Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

2021 Yılında CSDurağından beklentileriniz nelerdir?

Oyunda karşılaştığınız hatalar , oyun hakkında genel bilgiler

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

tekbirlik yazdı: Çrş Oca 27, 2021 3:25 pm Düşündükçe aklıma geliyor, şunu da eklemeliyim. Bu aralar baya müzdaribiz bu sorundan çünkü;

Sunucularda anlık olarak pingler artıyor(tüm oyuncularda 100 ve üstüne fırlıyor). Hatta bazen nadir de olsa sunucularda çökme oluyor(ping dolayısıyla).
Bu olay en son ne zaman gerçekleşti ?
Çünkü bu talebi olacak bir durum değil en büyük önceliklerimizden biri, sorun anında tarih saat dk not alarak foruma konu acınız veya whatsappdan bize ulaşınız çözüm sağlanır

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

rezi072

Mesaj gönderen rezi072 »

Nasıl söylesem bilemedim. Ömer hocam kiralama sistemine biraz düzen mi getirsek. Yanlış anlamayın beni madem düşüncelerimizi sordunuz veya şikayetlerimizi söyleyelim bizde. Bir kişinin 7 8 tane server alması ne demek ya her kiralığa çıkan düşük ipleri adam çekiyor. Biz 1 senedir bekliyoruz asla ip düşüremedik. Adamlar 1 ipi geçtik 7 8 ip alıyor ya. Çok samça bir şey bu. ve yeterli doluluğuda sağlıyamıyor bi kaç ipisinde. Bi kural getirin 1 klanın en fazla 2 veya 3 serveri olsun. Şimdilik klan ismi vermiyorum. 1 tane daha klan vardı bu şekilde tüm ipleri alan Allah a şükür yasakladınız onları. Şimdide başkası aynı şekilde aldıkça alıyor mübarek. Lütfen sesimizi duyup şu konuya bi güzel çözüm getirin. Akıllarımıza en sağlam firmasınız en sağlam olarakta kalın lütfen. Teşekkürler iyi çalışmalar.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Skip

Mesaj gönderen Skip »

rezi072 yazdı: Çrş Oca 27, 2021 8:50 pm Nasıl söylesem bilemedim. Ömer hocam kiralama sistemine biraz düzen mi getirsek. Yanlış anlamayın beni madem düşüncelerimizi sordunuz veya şikayetlerimizi söyleyelim bizde. Bir kişinin 7 8 tane server alması ne demek ya her kiralığa çıkan düşük ipleri adam çekiyor. Biz 1 senedir bekliyoruz asla ip düşüremedik. Adamlar 1 ipi geçtik 7 8 ip alıyor ya. Çok samça bir şey bu. ve yeterli doluluğuda sağlıyamıyor bi kaç ipisinde. Bi kural getirin 1 klanın en fazla 2 veya 3 serveri olsun. Şimdilik klan ismi vermiyorum. 1 tane daha klan vardı bu şekilde tüm ipleri alan Allah a şükür yasakladınız onları. Şimdide başkası aynı şekilde aldıkça alıyor mübarek. Lütfen sesimizi duyup şu konuya bi güzel çözüm getirin. Akıllarımıza en sağlam firmasınız en sağlam olarakta kalın lütfen. Teşekkürler iyi çalışmalar.
Dostum isteyen istediği kadar ip alır ona yapacak bisey yok benımde panelınde 3 tane ip var .Senin dediğin gibi bir yasak gelirse adamlar demezmi ? biz parasını atıyoruz alıyoruz sacma olur ama kıralama sıstemi yukarda yazdıgım gibi olabilir

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

FatihBey21512
Server Ip/DNS: CSX.CSDuragi.COM
Clan İsmi: ARMY

Mesaj gönderen FatihBey21512 »

Daha önce ip kiralama sistemini belirlemek için bir oylama yapmıştı Ömer Telli ben oyumu sıra sistemi tarafından kullanmıştım halen de savunuyorum. Şimdi insanlar yanlış anlamasın oyt tarzı olmayacağı bariz ortada. Niye olmayacak çünkü kastedilen firma da insanlar belirli ipler aralığında sıraya giriyor ama csduragi ip bakımından zengin yani "şu ipleri almamız lazım yoksa dolmaz !" diye bir problem yok isteyen istediği ip skalasında sıraya girebilir. Bu sayede insanlar ip çekmek için başkalarına anapanellerini vermek zorunda kalmaz :)

Bu benim kendi görüşüm size göre doğru veya yanlış.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Onurab

Mesaj gönderen Onurab »

Lütfen kira sistemi değissin t sustum oyunu . gibi olmus cok zorlayıcı eskisi gibi mavi tikleri isaretleme sistemine gecelim cok güzel olur bence

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Onurab

Mesaj gönderen Onurab »

Skip yazdı: Pzt Oca 25, 2021 1:11 am Aslında kura sistemide olabılır ip kiralamada mevcut panelde parası olan arkadaslar o gün dusecek ipler ıcın sıraya gırecek ve canlı robot uzerınden kura cekılecek kurada cıkan panele ip aktarılacak her panele bir numara verılebılır.Benım fıkrım boyle elestirilere acığım gelıstırılebılır
kesinlikle cok güzel olur

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

FatihBey21512

Onurab yazdı: Çrş Oca 27, 2021 10:43 pm
Skip yazdı: Pzt Oca 25, 2021 1:11 am Aslında kura sistemide olabılır ip kiralamada mevcut panelde parası olan arkadaslar o gün dusecek ipler ıcın sıraya gırecek ve canlı robot uzerınden kura cekılecek kurada cıkan panele ip aktarılacak her panele bir numara verılebılır.Benım fıkrım boyle elestirilere acığım gelıstırılebılır
Ya sana çıkmazsa böyle düşün birde.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Skip

Mesaj gönderen Skip »

FatihBey21512 yazdı: Çrş Oca 27, 2021 10:52 pm
Sadece Fikir Bence Suanki Sistem Gayet Güzel.Ama Sorun Şu Serveri Alanlar İçin Sıkıntı Yok İp ALamıyanlar İçin Sıkıntı Bencede Sistem Değişmemeli

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

FatihBey21512

Skip yazdı: Çrş Oca 27, 2021 10:56 pm
FatihBey21512 yazdı: Çrş Oca 27, 2021 10:52 pm

Sadece Fikir Bence Suanki Sistem Gayet Güzel.Ama Sorun Şu Serveri Alanlar İçin Sıkıntı Yok İp ALamıyanlar İçin Sıkıntı Bencede Sistem Değişmemeli
Bazen insanlar güzel planlar yapıyor şu ip bugün düşecek alsam şöyle böyle yaparım diyor. Fakat akşam evdeki hesap çarşıya uymuyor başkası ondan önce davranıyor bu da iyice klan kurma konusunda soğutuyor ben dediğim gibi sıra sistemini savunuyorum istediğin ipyi belki o gün alamayacaksın ama o ip elbet bir gün %100 sana gelecek.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

tekbirlik
Server Ip/DNS: Cs2.Csduragi.Net
Clan İsmi: Selected-Gaming
İletişim:

Mesaj gönderen tekbirlik »

Sıra sistemi değil de, sanki açık arttırma(süre konusunda) olabilir. Ancak alabileceğiniz ip sayısına sınırlama getirilir. İP 100 TL olsa da kimse parayı çıkartıp vermedikten sonra 100tlye satılacak. Ancak gider 200 verir 3 ay alır, ip onun olur. Hem ipler daha kalıcı insanların elinde daha uzun süreler CSD'de kalacak kişilerin eline geçmiş olur açıkcası 1 ay açıp kapatan kişilerin yaptığı tek şey o kadar insanı boşa 1 ay bekletmek. Hem sunucuya hem bekleyen insana yazık.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala