç yabancı kitlesini de ön planda tutsan güzel birşey elde edersin diye düşünüyorum sana kalmış.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
MR-X

Mesaj gönderen MR-X »

Enes Berke yazdı: Pzr Ağu 29, 2021 2:05 am Öncelikle Selamun Aleyküm Kardeşim, Yaklaşık 3-4 sene önce bana ait olan bir server vardı. Jail, o zamanlar ortam çok güzeldi herkes çok istekliydi. Okula gidenler bir an önce evi bekliyor Oyuna girmek için, çalışanlar bir an önce paydosu bekliyor oyun için vs. Yani oyundan alınan büyük bir zevk vardı. Ama şu son günlerde o zamanlardan tanıdığım birçok insan tekrardan forumlara tslere giriş yapmışlar. Anladığım kadarıyla eskileri yad ediyorlar. Geçen günlerde burada Servet-i olan eski arkadaşlarla beraber bir tsdeydik. Konuştuğumuz tek muhabbet şu: CS artık bitti. Şu anda server açmayı ve doldurmayı çok isterdim, kişisel biraz farklı durumlardan dolayı çok açmak istemiyorum. Ama sana tavsiyem şudur: Eğer aklında bir iş varsa, (server açmak) gibi bunu direk yap, hiç bekletme yok gidişata bakayım vs. Gerek yok birşey eğer tutacaksa merak etme o tutar. Eğer tutmayacaksada hiçbir zaman senin olmaz zaten. Bunuda başıboş olarak söylemiyorum. Bir tecrübeye dayanaraktan bunu söylüyorum. Hayatta başarılar dilerim...
Güzel Yorumların İçin Çok Teşekkür Ederim :)
Değerlendireceğim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
MR-X

Mesaj gönderen MR-X »

EnesReiS` yazdı: Pzr Ağu 29, 2021 3:11 am Eski forum hesabını bile biliyorum,cs 1.6 ile açıklama yapmak gerekirse eski ortamların bulunmadığı dönemdeyiz.
Eski clanların şuanda tozu bile kalmadı bu üzücü durum tabi ama hayat felsefesinde olacak şeyler. Çoğu insan ya farklı platformların oyunlarına yöneldi kimisi de iş hayatını düşünerek oyunu bıraktı. Bu geç değil tabiki de kendi fikirlerin ile zombi modu tasarlasan üstünde uğraşsan bir kaç yabancı kitlesini de ön planda tutsan güzel birşey elde edersin diye düşünüyorum sana kalmış.
Aklımdaki Düşünce Aslında Tam Olarak Bu!
Değerlendirmen İçin Teşekkür Ederim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

bestcore

Mesaj gönderen bestcore »

Her oyun bitebilir, hiçbir şey kalıcı değildir. Şuanki zamanı düşünüp zevk aldığın şeyi yapmanı tavsiye ediyorum. Herkes farklı düşüncelere sahip olabilir, ben böyle düşünüyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

burakxd383
Server Ip/DNS: -
Clan İsmi: -
İletişim:

Mesaj gönderen burakxd383 »

şimdi bende kendi düşüncemi sana aktarmak istiyorum, eski ortamlar yok oyuncular köklü sunuculara gidiyor svni ne kadar güzel yaparsan yap tanıdık çevren ekibin olmadıktan sonra ve sponsorun olmadıktan sonra sunucunu kolay kolay dolduramazsın youtubeda aboneli birini bulup rica edip videosunu çektirmen gerek

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

RedLineErdem
Clan İsmi: RedLineForce

Mesaj gönderen RedLineErdem »

Cs 1.6 server işleri bitişlerde 1 yada 2 aya bende pes ederim gibi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
Server Ip/DNS: cs3.csduragi.net
Clan İsmi: TIMGaming
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Örs »

RedLineErdem yazdı: Pzr Ağu 29, 2021 7:43 pm Cs 1.6 server işleri bitişlerde 1 yada 2 aya bende pes ederim gibi.
Tek tavisyem kışa kadar bekleyin çoğu kişi bıraktı ama bana kalırsa bekleyin yasaklar gelecektir elbet gelince toplanır diye düşünüyorum

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala