Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Sunucu kiralama sistemi nasıl olmalı ?

Oyunda karşılaştığınız hatalar , oyun hakkında genel bilgiler

Moderatör: Moderatörler

Kiralama sistemi nasıl olmalı ?

Şuan ki sistem devam etmeli, ilk gelen alır.
47
26%
Şuanki sistem devam ancak kiralama saati sabit olmalı, insanların pc başında olabileceği vakitte olmalı ( Örnek, 21:00 )
95
52%
Sıra sistemi olmalı ( Sizden önce sıraya onlarca insan girebilir, ip almanız yılları bulabilir )
21
12%
En uzun süre kiralama yapan satın alır ( Kiralığa çıkacak ip adresini, 1 aylık değil, en uzun şekilde kiralayabilecek olan alır )
18
10%

Toplam oy: 181

DehaBihan57

Mesaj gönderen DehaBihan57 »

1.sistem bence doğru bir sistem. Fakat zaman çok sıkıntılı. 2. Seçenek çok doğru geliyor. O saatte düşsün hızlı olan alsın. Bu tür her dakika f5 çekiyoruz 1 sn ayrılsak ip düşüyor. Bugün 46 da 5 dk lavaboya gittim geldim arkadaş düştü dedi. 2.seçenek kabül olmalı bence 😅

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

KraLeonidaS
Clan İsmi: SynergY @JB

Mesaj gönderen KraLeonidaS »

Ömer TELLİ yazdı: Cmt May 23, 2020 2:05 pm Evet soru gayet açık. İnsanlar kiralamaya yetişemediği için şikayetçi,%100 şeffaf davranmamıza rağmen hakaretler işitiyoruz

"İp kiralığa düşmeden başkası aldı, el altından başkasına ipyi verdiniz" vs gibi bir dünya saçma sapan laflar ile uğraşıyoruz.

Aklımızdaki fikirleri anket haline getiriyoruz, bunu dışında fikri olan mesaj olarak öneride bulunabilir ve nedenini belirtmelidir

"açık arttırma" fikri ile gelecekler için şimdiden belirtelim, öyle bir şey düşünmüyoruz

bence 2. seçim iyi ornek saat 12:00 da tüm kralik iplerin hepsi düşmesi daha mantıklı hepsi düşünce millet hızlıca alır 12 den 3 e kadar f5 atmak biraz saçma bu şahsi görüşüm

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

yusufbtmz
Server Ip/DNS: 213.238.173.22
Clan İsmi: Jamaika Gaming

Mesaj gönderen yusufbtmz »

Sıralı sistem en mantıklısı , her 2 günde bir ip düşüyor zaten.Yani bence ilk 60 ip sıralı sistem olmalı geri kalanı kapmayla olsun.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

yasinyazici0606

Mesaj gönderen yasinyazici0606 »

Sıra sistemi olsun ancak yıllarca bekletecek şekilde değil. Mesela 1.sırada olana server düşme olasılığı %20, 2.sırada olana %15, 3.sırada olana %10 .... şeklinde devam etsin. Yani sıra ve şans karışık olarak işlesin. Hem bu şekilde 5.sırada olana bile ip çıkabilir yıllarca beklemiş olmaz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mustafa Kemal1
Server Ip/DNS: csxx. Csduragi.com
Clan İsmi: kaoS GamınG
İletişim:

Mesaj gönderen Mustafa Kemal1 »

Merhaba,Bu anket son derece adeletsizdir benim görüşüme göre bazı arkadaşların 1'den fazla hesabı var.

Bana kalırsa panel üzerinden yapılabilinir.

bugün 46 için beklemedeydim,Ancak en ufak hatada alamadım ipyi saniyeyle kaçırdım. Bana kalırsa 12'3 arası uzun bir süre 11:40 'dan beri f5 atıp kaçırınca insan bi nebze bozuluyor. belirli bir saate çıkması daha iyi olucaktır ancak buda sitenin yavaşlamasını,çökmesini sağlamıyacaksa.

Onun dışında 4.sistemi anlayamadım, mantığı nedir? Bir limit belirliyip atıyorum totelde 1,2 yıldan daha fazla ip kiralamamış olanmı yoksa tek seferde bir ipyi 3,4 ay ve üstü uzatan mıdır ? net bilgi verir iseniz oyumu değiştirebilirim açıkçası

iyi forumlar dilerim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

EnesReiS`
Clan İsmi: RESPECT CLAN

Mesaj gönderen EnesReiS` »

şuanki sistem en iyisi,mantıklı olalım arkadaşlar bir ip için yılları beklemelimiyiz sizce en iyisi kiralığa çıktığı an alabilmemizdir ve saati de uygun.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

DarkThrone
Server Ip/DNS: cs.darkthronejb.com
Clan İsmi: DarkThrone Jail
İletişim:

Mesaj gönderen DarkThrone »

Bu konunun asıl acılma sebebi 12-15 arası goremeyıp kıralayamayanların forumda konu acmasıdır.

Belirli bir saate koyarsak bu sefer aynı saatte daha çok bekliyen kişi olucak bence tam o saatte herkes siteye dolusucak belki çökme donma da yaşanabilir kim bilir ki.

Sıralama Olayı da mantıksız geliyor. Adam 20 20 20 yüklicek panelıne parayı hazırlıcak sıraya giricek neyse serveri alıcak 2. ay ödeyemiyecek. Ya da digerlerı bır suru sıra beklıcek. Bazıları sıra beklemek ıstemeyıp para iadesi isticekler.

Daha uzun süreli alana verelim. Bu da baktı oyuncu gelmıyor dolduramıyor devır etmeye calısıcak ne bıleyım satmaya calısıcak sacma sapan şeyler yapıcak bence.

En iyi yine şimdi ki sistem he ne olur 21.00 ile 22.00 arası düşücek dersek ne bileyım daha iyi olurmus gıbı gelıyor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

amad
Clan İsmi: Ke$`h | Gaming
İletişim:

Mesaj gönderen amad »

Her an düşebilir diye çok zaman harcanıyor. Bunun yerine günlük veya haftalık başvuru şeklinde olabilir. İlk başvurusundan bu yana en çok zaman geçenlerin şansının daha yüksek olduğu şansa bağlı bir şekilde olabilir. Hac kurası gibi yani. Ankete göre her türlü şansa bağlı bir sonuç ortaya çıkacak gibi görünüyor. En azından hem daha az zaman harcanmış olur hem de bir tık daha adil olur.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

LWZemrahbaba
Server Ip/DNS: 213.238.173.cc
Clan İsmi: LastWar'Z ~ ZM

Mesaj gönderen LWZemrahbaba »

Ya sunucu ücreti uçuşa gecti cs80uzeri 65 tlydi simdi 85 oldu eski fiyatlar gelse daha iyi olur bence ; şimdi 65tlyi veren 20tldaha katar diyebilirsiniz bulamayanlarda var şahsen corona basladı başlayalı sigara paramı bile zor buluyorum yetkililerden cevap beklemeliyim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

AlperYilmazOfficial
Clan İsmi: TeamTR GaminG
İletişim:

Mesaj gönderen AlperYilmazOfficial »

2. Seçenek tüm yanlışları götürür diye düşünüyorum herkesin pc başında olabileceği bir zamanda ip düşerse asla şikayet olmaz

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli