Af olanlar, Afta olanlar hk.

CSDurağı Hakkında genel duyurular , anketler , forum kurallar
Kilitli
Cum Eyl 13, 2019 9:56 pm
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
İletişim:
Öncelik ile Yasaklı Clan/Kişiler bölümünün açılıp af konusu açıp affı onaylananlara geçmiş olsun diyorum. Umarım tekrardan yasaklanmazsınız. Afta olup bekleyenler için ise sadece beklemelerini diliyorum. Affı kabul olmayanlara ise artık bir sonrakine diyorum.
Bu bölümden yararlanıp, veya yararlanmakta olanların dikkat etmelerini istediğim bazı unsurlar vardır.

Af kabulü olanlar için;
- Yasağınızın kalkması yasakların kaldırıldığını göstermez. Diğer forum üyelerinden/müşterilerden farklı olarak iğne üstündesinizdir. Yani yaptığınız yanlış bir hareketin artık affı olmaz. Bir sonraki af tarihine kadar beklersiniz.
- Yasağınız kalktıktan sonra yasaklı olanlar ile aranıza mesafe koymanız lazım. "ya o benim sunucuma normal oyuncu olarak giriyor" tarzında bir cümle kurduğunuz vakit bir sonraki af tarihine kadar beklersiniz. Çünkü yasaklı bir kişiyi barındırmak sunucunuzun tekrardan yasaklanmasına sebebiyet verir.
- Terbiyesizlik yapmayın. Çok açık bir cümledir. Diğer forum üyelerinin/müşterilerinin sunucularına giderek hadsiz davranışlarda bulunmayın. Geçmiş geçmişte kalmıştır deyin kenara çekilin. Eğer ki size bir terbiyesizlik yapıldığını düşünüyor iseniz kendi sunucunuzdan yasaklayın. Forum üzerinde size sataşan biri var ise, siz münakaşaya girmeyin. Bildir butonunu kullanın gerisini forum.csd yetkililerine bırakın.
- Yasaklıların af konusuna yorum yaptığınız vakit yorumunuz silinip sistem üzerinden uyarı verilecektir. Bir sonraki af tarihine kadar bu konulara yorum atamazsınız.

Afta olanlar için;
- Af konusu açtınız diye forumda her istediğiniz konuya mesaj atamazsınız. Bu forum herkese açıktır, ama herkes size açık değildir. Bu yüzden af sürecinizde sadece kendi konunuza mesaj atınız. Af talebiniz onaylandıktan sonra diğer konulara mesaj atabilirsiniz.
- Eğer attı iseniz ve ortada bir olumsuzluk var ise(alakasız bir şikayet dahi olabilir çünkü hala yasaklı üyesinizdir), üyeliğiniz yasaklanır ve af talebiniz iptale düşer. İsterseniz yeniden üye olup şansınızı denersiniz ama o hesap ile artık mesaj atamazsınız.

Af kabulü olmayanlar için;
- Artık bir sonrakine.

Bu konu forumdaki düzeni bozmamak için ve oluşabilecek olumsuzlukların önüne şimdiden geçmek için açılmıştır.
En son Yek'-ta tarafından Çrş Eyl 18, 2019 7:14 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: .

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Çrş Eyl 18, 2019 7:14 pm
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
İletişim:
Af kabulü olanlar için;
- Yasaklıların af konusuna yorum yaptığınız vakit yorumunuz silinip sistem üzerinden uyarı verilecektir. Bir sonraki af tarihine kadar bu konulara yorum atamazsınız.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Kilitli