Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

CS8 [TEAMTR] Devir konusu.

Bu bölüm yalnızca sunucu devir şikayetleri ile ilgilidir.
Yeni üye olanların, konuları onaylanmayacaktır veya yönetici insiyatifine bağlı olarak onaylanacaktır
Asılsız kanıtlar ile konu açan kişilerin üyelikleri banlanacak, duruma göre hizmetleri iptal edilecektir.

Herhangi bir sosyal medyada X serverı satılıktır yazan mesajların ekran görüntüsünü alıp kanıt diye bize sunmayın, bu tarz konular hiçbir şekilde onaylanmayacaktır.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

yilmazulukan

Mesaj gönderen yilmazulukan »

https://hizliresim.com/5doUkf
Ömer bey bu konuşma herşeyi anlatıyor.
Serverle ilgileneceğiz sen bize yetki ver imkan ver dediler, ellerine yüzlerine bulaştırınca bende bu şekilde yol verince bu yollara başvurdular. Allah islah etsin.
Ortaklık devretme vesaire yok. Olamaz iki bin küsür liraya aldığım serveri 300 liraya mı devredeceğim :)
Ayrıca bu şahıslar ile beraberken bir kişi daha geldi bunlar gibi ;
"Biz gelmek istiyoruz ortak olmak istiyoruz dedi" nickide Murat idi sanırım.
Sonrasında bende "benim kimseyle ortak olmadığımı, olmayacağımı ama gelirseniz size burda yetki vereceğimi takılabileceğinizi" söyledim. Kabul etmeyip çıktılar.
Enteresan bir durum ile karşı karşıyayız,CSD üyeliği olmayan birisi bile bu şekilde buraya gelip konu açıp karalama kampanyası linç kapmanyası düzenliyor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
ardaefeonline

Mesaj gönderen ardaefeonline »

Ömer TELLİ yazdı: Prş Nis 08, 2021 7:54 pm
ardaefeonline yazdı: Prş Nis 08, 2021 1:32 am Öncelikle TeamTR yani [cs8.csduragi.net] Burda bize ben sunucuyu bırakıyorum , gibisinden konuştu ekran görüntüsündede gördüğünüz gibi.
Bu konuşma nerede geçti ? Resimlerde göremedim, ek olarak devir adı altında yapılan ödemeler veya herhangi bir konuşma nerede ?
Bu konuşmayı ts3 de söyledi ayriyetten ödeme dekontlarını atabilirim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

ardaefeonline yazdı: Prş Nis 08, 2021 9:20 pm
Ömer TELLİ yazdı: Prş Nis 08, 2021 7:54 pm
ardaefeonline yazdı: Prş Nis 08, 2021 1:32 am Öncelikle TeamTR yani [cs8.csduragi.net] Burda bize ben sunucuyu bırakıyorum , gibisinden konuştu ekran görüntüsündede gördüğünüz gibi.
Bu konuşma nerede geçti ? Resimlerde göremedim, ek olarak devir adı altında yapılan ödemeler veya herhangi bir konuşma nerede ?
Bu konuşmayı ts3 de söyledi ayriyetten ödeme dekontlarını atabilirim.
Dekontları gün içerisinde omer@csduragi.com adresine mail atınız

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

afan1990

Mesaj gönderen afan1990 »

merhabalar olayı tam olarak bilmiyorum,fakat dışarıdan bakılınca herhangi bir devirin söz konusu olduğu görülmüyor,cs8 net sanırsam tag yasağından önce kiralandı ve isim değiştirme hakkına X Gaming & Y Gaming Pro server"şeklinde sahip diye biliyorum bunu ömer bey açıklamıştı,onun dışında bildiğim kadarıyla yılmaz ulukanın panelinde bulununan cs29 com zamanında böyle bi durumdan dolayı yasaklanmıştı yine aynı hatayı yapacağını düşünmüyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

konu açan kişiden herhangi bir mail gelmediği için konu kapatılmıştır

Link: