Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

26 uygun sonuç bulundu

gönderen GökhanREYHAN
Cum Oca 14, 2022 7:10 pm
Forum: Konu Dışı
Başlık: Kaynak kodsuz eklenti satışı yapan kişiler hk.
Cevaplar: 29
Görüntüleme: 962

Kaynak kodsuz eklenti satışı yapan kişiler hk.

bu menü çok değişti bahsettiğin kodlar güncel halinde yok, bunların tespiti yapılıp bildirildi ve kaldırıldı
gönderen GökhanREYHAN
Prş Oca 06, 2022 5:21 pm
Forum: Cs 1.6 Eklentiler ( Pluginler )
Başlık: Premium Jbmenu Hesap+Kredi Sistemli 2022
Cevaplar: 22
Görüntüleme: 1666

Premium Jbmenu Hesap+Kredi Sistemli 2022

gt1 ile bu jbmenü arasındaki bağlantı ne :D Adamlar aktif olmuş gtde 1 olmuşlar bir de bu jbmenü ile forumun ölmesi arasındaki bağlantı ne :D trnin en büyük cs formu 0 aktiflik paylaşım 0 ? zamanında csd erişemiyecek siteler buradan daha aktif. benim anlatmak istediğim paylaşım vs yok boş boş konul...
gönderen GökhanREYHAN
Sal Oca 04, 2022 11:34 pm
Forum: Silinmiş & Çözümlenmiş Konular
Başlık: Panel tc hk.
Cevaplar: 1
Görüntüleme: 93

Panel tc hk.

Panelinde ürün veya bakiye mevcut ise mail değişikliği yapılmıyor diye hatırlıyorum sen ginede wpden cevap bekle
gönderen GökhanREYHAN
Sal Oca 04, 2022 11:33 pm

kötü bi menümü diyorsunuz? şuan gt1 oynuyan sunucuların kullandığını gördüm, ücretli vs satılıyordu. editlenmesi ve ayarlanması gereken birkaç bölüm var onun dışında kötü olduğunu düşünmüyorum, ironu yapıcağına menü edit vs birşeyler yapsın :d sunucular 2-3 senelik eklenti kullanıyor forum ölüyor, b...
gönderen GökhanREYHAN
Sal Oca 04, 2022 4:52 pm

bestcore yazdı: Pzt Oca 03, 2022 12:35 pm Eklentiyi açınca gözlerim kamaştı, gerçekten çok iyi yazılmış (!)
Bencede öyle. bykinge emeklerinden ötürü teşekürler
gönderen GökhanREYHAN
Pzr Oca 02, 2022 11:53 pm

Eklenti onaylandı. Eklenti paketinin içerisinde başka eklenti dosyaları da bulunduğundan dolayı ön kontrolüm sırasında çıkan sonuç ekranlarını da aşağıda paylaşıyorum. Not 1 : Aşağıdaki görüntüde ki gibi eklenti içerisinde yetki sorgulaması yapılmış. Fakat bu sorguların incelenmesinde bir sorun teş...
gönderen GökhanREYHAN
Pzr Oca 02, 2022 2:51 pm

Eklenti İsmi : Jbmenu Premium Yapımcısı : Byking Açıklama : JailBreak Sunucularının daha iyi olması için paylaşıyorum. Cvar Ayarları : amx_ayaklanmabaslat 1 isyan team menüsünü açar Burada gösterdiklerim dışında unuttuğum birşey varmı bakıyorum ara ara istediğiniz gibi edit vs yapıp kullanabilirsin...
gönderen GökhanREYHAN
Çrş Ara 08, 2021 12:24 pm
Forum: Silinmiş & Çözümlenmiş Konular
Başlık: jbmenu hakkında
Cevaplar: 0
Görüntüleme: 198

jbmenu hakkında

herkese iyi forumlarda aşşağıda bırakıcağım jbmenu ve kayıt sisteminde artık hangisinde bilmiyorum ama sunucuya başarılı bir şekilde kuruyorum kilit sisitemi veya şifrelenmiş gibi oyunda herşey aktif oluyor fakat jbmenu gelmiyor ekrana. sağ alt tarafta felan menü hudları aktif jbmenu çalışıyor ama a...
gönderen GökhanREYHAN
Pzr Kas 14, 2021 10:32 am
Forum: Cs 1.6 Eklenti İstekleri
Başlık: CS 1.6 - Afk slay istek
Cevaplar: 1
Görüntüleme: 69

CS 1.6 - Afk slay istek

Arkadaşlar son 2-3 aydır csd de doğru düzgün çalışan bir afk slay plugini göremiyorum. güncel aktif olarak denenmiş süresi geldiği zaman herkesi slaylıyabilecek bir plugin var mıdır? not: eski afk slay pluginlerinin hepsini denedim önceden sorunsuz çalışıyordu dediğim gibi 2-3 aydır bazen slay atıyo...