Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Eklentilerin Düzenlenmesi

Eklenti sorunlarınız ve özel eklenti istekleriniz

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Taha Demirbaş
İletişim:

Mesaj gönderen Taha Demirbaş »

1. Eklentinin yazarına durumu bildirdim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
musallatexe
Server Ip/DNS: CS11.CSDuragi.Net
Clan İsmi: WindMasters
İletişim:

Mesaj gönderen musallatexe »

Taha Demirbaş yazdı: Cmt Ağu 03, 2019 12:33 am eklentiler-pluginler/csduragi-hayatini- ... 45-10.html tekrardan bir dene. Benim deneme fırsatım olmadı.
@musallatexe
20190803113420_1.jpg

Sanırım sorun düzeldi. İlginiz için teşekkür ederim.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
musallatexe
İletişim:

Taha Demirbaş yazdı: Cmt Ağu 03, 2019 10:53 am 1. Eklentinin yazarına durumu bildirdim.
1.Eklentinin yazarı kimdi ben iletişime geçseydim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ShooTeR
Server Ip/DNS: CSXX.CSDURAGI.COM
Clan İsmi: NoMercy

Mesaj gönderen ShooTeR »

musallatexe yazdı: Cmt Ağu 03, 2019 11:25 pm
Taha Demirbaş yazdı: Cmt Ağu 03, 2019 10:53 am 1. Eklentinin yazarına durumu bildirdim.
1.Eklentinin yazarı kimdi ben iletişime geçseydim
Eklenti içeriğine bakmadım ama forumdan aldıysan @emirakpinar olması gerek.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

emirakpinar
Server Ip/DNS: -
Clan İsmi: -
İletişim:

Mesaj gönderen emirakpinar »

Eklentiyi test ettim sorun gözükmüyor. Hangi sunucunuzda ve hangi şartlarda böyle bir sorun ile karşılaştınız acaba?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
musallatexe
İletişim:

CSDM Mod kullanıyorum

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

emirakpinar
Server Ip/DNS: -
Clan İsmi: -
İletişim:

Mesaj gönderen emirakpinar »

CSDM sunucuda da denedim sorun gözükmüyor. Belki o an farklı etkenler nedeniyle olmuş olabilir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
musallatexe
İletişim:

20190804181726_1.jpg
emirakpinar yazdı: Pzr Ağu 04, 2019 1:49 pm CSDM sunucuda da denedim sorun gözükmüyor. Belki o an farklı etkenler nedeniyle olmuş olabilir.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
musallatexe
İletişim:

emirakpinar yazdı: Pzr Ağu 04, 2019 1:49 pm CSDM sunucuda da denedim sorun gözükmüyor. Belki o an farklı etkenler nedeniyle olmuş olabilir.

Kod: Tümünü seç

18:21:37 Currently loaded plugins:
                name                    version     author            file             status   
          [  1] CSD Guard               v2017       Ã?mer TELLÄ°      csd_guard.amxx   debug    
          [  2] yCSD Yon Config vCore   0.1         Ã?mer TELLI       csd_yonconfig.a  running  
          [  3] CSDuragi TeamSpeak 3 E  1.0         Omer TELLI        csd_ts3.amxx     running  
          [  4] Ultimate RSlots Fix Om  2016        Omer Telli        ultimate_rslot.  running  
          [  5] No See Vars             0.1.0       ConnorMcLeod      no_see_vars.amx  running  
          [  6] Multi Engel vCore       0.1         Ã?mer TELLÄ°      csd_multiengel.  running  
          [  7] CSD Guard BanLogger     1.0         CSmiLeFaCe        csduragibanlogg  running  
          [  8] No Scope                1.1         emirakpinar       NoScope.amxx     running  
          [  9] Admin Base (SQL)        1.8.3-dev+  AMXX Dev Team     admin_sql.amxx   running  
          [ 10] Admin Commands          1.8.3-dev+  AMXX Dev Team     admincmd.amxx    running  
          [ 11] Multi-Lingual System    1.8.3-dev+  AMXX Dev Team     multilingual.am  running  
          [ 12] Menus Front-End         1.8.3-dev+  AMXX Dev Team     menufront.amxx   running  
          [ 13] Commands Menu           1.8.3-dev+  AMXX Dev Team     cmdmenu.amxx     running  
          [ 14] Players Menu            1.8.3-dev+  AMXX Dev Team     plmenu.amxx      running  
18:21:37  [ 15] Maps Menu               1.8.3-dev+  AMXX Dev Team     mapsmenu.amxx    running  
          [ 16] Anti Flood              1.8.3-dev+  AMXX Dev Team     antiflood.amxx   running  
          [ 17] Admin Chat              1.8.3-dev+  AMXX Dev Team     adminchat.amxx   running  
          [ 18] Scrolling Message       1.8.3-dev+  AMXX Dev Team     scrollmsg.amxx   running  
          [ 19] Info. Messages          1.8.3-dev+  AMXX Dev Team     imessage.amxx    running  
          [ 20] Admin Votes             1.8.3-dev+  AMXX Dev Team     adminvote.amxx   running  
          [ 21] NextMap                 1.8.3-dev+  AMXX Dev Team     nextmap.amxx     running  
          [ 22] Nextmap Chooser         1.8.3-dev+  AMXX Dev Team     mapchooser.amxx  running  
          [ 23] TimeLeft                1.8.3-dev+  AMXX Dev Team     timeleft.amxx    running  
          [ 24] Pause Plugins           1.8.3-dev+  AMXX Dev Team     pausecfg.amxx    running  
          [ 25] Stats Configuration     1.8.3-dev+  AMXX Dev Team     statscfg.amxx    running  
          [ 26] Restrict Weapons        1.8.3-dev+  AMXX Dev Team     restmenu.amxx    running  
          [ 27] StatsX                  1.8.3-dev+  AMXX Dev Team     statsx.amxx      running  
          [ 28]  CSDuragi GAG           1.4.9       xPaw & Exolent    amx_gag.amxx     running  
          [ 29] unknown                 unknown     unknown           mapconfigx.amxx  bad load 
18:21:37  [ 30] unknown                 unknown     unknown           csd_gamemenu.am  bad load 
          [ 31] CsDuragi PUB BOT        1.0         Genki             csd_pubbotv2.am  running  
          [ 32] Say Reklam Engelleyici  0.1         Omer TELLI        csd_reklamengel  running  
          [ 33] Reset Score             1.0         CSM               resetv3.amxx     running  
          [ 34] UzaBAN                  1.0         Yek'-ta           uzabanmenu.amxx  running  
          [ 35] Renkli Yazma            2.5         Anonim / edit: P  AdminYesilYazi.  running  
          [ 36] Spec Banner             1.0         PurposeLess       specbanner_fix.  running  
          [ 37] MultiJump               1.1         twistedeuphoria   multijump.amxx   running  
          [ 38] Kill Healed             2.1         Dev!l & [TagPro]  H0L-kill_healed  running  
          [ 39] Nick Kontrol v2         2.0         emirakpinar       ea_NickKontrol-  running  
          [ 40] High Ping Kicker        0.17        OLO/Shadow        amx_hpk.amxx     running  
          [ 41] Kill Market             1.0         EjderYa           EJDERYA_kill_ma  running  
          [ 42] DM balance              1.43        Chill it BanG     DM_balance._1_4  running  
          [ 43] New Plug-In             1.0         author            ust_yazi_12_fix  running  
          [ 44] ReCSDM Main             3.6         ReCSDM Team       csdm_main.amxx   running  
18:21:37  [ 45] Knife Speed             1.0         OmerTas           KnifeSpeed.amxx  running  
          [ 46] Knife Selector          2.2         ReymonARG         knife_selector.  running  
          [ 47] Rank Display            0.1         gaben             rank_display.am  running  
          [ 48] Toptime ( Aktiflik Sur  1.0         Fatih ~ EjderYa   TopTime.amxx     running  
          [ 49] Client Rates Menu       2.5         Yek'-ta           ClientRatesMenu  running  
          [ 50] Ultimate Sounds         1.7         Dizzy / Bmann_42  ultimate_sounds  running  
          [ 51] Hayatini Kurtardi       1.1         tahademirbaas     csd_hayatkurtar  running  
          [ 52] FakeFull Original       1.7.6       JTP10181/Freecod  fakefull_origin  running  
          [ 53] ReCSDM Equip            3.5         ReCSDM Team       csdm_equip.amxx  running  
          [ 54] ReCSDM Spawns           3.6         ReCSDM Team       csdm_spawn_pres  running  
          [ 55] ReCSDM Misc             3.6         ReCSDM Team       csdm_misc.amxx   running  
          [ 56] ReCSDM Protection       3.6         BAILOPAN          csdm_protection  running  
          [ 57] ReCSDM FFA              3.6         ReCSDM Team       csdm_ffa.amxx    running  
          [ 58] Parachute               1.3         KRoT@L/JTP10181   amx_parachute.a  running  
          [ 59] Super Bunny Hopper      1.2         Cheesy Peteza     bunnyhop.amxx    running  
18:21:37  [ 60] GHW Auto Message Displ  2.1         GHW_Chronic       csd_reklam_say.  running  
          [ 61] AMX Super               4.2         Bmann_420         amx_super.amxx   running  
          [ 62] CSDGuard Alias Kontrol  1.0         Omer TELLI        csd_aliaskontro  running  
          [ 63] UnBanmenu               1           AMX Team          unbanmenu.amxx   running  
          [ 64] CSD Guard Reaimdetecto  0.1.8       Omer TELLI        reaimdetector.a  running  
          [ 65] CSD Kill Assist         2.4         Yek'-ta           csd_killassist.  running  
          [ 66] CSD Panel Eklentisi     1.2         Omer Telli        csd_panel.amxx   running  
          [ 67] Game Description Degis  1.0         Yek'-ta           csd_gamename.am  running  
          [ 68] CSDuragi MSList         1.0         Genki             csd_mslist.amxx  running  
         ( 29) Load fails: Plugin file open error (plugin "mapconfigx.amxx")
         ( 30) Load fails: Plugin file open error (plugin "csd_gamemenu.amxx")
         68 plugins, 66 running

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala