Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

cs8.csduragi.com ipme ortak ve ekip arkadaşlari araniyor.

Oyunda karşılaştığınız hatalar , oyun hakkında genel bilgiler

Moderatör: Moderatörler

DarkWebKiller
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen DarkWebKiller »

ENESIZM yazdı: Pzt Haz 13, 2022 7:31 pm
Adventist yazdı: Pzt Haz 13, 2022 10:07 am 2 dakika atıp işlem bitebilirdi komisyon keserek konu uzadı da uzadı çocuk yerinede koyuyorsun eyw ama benden bu kadar eyw. daha birşey yazmıcam bu foruma bile girmicem cs bıraktım herşeyi bıraktım. psikolojik olarak kötüydüm. daha kötü oldum. evde 1 kuruş para vermiyorlar çeşmeden su içiyorum. adam gelmiş 200 tl mi iade etmiyor napayım.
usta madem 200tlye muhtaçtın, neden burada adminlik, ortaklık kovalıyorsun ? bu sebebin çok saçma ve kendini küçük düşürüyorsun. insanların acıma duygularını kullanarak üste çıkmaya çalışıyorsun
Adamın 200 tl muhtaç olduğunu nerden biliyorsun. Aynı duruma düşsen sende ne yapardın. adamın hastalığı var kararsızlık. yargılamak kolay aynisı yasada görim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Red
Server Ip/DNS: x
Clan İsmi: Mr.GaminG

Mesaj gönderen Red »

DarkWebKiller yazdı: Sal Haz 14, 2022 9:21 am
ENESIZM yazdı: Pzt Haz 13, 2022 7:31 pm
Adventist yazdı: Pzt Haz 13, 2022 10:07 am 2 dakika atıp işlem bitebilirdi komisyon keserek konu uzadı da uzadı çocuk yerinede koyuyorsun eyw ama benden bu kadar eyw. daha birşey yazmıcam bu foruma bile girmicem cs bıraktım herşeyi bıraktım. psikolojik olarak kötüydüm. daha kötü oldum. evde 1 kuruş para vermiyorlar çeşmeden su içiyorum. adam gelmiş 200 tl mi iade etmiyor napayım.
usta madem 200tlye muhtaçtın, neden burada adminlik, ortaklık kovalıyorsun ? bu sebebin çok saçma ve kendini küçük düşürüyorsun. insanların acıma duygularını kullanarak üste çıkmaya çalışıyorsun
Adamın 200 tl muhtaç olduğunu nerden biliyorsun. Aynı duruma düşsen sende ne yapardın. adamın hastalığı var kararsızlık. yargılamak kolay aynisı yasada görim
yeni hesap açman yakalanmayacağın anlamına gelmiyor

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
yen1.^
Server Ip/DNS: cs.jetaimepro.com
Clan İsmi: je t^aimeGaming
İletişim:

Mesaj gönderen yen1.^ »

Ömer TELLİ yazdı: Pzt Haz 13, 2022 12:45 pm 50 mesaj üst üste spam attığı için ve konuyu olduğu gibi değil kendi çıkarlarınca yönlendirdiği için bu arkadaşı 1 hafta tatile gönderdik kafasını dinlesin.

Olayın özeti ; sunucuda ortaklık alınıyor, tüm ayarları değiştirip sıfırlayıp sunucunun yapısını bozuyor. 1 saat ilgilenip ip adresinin dolmadığına kanaat getirip geri iade istiyor, sunucu sahibi geri iade olmayacağını belirtince, farklı yerlerde olayı dolandırıldım diye dile getirilince paneli siliniyor.
Aranızda geçen bu ortaklık sürecine biz karışmayız ancak forumda olayı yanlış yansıtıp insanlara dolandırıcı ithamında bulunmana, birbirinden alakasız üst üste 50 mesaj atmana da müsaade etmeyiz
Gereken cevabi burda verildi konuyu uzatmaya gerek yok istediği kadar hesap acıp yorum atabilirsiniz

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

DarkWebKiller
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Evet olay bitti. Uzatmanin Manasi Yok.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

DarkWebKiller
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Ot olayı makarasına yazdım olay bitti dedim. Uzatmaya gerek yok. csduragi userleri görüşümü bildirdim. Bunu bildirmeye hakkım yok mu ?¿
En son DarkWebKiller tarafından Çrş Haz 15, 2022 11:52 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

DarkWebKiller
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Sen bir cihaz aldın beğenmedin beğendin görüşünü soylemezmisin olay bu ot konusuna tekrar gelirsek gel kan testi yapalım.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

DarkWebKiller
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

cs bıraktım oynamıyorum. Artık bilgine kardeşim. 8'in sahibi ile konuştuk olay bitti. Dediğimiz gibi uzatmanın manası yok.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

DarkWebKiller
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Herkesten çok çok özür diliyorum. Kime Rahatsızlık Verdiysem. Forum Yöneticilerinden Konu Benimle Alakalı İçeriklerin Kaldırılmasını İstiyorum. Kötüleme Filan Yorumları ,
Yeni Ortağınla Daha İyi Yerlere Gelmen Dileğin İle Başarılar.
Olay Bitti Daha Uzatmanızı İstemiyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
yen1.^
Server Ip/DNS: cs.jetaimepro.com
Clan İsmi: je t^aimeGaming
İletişim:

Mesaj gönderen yen1.^ »

Konudaki gereksiz yorumlari silebilirmiyiz

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

MuhammetBLT

Mesaj gönderen MuhammetBLT »

Çocuk kendi kendine konuşmuş aga 😂😂

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala