Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Premium Jbmenu Hesap+Kredi Sistemli 2022

Counter-Strike 1.6 Eklenti Paylaşımı

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
DİKKAT !
Konu Başlığı veya içeriği BÜYÜK HARFLERLE olan konular direk silenecektir !
Burası eklenti paylaşım bölümüdür ve yönetici onaylıdır. Alakasız konular hiçbir şekilde onaylanmayacaktır

Eklenti eklerken eklenti kurallarına uyulması gerekir.
En önemlisi paylaşılan eklenti şablonuna uyulması gerekir.
Bu hususlara dikkat edilmeyip paylaşılan eklenti konuları silenecektir.
Kullanıcı avatarı

liashine01
Server Ip/DNS: CS23.CSDuragi.COM
Clan İsmi: SavioR Clan

Mesaj gönderen liashine01 »

Özenmek kimsenin ayıbı değil.Herkesin yaptığı işler ortada kimi iyi kimi kötü. Kendinizi eleştirmeden başkalarını eleştirmeye gerek yok.

Etiketler:
Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

XxFEARLESS01

Mesaj gönderen XxFEARLESS01 »

müq efsane <3 başarılar

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

lnyxbey

Mesaj gönderen lnyxbey »

plugini sunucuya kurdugumda include hatası verıyor

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Selamknk123345

Mesaj gönderen Selamknk123345 »

hocam amxx li halini paylaşma şansın varmıdır acaba

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

2Adam

Mesaj gönderen 2Adam »

ENESIZM yazdı: Cum Oca 14, 2022 7:18 pm
Emrullah AKTAŞ yazdı: Sal Oca 11, 2022 11:32 pm
ENESIZM yazdı: Prş Oca 06, 2022 11:55 pm

knk cok sacma bu yorum ustelik
viewtopic.php?p=287522#p287522
bu fikir de bize ait. zaten emrullahı sevmememde ki en büyük sebep özgün olmaması. hatta dogrudan şu diğer forumu da bu yüzden sevmiyorum. fikiri çalıyor, daha kötüsünü yapıp iyisini yaptıgını düsünüp en iyisi bu diyo.

bu forumun canlılıgı hakkında da zaten açıklama yapıldı. öncelik olarak müşterileri düşünerek açılan bir forum. buradan bir gelir elde edilmiyor, yardım için açılan kar amacı gütmeyen bir yer.
Beni sevmemen kalbimi kırıyor :cry: :cry: :cry:
Yine de bir şey diyemem, diğer forum diye bahsettiğin yer bu eklentileri birleştirip bir de yönlendirme(evet csdden oytye yönlendirme yapma) ekleyerek satıyor.
Yine de benim eklentim kötü olsun kanka :lol:
kankan değilim, üslubuna dikkat et. evet eklentin kötü, çok kötü hem de. hatta çoğunu bizim eklentilere bakarak yaptın gerçi tek sen değil, senin abi çektiğin insanlar da ona keza :D ne sıra, ne düzen hiçbir şey yok. burada kötülediğin forumda zamanında moderatördün. orası için eklenti yazıyordun. şuan boş yapma burada.
Sen kimsin tanımam etmem fakat bi emege böyle yapmak bilemem emrullahıda fazla tanımam etmem fakat şöyle birşey varki biyerden esinlenerek yapılması lazım sanki jbmenuyu ilk siz yapmışsınız gibi konuşuyorsunuz şu zamanda bütün jbmenuler birbirilerini tekrarlıyor kayıt krei coin hepsi aynı eger insanlar birşeyi esinlenerek veya bakarak geliştirmeseydi sen taşın üzerinde oturur olurdun bilgin olsun iyi forumlar.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ENESIZM
Server Ip/DNS: MoonDeveloperTeam
İletişim:

Mesaj gönderen ENESIZM »

2Adam yazdı: Sal Ağu 23, 2022 1:43 pm
ENESIZM yazdı: Cum Oca 14, 2022 7:18 pm
Emrullah AKTAŞ yazdı: Sal Oca 11, 2022 11:32 pm

Beni sevmemen kalbimi kırıyor :cry: :cry: :cry:
Yine de bir şey diyemem, diğer forum diye bahsettiğin yer bu eklentileri birleştirip bir de yönlendirme(evet csdden oytye yönlendirme yapma) ekleyerek satıyor.
Yine de benim eklentim kötü olsun kanka :lol:
kankan değilim, üslubuna dikkat et. evet eklentin kötü, çok kötü hem de. hatta çoğunu bizim eklentilere bakarak yaptın gerçi tek sen değil, senin abi çektiğin insanlar da ona keza :D ne sıra, ne düzen hiçbir şey yok. burada kötülediğin forumda zamanında moderatördün. orası için eklenti yazıyordun. şuan boş yapma burada.
Sen kimsin tanımam etmem fakat bi emege böyle yapmak bilemem emrullahıda fazla tanımam etmem fakat şöyle birşey varki biyerden esinlenerek yapılması lazım sanki jbmenuyu ilk siz yapmışsınız gibi konuşuyorsunuz şu zamanda bütün jbmenuler birbirilerini tekrarlıyor kayıt krei coin hepsi aynı eger insanlar birşeyi esinlenerek veya bakarak geliştirmeseydi sen taşın üzerinde oturur olurdun bilgin olsun iyi forumlar.
çalmakla esinlenmek farklı işlerdir abicim, mesajlarımı kurcalamayı bırakıp derdin ne ise özel mesaj aracılığı ile ulaşıp yazmanı tavsiye ederim.

kimseye bulaşmayalım, efendice sunucumuzu yönetelim kendi köşemizde diyoruz. yine gelip uyuyanı uyandırmaya çalışıyorsunuz. bırakın yakamızı da işimize gücümüze bakalım. bir şeylerimizi eleştirmeye meraklıysan insanca gel tanıtım konusuna, insanca eleştir kimse ağzını açmaz. bu zamana kadar düzgün eleştiren kimseye bir şey demedik, demeyiz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

snxia

Mesaj gönderen snxia »

mukemmel

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

omertas14544
Server Ip/DNS: 213.238.173.35
Clan İsmi: MoonGaming
İletişim:

Mesaj gönderen omertas14544 »

bilalgecer47 yazdı: Çrş Nis 06, 2022 3:34 pm
GökhanREYHAN yazdı: Sal Oca 04, 2022 11:33 pm kötü bi menümü diyorsunuz? şuan gt1 oynuyan sunucuların kullandığını gördüm, ücretli vs satılıyordu. editlenmesi ve ayarlanması gereken birkaç bölüm var onun dışında kötü olduğunu düşünmüyorum, ironu yapıcağına menü edit vs birşeyler yapsın :d sunucular 2-3 senelik eklenti kullanıyor forum ölüyor, birşeyler yapın
bu fikir de bize ait. zaten emrullahı sevmememde ki en büyük sebep özgün olmaması. hatta dogrudan şu diğer forumu da bu yüzden sevmiyorum. fikiri çalıyor, daha kötüsünü yapıp iyisini yaptıgını düsünüp en iyisi bu diyo.

bu forumun canlılıgı hakkında da zaten açıklama yapıldı. öncelik olarak müşterileri düşünerek açılan bir forum. buradan bir gelir elde edilmiyor, yardım için açılan kar amacı gütmeyen bir yer.
Sizinde optimize diye sattığınız 10k satırlık jbmenünüz yayılınca piyasadan kayboldunuz .çd
Evet satır sayısı arttıkça fps'in düştüğünü düşünen arkadaşım. Piyasada bu forumun içerisindeki *belli* eklenti yazarları harici düzgün eklenti yazarı görmedim. Yani hiçbir bilginiz olmadığı halde bu tarz bilmişlik yorumlarınız beni koparıyor gerçekten. Neyse umarım yazılım alanında tek başarın *model menu* olduğu halde bana yorum yapmayı düşünmezsin. Çünkü gerçekten yorumları okurken gülüyorum. :D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

bilalgecer47

Mesaj gönderen bilalgecer47 »

omertas14544 yazdı: Cum Ağu 26, 2022 6:31 pm
bilalgecer47 yazdı: Çrş Nis 06, 2022 3:34 pm

Sizinde optimize diye sattığınız 10k satırlık jbmenünüz yayılınca piyasadan kayboldunuz .çd
Evet satır sayısı arttıkça fps'in düştüğünü düşünen arkadaşım. Piyasada bu forumun içerisindeki *belli* eklenti yazarları harici düzgün eklenti yazarı görmedim. Yani hiçbir bilginiz olmadığı halde bu tarz bilmişlik yorumlarınız beni koparıyor gerçekten. Neyse umarım yazılım alanında tek başarın *model menu* olduğu halde bana yorum yapmayı düşünmezsin. Çünkü gerçekten yorumları okurken gülüyorum. :D
Bilmişlik falan taslamıyorum olanı söylüyorum.Evet tek başarım model menü ancak gelipte sağda solda ben en iyisiyim demiyorum.Eleştiriye açık biri değilsen forumlarda takılma.10k satır bir jbmenü için fazla satırla optimizeyi bağdaştırmadım kod parçacıklarını baz alarak bu yorumu yaptım.10satırda yazılcak bi işlevi 100satırda yazdıysan bu senin eklentinin optimize olmadıgını gösterir.Hem en optimize eklentilere sahibiz diye gezinende sendin.Kolay gelsin.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Yusufe61

Mesaj gönderen Yusufe61 »

qagdddd

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli