Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

2021 Yılında CSDurağından beklentileriniz nelerdir?

Oyunda karşılaştığınız hatalar , oyun hakkında genel bilgiler

Moderatör: Moderatörler

DarkThrone
Server Ip/DNS: cs.darkthronejb.com
Clan İsmi: DarkThrone Jail
İletişim:

Mesaj gönderen DarkThrone »

Oyuncuları csduragi.com sitesine yönlendirmek adına fastcup gibi sistem getirilebilir.

Teamspeak 3, Csgo gibi diğer counter strike oyunlarına yönlenilebilir. Siteye ne kadar çok kişi girerse 1.6 nında o kadar keşfedileceği tarafındayım birazcık.

Panel durumu iyi. Ara sıra server'a laglar giriyor forumda konu açıyoruz halloluyor. Herhangi bir sorun yok aslında.

Forum ekibi de oluşturulabilir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ayaz Hepyek
Server Ip/DNS: cs32.csduragi.com
Clan İsmi: HellforceGaming

Mesaj gönderen Ayaz Hepyek »

csduragina ait ts3 satışlarıda olursa dahada cok memnun kalıcaz sayın ömerbey

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ENESIZM
Server Ip/DNS: MoonDeveloperTeam
İletişim:

Mesaj gönderen ENESIZM »

zamanında forum editörü yetkisi açıldı ancak hiç bir zaman kullanılmadı. benim görüşüm, moderatör gibi büyük yetkileri eski/yeni üyelere direkt olarak vermek doğru olmaz. forum editörü yetkisini düşürüp gerçekten hak eden kullanıcılara (aranızda ki fikir alışverişi nasıl bilmiyorum.) vermenizdir. bir nevi stajyer yetkisi gibi olacaktır.

gönüllü destekler işinde gayet başarılı. gönüllü destek arkadaşların yetkileri de 1 üste taşınabilir. tabii ki kendileri de isterse. bunun sebebi ise forum editörlüğü yapan arkadaşların zamanla gönüllü desteğe yükselmeleridir.

onun dışında
pustonicky yazdı: Pzr Oca 24, 2021 5:13 am
  • Gönüllü Destek değil de Ömer hocam tam anlamıyla bir teknik ekip kurulmalı. bir sıkıntı olduğu vakit direk panele erişim sağlayabilecek ve işlem yapabilecek. Şuanda CSDuragının bir teknik desteği yok. Sadece gönüllü arkadaşların inisiyatifine kalmış bir destek alınabiliyor. csgo , mac serverleri, ts3 veyahut farklı bir hizmet alanında CSDuragı hostu büyüyebilir. Lakin Farklı bir alana girmeden önce CSDuragı Teknik destek olayını halletmeli. 2015 yılından sonraki zamanlarda bir arkadaş ilk defa CSDuragında panelden destek veriyordu hatta forum olmadığı zamanlar ticket attığımızda farklı arkadaşlar cevaplarını görüyorduk. Sanırsam ismi Batuhan idi. tekrar o sisteme geçilebilir.
  • Zamanında TelliNetwork Adında bir yer açılmıştı lakin hayata hiç geçirilmedi. Bu projeye devam edilebilir.
  • İlk Ay Ödemelerinde bence artık bir değişikliğe gidilebilir. Çünkü artık CSDuragı sunucularında ön ip adresinin bir avantajı kalmadı. 1. ip adresini de alsan 30. ip adresini de alsan Yönlendirme hizmeti kullanıyorsan dolu oluyorsun. Onun Haricinde bir doluluk Mağlesef ki yok (jailciler hariç). Bu sebeb ile cs1 ip adresine 3000 ön ödeme yapmaktansa 30 a kadar tüm ip adreslerinin ön ödemeleri aynı olabilir veya farklı mödüller geliştirilebilir.
  • Panelin tasarımı ve işleyişi mükemmel bundan sonra geliştirme olarak Eklentiler kısmına odaklanılmalı. Gönüllü Arkadaşların kodlayıp eklediği veya herkes tarafından kullanılan eklentiler farklı hostlarda olduğu gibi CSDuragında da panelde hazır olarak gelmeli diye düşünüyorum.
  • WhatsApp Satış Hattına bir arkadaş alınıp Cevap verme süreleri hızlanabilir.
  • .fun İp Adresleri ''Süresi Yaklaşan Serverler'' Kısmından Kaldırılıp o listedeki Karmaşa düzenlenmeli. Bu belirttiğim Yorumum Talep kısmına zamanında açmıştım lakin sanırım ya unutuldu yada umursanmadı.
  • Eski Zamanlarda Olduğu Gibi Ödeme Harici TİCKET SİSTEMİ getirilmeli tekrardan.
  • Devir Olaylarının Önüne Geçilmesi Durumunda CSDuragı Alanında lider konumda. Diğer hiçbir host hizmetinde böyle birşey söz konusu değil.
  • Sunucu Performansları Biraz daha artırılabilir. 24.01.2021 Tarihinde KabloNet Ping Sorunu Tamamen Ortadan kalkmış gözüküyor. Umarım bu ping değerleri korunur.
  • Gönüllü Destek & Moderatör Alımları Yapılıp, Yetkili sayısı MUTLAKA Arttırılmalı.

2021 Yılının herkes için güzel geçmesini diliyorum. Umarım 2021 Yılı herkes için gelişim yılı olur...
bu yoruma katılıyorum, arkadaşın belirttiği şeyleri bende talep ediyorum.

CS:GO sunucuları için ek olarak ise:

1- Bu kadar geç başlayacağınız bir oyunun sunucuları için ne verebilirsiniz ? çünkü sizler dışında yüzlerce firma mevcut, hepsi düzenine oturmuş firmalar.
2- Doluluk kesin olarak olabilecek mi ?
3- CSDurağı destek ekibi çok az kişilerden oluşuyor, oluşan problem ve hatalara cevap verme/düzeltme süresi uzayacak mı ?
4- CS:GO hizmeti açıldığında CS:1.6 hizmetinde aksama meydana gelebilir mi ? çünkü yüksek ihtimal ile CS:GO'ya ayırılacak süre daha fazla olacaktır.
5- Sunucular açıldığında ise bizleri ne gibi bir kısıtlama/kurallar bekliyor olacak ?
6- Sunucuların kiralama işlemi ve ortalama fiyatları tahmini olarak ne olacaktır ?
7- Hali hazırda farklı firmalardan CS:GO sunucusu kiralayıp, düzenini kurmuş olan insanlar ne yapacaklar ?

bu sorulara da yanıt bulabilirsem bir çok arkadaşında sorusu yanıtlanmış olacaktır diye düşünüyorum. teşekkürler.

*düzenleme 1

TS3 sunucularının açılmaması taraftarıyım. problemden başka bir şey getirmeyecektir. TS3 yöneticileri bu politikadan vazgeçerse (ki bu imkansız) açılabilir diye düşünüyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Skip

Mesaj gönderen Skip »

Yönlendirme il 30 ip verine pro/dm tabanlı diğer iplerede verilebilir mesele server ücreti 100tl üzeri ve pro/dm tabanlı modlara verilebılır.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

[B.O.S.S]>>>
Server Ip/DNS: CsXX.CSDuragi.COM
Clan İsmi: AyrılmazLarTR

Mesaj gönderen [B.O.S.S]>>> »

Yönlendirme stoğu artırılmalı . eskisi gibi tüm ipler olmasa bile en azından 40 50 vs gibi rakamlara çıkılması daha iyi olacaktır..
ek olarak kiralama sistemi..
Yeni kiralama sistemini başkaları nasıl buluyor bilmiyorum fakat benimle birlikte birçok kişi şikayetçi olduğunu isyanlar ettiginin farkındayım.
Bakıldığı zaman Süresi yaklaşan serverleri görebilmek güzel .
hatta kesin kiralığa çıkacak ip adresleride gözükmekte ..
21.00 - 21.30 arası kiralıga cıkacagı icin genellikle hangi ip adresinin düşecegi görüldüğünden O Saatlerde PC Başında Pusuda bekleyen 50-100 kişi ile birlikte sayfayı yenileyip f5 ceken arkadaşlar mevcut..
hızlı olan kazanıyor. geçen ip adresi düştügünde kiralığa ip adresi düşer düşmez tıkladım fakat çoktan benden önce kiralanmıştı bile.. ayrıca 1 saniye icinde tıklayıp Güvenlik kodunu yazabilen o arkadaşı tebrik ediyorum :)
tamamen 100 kişi pusuda beklerken sunucu kiralamak okadar zor bi duruma geliyor ki anlatamam. benimle birlikte aylarca sunucu kiralayamayan bekleyen insanlar mevcut . bu sistem nasıl Olur bilmiyorum fakat çok can sıkıcı bir durum haline gelmekte..

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Erdogan_
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen Erdogan_ »

IP kiraladığımız ekrandaki güvenlik doğrulaması (captcha) nın değiştirilmesi.

örneğin; metin yukarda yazacağına maile kod gelse o kodla ip kiralasa herkes eşit bir şekilde rekabet halinde olur hızlı olan kazanır.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Skip

Mesaj gönderen Skip »

Aslında kura sistemide olabılır ip kiralamada mevcut panelde parası olan arkadaslar o gün dusecek ipler ıcın sıraya gırecek ve canlı robot uzerınden kura cekılecek kurada cıkan panele ip aktarılacak her panele bir numara verılebılır.Benım fıkrım boyle elestirilere acığım gelıstırılebılır

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

bestcore

Mesaj gönderen bestcore »

Skip yazdı: Pzt Oca 25, 2021 1:11 am Aslında kura sistemide olabılır ip kiralamada mevcut panelde parası olan arkadaslar o gün dusecek ipler ıcın sıraya gırecek ve canlı robot uzerınden kura cekılecek kurada cıkan panele ip aktarılacak her panele bir numara verılebılır.Benım fıkrım boyle elestirilere acığım gelıstırılebılır
Katılıyorum, kiralanacak servere alıcak kişiler para yatıracak ve zamanı geldiğinde rastgele birisine Server aktarılacak çıkmayan kişilere parası geri verilecek. Bir sorun olmaz ise harika olur.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Skip

Mesaj gönderen Skip »

bestcore yazdı: Pzt Oca 25, 2021 9:12 am
Skip yazdı: Pzt Oca 25, 2021 1:11 am Aslında kura sistemide olabılır ip kiralamada mevcut panelde parası olan arkadaslar o gün dusecek ipler ıcın sıraya gırecek ve canlı robot uzerınden kura cekılecek kurada cıkan panele ip aktarılacak her panele bir numara verılebılır.Benım fıkrım boyle elestirilere acığım gelıstırılebılır
Katılıyorum, kiralanacak servere alıcak kişiler para yatıracak ve zamanı geldiğinde rastgele birisine Server aktarılacak çıkmayan kişilere parası geri verilecek. Bir sorun olmaz ise harika olur.
Soyle bir sorun var bazi clanlar 5 -6 panelden gırebılır bunun ıcın soyle bır önlem alınabilir.Mesela Her Panelın Kendıne Özgü Clan İsmi Olsun Farklı Panellerden Girip Alınır İse İp Tekrardan Kiralığa Düşebilir.Başka Türlü Önlemlerde Alınabilir

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

1000DAYS

Mesaj gönderen 1000DAYS »

Tek isteğim eskisi gibi ts3 satışı yapmanız.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala