Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Sunucu kiralama sistemi nasıl olmalı ?

Oyunda karşılaştığınız hatalar , oyun hakkında genel bilgiler

Moderatör: Moderatörler

Kiralama sistemi nasıl olmalı ?

Şuan ki sistem devam etmeli, ilk gelen alır.
47
26%
Şuanki sistem devam ancak kiralama saati sabit olmalı, insanların pc başında olabileceği vakitte olmalı ( Örnek, 21:00 )
95
52%
Sıra sistemi olmalı ( Sizden önce sıraya onlarca insan girebilir, ip almanız yılları bulabilir )
21
12%
En uzun süre kiralama yapan satın alır ( Kiralığa çıkacak ip adresini, 1 aylık değil, en uzun şekilde kiralayabilecek olan alır )
18
10%

Toplam oy: 181

Kullanıcı avatarı

vagnessi

Mesaj gönderen vagnessi »

DarkThrone ;

Ben Klanımı başka platformdan çektim buraya geldim. Öndeki ipleri incele bi bakalım sırf ön ip diye dolduramayanlar var. serverları 20 kişiyi geçmeyen ön ipler. Panel bilen yok ayar bilen yok mod bilen yok eklentici yok mapor yok. serverda iki gag atıp bir ban atanlara klan denmez. Aile kavramını iyi bilen algılayan kişiler lazım.

30 yaş üzeri 12 yönetici
5 Server sahibi 25 yaş üzeri
6 Sunucu Sorumlusu en küçüğü 24 yaşında
8 Klan Kaptanı
Alt klan sayısını bilmiyorum :) ama benim 15 full panel bilgili yetkilim var , 6 eklenticim var , 5 maporüm var.
Aile sohbet arkadaşlık kavramı olmasa bu kadar yetkili burda birleşir mi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

DarkThrone
Server Ip/DNS: cs.darkthronejb.com
Clan İsmi: DarkThrone Jail
İletişim:

Mesaj gönderen DarkThrone »

vagnessi yazdı: Pzt Haz 01, 2020 11:18 pm DarkThrone ;

Ben Klanımı başka platformdan çektim buraya geldim. Öndeki ipleri incele bi bakalım sırf ön ip diye dolduramayanlar var. serverları 20 kişiyi geçmeyen ön ipler. Panel bilen yok ayar bilen yok mod bilen yok eklentici yok mapor yok. serverda iki gag atıp bir ban atanlara klan denmez. Aile kavramını iyi bilen algılayan kişiler lazım.

30 yaş üzeri 12 yönetici
5 Server sahibi 25 yaş üzeri
6 Sunucu Sorumlusu en küçüğü 24 yaşında
8 Klan Kaptanı
Alt klan sayısını bilmiyorum :) ama benim 15 full panel bilgili yetkilim var , 6 eklenticim var , 5 maporüm var.
Aile sohbet arkadaşlık kavramı olmasa bu kadar yetkili burda birleşir mi.
Peki neden ilk ip leri istiyorsunuz ? Alin 100 150 yi. Siz orayı alınca ne oluyor oyuncularınız gelmiyorlar mı.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

vagnessi

150 de 3 tane ip var zaten. Klanı büyük olanlar içindir ön ipler açtığı ip yi en az 5 yıl götürecekler içindir. hani cemaat oluşunca ön saflarda büyükler gelir ya öyle yazısız bir kuraldır bu. şu ipyi alalım dediğimizde server kasasında 1 haftada yeteri miktari toparlayanlar içindir. Yoksa Ömer bey de biliyordur ön ipler ile arka iplerin kirasını aynı yapmayı.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Darkness Berry

Mesaj gönderen Darkness Berry »

vagnessi yazdı: Sal Haz 02, 2020 12:23 am 150 de 3 tane ip var zaten. Klanı büyük olanlar içindir ön ipler açtığı ip yi en az 5 yıl götürecekler içindir. hani cemaat oluşunca ön saflarda büyükler gelir ya öyle yazısız bir kuraldır bu. şu ipyi alalım dediğimizde server kasasında 1 haftada yeteri miktari toparlayanlar içindir. Yoksa Ömer bey de biliyordur ön ipler ile arka iplerin kirasını aynı yapmayı.
bence büyük klanların düşük ip açması daha mantıklı ip ucuz ve uzatma süresi daha uzun olur sonuçta büyük clansın ve
bissürü adamın varsa zaten serverine adam gelir :D neyin tartışması bu anlamadım

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

vagnessi

Katılıyorum hatta küçük klanların ön ip açması daha mantıklı. buyursunlar gelsinler

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

vahdet

Mesaj gönderen vahdet »

Adam 1 aylığına kiralıyor max 5 gün servere bakıp tutturamayınca salıyor 25 gün öyle avare avare ,keyfi bilir ama kiralamasın serveri ile uğraşmicak adam. Salsın sırayı her önünüze gelene satmayın usta. Daha önceden server kiralamış kişiler kiralama önceliği olmalı.........

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Açık ara farkla ikinci seçenek önde geldiğinden, bugün bu uygulamaya başlıyoruz.
İpler ilk başta 21:00-21:30 arası kiralığa düşecektir.
Ardından saat 21:00'a sabitlenecektir.
Muhtemelen alt yapıyı buna göre değiştirene kadar bu şekilde devam edecek. kiralığa düşecek saati sayaç olarak sayfada göstereceğiz

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli