Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Csduraginda Akşam Vakitlerinde Sürekli Kopma.

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
[font size=20] DİKKAT [/font]

Silinmiş konu içerikleri hiçbir şekilde kontrol edlimemektedir. İndirdiğiniz dosyaların sorumluluğu tamamiyle size aittir.
Mutlaka indirdiğiniz dosyaları antivirüs ile taratınız.
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
Server Ip/DNS: cs3.csduragi.net
Clan İsmi: TIMGaming
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Örs »

tovanja35 yazdı: Cum Mar 27, 2020 11:00 am
Özcan Örs yazdı: Cum Mar 27, 2020 3:29 am
Taha Demirbaş yazdı: Cum Mar 27, 2020 2:45 am

Virüsten dolayı insanlar internete daha fazla girdiği için aşırı yüklenme gibi bir şey olabilir. Ama bunun sizin bağlantınızı aşırı etkilememesi gerekmekte. Ben kontrol edilmesi için Ömer Beyi bilgilendireceğim.
Şunu söyleyebilirim taha sabahları fazla ping olmaz ama akşama doğru ciddi şekilde ping artışı oluyor ama bu server e girince değil ts3 de sen düşün server a girince adım atamıyorum o dereceye geliyor ve modem ile pc mesafesi 1.5 m bile yok sen düşün önceden böyle değildi son zamanlar da ciddi sorunlar yaşıyorum ve telefon da cabası zaten modemin içine sokmadigim kaldı telefonu o nebze ye geldik düşün
özcan o neden oluyor biliyor musun ? akşamları millet fazla giriyorya o yüzden internet hızlarını düşürüyorlar bir yakın arkadaşım vodofonedan çalıştı öyle diyordu bana benim türkcell süperonline benimde akşamları ping vardı modemden bilgisayara kablo döşettim şuan pingim akşamları 11-12-9-8 gibi bişey beni etkilemiyor açıkcası
Modem de pc ye döşeyince sıkıntı olmuyor ancak pc arka odada ve ev sakinleri de diğer odada olduğu için modem i orta noktaya koyuyorum o yüzden ağır çekiyor biraz hatta çok ağır çekiyor ama böyle değildi iste son zamanlar da oldu

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
cazi53

Mesaj gönderen cazi53 »

Özcan Örs yazdı: Cum Mar 27, 2020 1:12 pm
Özcan Örs yazdı: Cum Mar 27, 2020 3:29 am

Şunu söyleyebilirim taha sabahları fazla ping olmaz ama akşama doğru ciddi şekilde ping artışı oluyor ama bu server e girince değil ts3 de sen düşün server a girince adım atamıyorum o dereceye geliyor ve modem ile pc mesafesi 1.5 m bile yok sen düşün önceden böyle değildi son zamanlar da ciddi sorunlar yaşıyorum ve telefon da cabası zaten modemin içine sokmadigim kaldı telefonu o nebze ye geldik düşün
özcan o neden oluyor biliyor musun ? akşamları millet fazla giriyorya o yüzden internet hızlarını düşürüyorlar bir yakın arkadaşım vodofonedan çalıştı öyle diyordu bana benim türkcell süperonline benimde akşamları ping vardı modemden bilgisayara kablo döşettim şuan pingim akşamları 11-12-9-8 gibi bişey beni etkilemiyor açıkcası
Modem de pc ye döşeyince sıkıntı olmuyor ancak pc arka odada ve ev sakinleri de diğer odada olduğu için modem i orta noktaya koyuyorum o yüzden ağır çekiyor biraz hatta çok ağır çekiyor ama böyle değildi iste son zamanlar da oldu
Senin durumun bambaşka Özcan. Superbox bildiğin telefonun 4.5G sini açmışsında girmişsin gibi. Yani bağlı olduğu baz istasyonuna bağlı kişi sayısı & kullanımları günümüzde arttığından uçuk ms'ler alman normal. Ki normal şartlarda bile min 30ms alabiliyosan ne mutlu sana. Superbox'ın hiç oyunluk bir sistem olduğunu düşünmüyorum. Oturduğun yerdeki durumu bilmiyorum ama kıytırık bi adsl bağlasan daha düşük ms alırsın sunuculardan.

Benim sorunum ping değil ama kopmalar hala devam etmekte. Dün akşam öğleden sonra 2 den akşam 7 ye kadar aralıksız sıkıntısız kopmadan oynayabildim sunucuda full çekiyorken. Yine 19:03 gibi start'ı verdi. Sonra giriyorum 15 20 dk sonra tak yine düşüş. Böyle böyle tekrar ediyor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
İletişim:

cazi53 yazdı: Pzr Mar 29, 2020 2:58 am
Özcan Örs yazdı: Cum Mar 27, 2020 1:12 pm

Senin durumun bambaşka Özcan. Superbox bildiğin telefonun 4.5G sini açmışsında girmişsin gibi. Yani bağlı olduğu baz istasyonuna bağlı kişi sayısı & kullanımları günümüzde arttığından uçuk ms'ler alman normal. Ki normal şartlarda bile min 30ms alabiliyosan ne mutlu sana. Superbox'ın hiç oyunluk bir sistem olduğunu düşünmüyorum. Oturduğun yerdeki durumu bilmiyorum ama kıytırık bi adsl bağlasan daha düşük ms alırsın sunuculardan.

Benim sorunum ping değil ama kopmalar hala devam etmekte. Dün akşam öğleden sonra 2 den akşam 7 ye kadar aralıksız sıkıntısız kopmadan oynayabildim sunucuda full çekiyorken. Yine 19:03 gibi start'ı verdi. Sonra giriyorum 15 20 dk sonra tak yine düşüş. Böyle böyle tekrar ediyor.
Gerçekten süperbox çöp yani aldığıma bin bir pişmanım zaten değiştireceğim taahüt bitince

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
cazi53

Mesaj gönderen cazi53 »

26 martta açtığım konu anlatmaya çalıştığım sıkıntıyı şuan herkes yaşıyor. Düzelir umarım.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

` White*
Server Ip/DNS: Cs1453.CSDuragi.COM

Mesaj gönderen ` White* »

cazi53 yazdı: Prş Mar 26, 2020 9:13 pm Kablonet kullanıyorum. tarifem 100d 5u. Bu virüs olaylarından önce zerre böyle sıkıntı yaşamıyordum csd'de ve aldığım ms 12 13 ü geçmezken. Akşam vakitlerindeki yoğunluktan olsa gerek 10 dk da 1 timed out yiyorum. Anlık 400 küsürlere çıkıp kalıyorum öyle. Tüm sunuculara giremiyorum. Ama server list yenilediğimde serverlar aynı şekilde duruyor. 30 saniye ya da 1dk sonra tekrar girebiliyorum fakat 10 15 dk sonra yine bu şekilde . Tüm sunuculardan kickleniyorum resmen.

Kablonet kullanıpta bu sorunu yaşayanlarınız var mı ya da başka altyapı kullanıpta benim sorunuma benzer sorun yaşayanınız var mı?
Konuyla alakalı değil. Affına sığınıyorum. Acaba çözünürlük kaçta?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
cazi53

Mesaj gönderen cazi53 »

` White* yazdı: Prş May 07, 2020 4:28 am
cazi53 yazdı: Prş Mar 26, 2020 9:13 pm Kablonet kullanıyorum. tarifem 100d 5u. Bu virüs olaylarından önce zerre böyle sıkıntı yaşamıyordum csd'de ve aldığım ms 12 13 ü geçmezken. Akşam vakitlerindeki yoğunluktan olsa gerek 10 dk da 1 timed out yiyorum. Anlık 400 küsürlere çıkıp kalıyorum öyle. Tüm sunuculara giremiyorum. Ama server list yenilediğimde serverlar aynı şekilde duruyor. 30 saniye ya da 1dk sonra tekrar girebiliyorum fakat 10 15 dk sonra yine bu şekilde . Tüm sunuculardan kickleniyorum resmen.

Kablonet kullanıpta bu sorunu yaşayanlarınız var mı ya da başka altyapı kullanıpta benim sorunuma benzer sorun yaşayanınız var mı?
Konuyla alakalı değil. Affına sığınıyorum. Acaba çözünürlük kaçta?
1024x768

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ENESIZM
Server Ip/DNS: MoonDeveloperTeam
İletişim:

Mesaj gönderen ENESIZM »

30 dakikadır düzenli olarak çökme yaşıyoruz. whatsapp kullanmadığım için problemi iletemiyorum, ne rank kaldı, ne de ona değer bir şey

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
İletişim:

ENESIZM yazdı: Prş May 07, 2020 4:35 am 30 dakikadır düzenli olarak çökme yaşıyoruz. whatsapp kullanmadığım için problemi iletemiyorum, ne rank kaldı, ne de ona değer bir şey
Ben bugün 6. Çökmeyi yaşadım o yüzden artık ses çıkarmıyorum kendisi geçer diyorum

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Sizin bu konunuz ile şuan yaşanan durumun hiç bir alakası yok.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli