Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Awp alma sınırlama

Eklenti sorunlarınız ve özel eklenti istekleriniz

Moderatör: Moderatörler

F.T.H
İletişim:

Awp alma sınırlama

Mesaj gönderen F.T.H »

Özcan Örs yazdı: Pzr Oca 24, 2021 1:25 pm benim istediğim zaten admin ler de dahil alamasın o limiti ben 1 yaptım denedim olmuyor arka arkaya alıyorum ama gene de sorunsuz alıyor awp yi
Adminler de dahil alamasın derken oradaki;

Kod: Tümünü seç

#define ACCESS_IMMUNITY	ADMIN_RCON
Değerini

#define ACCESS_IMMUNITY	ADMIN_ALL
Olarak değiştirdin mi

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
Server Ip/DNS: cs3.csduragi.net
Clan İsmi: TIMGaming
İletişim:

Awp alma sınırlama

Mesaj gönderen Özcan Örs »

F.T.H yazdı: Pzr Oca 24, 2021 1:30 pm
Özcan Örs yazdı: Pzr Oca 24, 2021 1:25 pm benim istediğim zaten admin ler de dahil alamasın o limiti ben 1 yaptım denedim olmuyor arka arkaya alıyorum ama gene de sorunsuz alıyor awp yi
Adminler de dahil alamasın derken oradaki;

#define ACCESS_IMMUNITY	ADMIN_RCON
Değerini

#define ACCESS_IMMUNITY	ADMIN_ALL
Olarak değiştirdin mi
Hala alıyorum bro istersen bi ts atayım sana buyur gel ordan deneyelim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

F.T.H
İletişim:

Awp alma sınırlama

Mesaj gönderen F.T.H »

Özcan Örs yazdı: Pzr Oca 24, 2021 1:38 pm Hala alıyorum bro istersen bi ts atayım sana buyur gel ordan deneyelim
İlginç..
Kullanan sayısı limite ulaşmadığı müddetçe sınırsız satın alırsın onu dikkate aldın mı peki

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
İletişim:

Awp alma sınırlama

F.T.H yazdı: Pzr Oca 24, 2021 1:47 pm
Özcan Örs yazdı: Pzr Oca 24, 2021 1:38 pm Hala alıyorum bro istersen bi ts atayım sana buyur gel ordan deneyelim
İlginç..
Kullanan sayısı limite ulaşmadığı müddetçe sınırsız satın alırsın onu dikkate aldın mı peki

Kardeşim benim de tam bahsettiğim şey bu işte videoda 2 kişi alabilir demiş ama sen zaten ilk başta 4 tane aldın benim ise demek istediğim şey el başladıktan sonra maks belirlediğim sayı atıyorum 2 kişi ise maks 2 awp alınsın diğerleri alamasın

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

F.T.H
İletişim:

Awp alma sınırlama

Mesaj gönderen F.T.H »

Özcan Örs yazdı: Pzr Oca 24, 2021 1:57 pm Kardeşim benim de tam bahsettiğim şey bu işte videoda 2 kişi alabilir demiş ama sen zaten ilk başta 4 tane aldın benim ise demek istediğim şey el başladıktan sonra maks belirlediğim sayı atıyorum 2 kişi ise maks 2 awp alınsın diğerleri alamasın
Limit sayısına ulaşıldıktan sonra yerdekileri zaten diğer takım arkadaşları kullanamaz, eline aldığı vakit silah otomatik yere atılıyor.
Eğer senin dediğini yapacak olursak adam silahı yanlışlıkla alır yere atar başkası'da kullanmaz limite gereksiz ulaşmış olur böylesi daha mantıklı.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

Awp alma sınırlama

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Awp alma limiti olarak değil, awp kullanma limiti olarak düşün. Ve admin all yaparsak tüm adminler için limitsiz olmaz mı? Yanlış mı düşünüyorum? Slotlar dahil.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
İletişim:

Awp alma sınırlama

F.T.H yazdı: Pzr Oca 24, 2021 2:02 pm
Özcan Örs yazdı: Pzr Oca 24, 2021 1:57 pm Kardeşim benim de tam bahsettiğim şey bu işte videoda 2 kişi alabilir demiş ama sen zaten ilk başta 4 tane aldın benim ise demek istediğim şey el başladıktan sonra maks belirlediğim sayı atıyorum 2 kişi ise maks 2 awp alınsın diğerleri alamasın
Limit sayısına ulaşıldıktan sonra yerdekileri zaten diğer takım arkadaşları kullanamaz, eline aldığı vakit silah otomatik yere atılıyor.
Eğer senin dediğini yapacak olursak adam silahı yanlışlıkla alır yere atar başkası'da kullanmaz limite gereksiz ulaşmış olur böylesi daha mantıklı.
Olsun sen yapabilirsen çok mutlu olurum kardeşim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

F.T.H
İletişim:

Awp alma sınırlama

Mesaj gönderen F.T.H »

Yek'-ta yazdı: Pzr Oca 24, 2021 2:17 pm Awp alma limiti olarak değil, awp kullanma limiti olarak düşün. Ve admin all yaparsak tüm adminler için limitsiz olmaz mı? Yanlış mı düşünüyorum? Slotlar dahil.
Eklentide ADMIN_ALL yetkiye göre ayarlanmamış ADMIN_ALL sorgusuna göre yapılmış yetki olayı devre dışı kalıyor
#if ACCESS_IMMUNITY != ADMIN_ALL

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
İletişim:

Awp alma sınırlama

F.T.H yazdı: Pzr Oca 24, 2021 2:30 pm
Yek'-ta yazdı: Pzr Oca 24, 2021 2:17 pm Awp alma limiti olarak değil, awp kullanma limiti olarak düşün. Ve admin all yaparsak tüm adminler için limitsiz olmaz mı? Yanlış mı düşünüyorum? Slotlar dahil.
Eklentide ADMIN_ALL yetkiye göre ayarlanmamış ADMIN_ALL sorgusuna göre yapılmış yetki olayı devre dışı kalıyor
Olmadı kardeşim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

F.T.H
İletişim:

Awp alma sınırlama

Mesaj gönderen F.T.H »

Özcan Örs yazdı: Pzr Oca 24, 2021 3:12 pm
F.T.H yazdı: Pzr Oca 24, 2021 2:30 pm Eklentide ADMIN_ALL yetkiye göre ayarlanmamış ADMIN_ALL sorgusuna göre yapılmış yetki olayı devre dışı kalıyor
Olmadı kardeşim
Olmayan ne?
Özcan Örs yazdı: Pzr Oca 24, 2021 2:28 pm Olsun sen yapabilirsen çok mutlu olurum kardeşim
Ben baştan eklenti yapımı için uğraşamam, yapacak varsa buyursun.
Ayrıca tam olarak ne istediğini de belirt. Oyuncular yerdeki silahı aldıklarında limitten etkilenecek mi. Yeni El başladığında oyuncunun elinde diğer elden kalan AWP varsa yeni AWP alabilecekler mi bunuda göz önünde bulundurmak gerekiyor

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala