Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

2021 Yılında CSDurağından beklentileriniz nelerdir?

Oyunda karşılaştığınız hatalar , oyun hakkında genel bilgiler

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

AteSinOqLu
Server Ip/DNS: 213.238.173.29
Clan İsmi: Pa$Ha PRO

Mesaj gönderen AteSinOqLu »

OPC Line yazdı: Cmt Oca 23, 2021 11:31 pm Bence CSDuragi her zaman cs 1.6 da üzerine koyarak devam edecektir. Lakin ben CSDuraginin sadece cs 1.6da görmek isterim. Zaten cs kitlesi azaldı kitlenin büyük çoğunluğu (TR'DE) 1 CSD 2 xx 3 xx DİYE gidiyor. CSD eğer farklı oyunlara yönelirse cs1.6 kitlesi daha da azalacaktır diye düşünüyorum.

Ben talepler bölümüne konu açacaktım bari buraya açıyım.
- MAÇ SERVERLERİ-
Bence gelmeli. Öyle 32 kişilik pub veya fun serveri kiralayıp maç sw si yapmak değil. EAC & SXE & STEAM+ı anlık olarak açabileceğimiz xx kişilik maç serverleri. Ping değerleri daha düşük daha optimize serverlerden bahsediyorum.
Çünkü klanım adına konuşayım artık devir değişti. Biz klan olarak EAC harici maç atmıyoruz. Çünkü güvenemiyoruz. Bunun içinde extra server kiralamamız gerekiyor. E başkası kazanacağına CSD kazansın :D macxx.csduragi.com Adında olsa fena olur.
Maç konusuna katılıyorum belirli ip aralığındaki pro iplere ücretsiz bile verilebilir (ilk kiralama çok pahalı ondan dolayı) fastcup gibi sistem olsa fena olmaz 🥴🥴 sürekli oynanmayı ortadan kaldırır yani sistemler boşa çalışmaz gerektiği zaman sadece

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Colditz

Mesaj gönderen Colditz »

Mashtfee yazdı: Cmt Oca 23, 2021 11:00 pm Ayrıca yeni forum ekibi alınabilir, cevaplar çok geç geliyor.
Ne bekliyorsunuz? Konuyu açtığınız gibi direkt çözüm bulmamızı mı? Bizim de yaşamımız var, bütün gün bilgisayar başında eklentilerle uğraşmıyoruz. Elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum fakat her istek kolay olmuyor maalesef. Biraz saygı.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Colditz yazdı: Cmt Oca 23, 2021 11:52 pm
Mashtfee yazdı: Cmt Oca 23, 2021 11:00 pm Ayrıca yeni forum ekibi alınabilir, cevaplar çok geç geliyor.
Ne bekliyorsunuz? Konuyu açtığınız gibi direkt çözüm bulmamızı mı? Bizim de yaşamımız var, bütün gün bilgisayar başında eklentilerle uğraşmıyoruz. Elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum fakat her istek kolay olmuyor maalesef. Biraz saygı.
Ortada bir forum ekibi yok ki yeni bir forum ekibi alınsın. Sen gönüllüsün. Bu işten para almıyorsun, bir çıkarın yok. Bu sebep ile yapılan yorumlara takılma.
Forum ekibi Yöneticiler, Global moderatörler, Moderatörler altında olabilir. Ömer TELLİ forum ekibi kurmak ister ise kendi bilir. Gönüllü Destek ekibinin konulara cevap verme, forum kurallarını uymayanları uyarmak gibi bir zorunluluğu yok. Tamamı ile gönüllülük esastır. Aramızdan biri çıkıp ben bütün konulara cevap vereceğim beni moderatör yapın ilgileneceğim der ise Ömer TELLİ ile görüşmesi lazım. Ama gönüllü ekibi var iken alacağını zannetmiyorum. Sonuçta moderatör de alınsa gönüllü destek ile aynı yetkileri olacak.
Ben artık gönüllü destek değilim ama güven ilişkisi olduğu için alt statüde hala gönüllü destek duruyor. Benim bile böyle bir yetkiye sahip olmam forum ekibi kurulmasına engelleyici bir faktör olabilir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ulyoS

Mesaj gönderen ulyoS »

Mashtfee yazdı: Cmt Oca 23, 2021 11:00 pm Bende foruma ve ana sayfaya yenilenme gelme taraftarıyım ama en son dile getirdim az kalsın linç yiyordum :D
O konuda da belirtilen gibi, forum zaten baştan sona yenilendi. Şu an yeni forumu kullanıyorsun. Yeni bir yenileme şu anlık saçma olur çünkü zaten hali hazırda bu yenileme yapıldı.
Bu mesajın için de tabii alınabilir, bunun güveni var işi bilip bilmemesi var. Sonuç olarak bu insanlar "GÖNÜLLÜ" olan insanlar, 7'24 bilgisayar başında lak lak yapan insanlar değil. Bunun dışında cevapların çok geç gelmesi zaten daha önceden aynı konu için başka bir başlık açıldığını biliyor olmamız olabilir mi? Örneğin x hatası için bir başlık açılıyor, daha önce de açıldı nasıl çözüldüğüne bakmak yerine konuyu güncellemeye uğraşıyor insanlar. Ben yapmasını bilmiyorum diyor, öğrenebilirsin zahmet olmazsa. Sonuç olarak hep başkasının eline bakmaktan ziyade kendin de yeni şeyleri öğrenebilir ve uygulayabilirsin.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
Server Ip/DNS: cs3.csduragi.net
Clan İsmi: TIMGaming
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Örs »

Teamspeak 3 konusu hakkında ne düşünüyorsunuz? Herhangi bir uygulama vs olacak mı?
Bu arada bu konu hakkında yazan var mı görmedim okumadım çok uzun yazılar var di

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Colditz

Mesaj gönderen Colditz »

Benim CSDurağı'ndan beklentim, reapi kütüphanelerinin güncellenmesi. Herkesin dediği gibi .fun yerine .mac gibi maç sunucuları olabilir. Ayrıca model değiştirme gibi eklentilerin panelde default olarak gelmesi (eklentiler bölümünde olması) ve ini dosyasına oradan erişebilme gelse çok iyi olur. Böylece model isteklerinden birnevi kurtulmuş oluruz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

yusufbtmz
Server Ip/DNS: 213.238.173.22
Clan İsmi: Jamaika Gaming

Mesaj gönderen yusufbtmz »

TeamSpeak 3 hizmeti gelmesi , panele ticket sistemi eklenmesi taraftarıyım.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

pustonicky

Mesaj gönderen pustonicky »

• Gönüllü Destek değil de Ömer hocam tam anlamıyla bir teknik ekip kurulmalı. bir sıkıntı olduğu vakit direk panele erişim sağlayabilecek ve işlem yapabilecek. Şuanda CSDuragının bir teknik desteği yok. Sadece gönüllü arkadaşların inisiyatifine kalmış bir destek alınabiliyor. csgo , mac serverleri, ts3 veyahut farklı bir hizmet alanında CSDuragı hostu büyüyebilir. Lakin Farklı bir alana girmeden önce CSDuragı Teknik destek olayını halletmeli. 2015 yılından sonraki zamanlarda bir arkadaş ilk defa CSDuragında panelden destek veriyordu hatta forum olmadığı zamanlar ticket attığımızda farklı arkadaşlar cevaplarını görüyorduk. Sanırsam ismi Batuhan idi. tekrar o sisteme geçilebilir.
  • Zamanında TelliNetwork Adında bir yer açılmıştı lakin hayata hiç geçirilmedi. Bu projeye devam edilebilir.
  • İlk Ay Ödemelerinde bence artık bir değişikliğe gidilebilir. Çünkü artık CSDuragı sunucularında ön ip adresinin bir avantajı kalmadı. 1. ip adresini de alsan 30. ip adresini de alsan Yönlendirme hizmeti kullanıyorsan dolu oluyorsun. Onun Haricinde bir doluluk Mağlesef ki yok (jailciler hariç). Bu sebeb ile cs1 ip adresine 3000 ön ödeme yapmaktansa 30 a kadar tüm ip adreslerinin ön ödemeleri aynı olabilir veya farklı mödüller geliştirilebilir.
  • Panelin tasarımı ve işleyişi mükemmel bundan sonra geliştirme olarak Eklentiler kısmına odaklanılmalı. Gönüllü Arkadaşların kodlayıp eklediği veya herkes tarafından kullanılan eklentiler farklı hostlarda olduğu gibi CSDuragında da panelde hazır olarak gelmeli diye düşünüyorum.
  • WhatsApp Satış Hattına bir arkadaş alınıp Cevap verme süreleri hızlanabilir.
  • .fun İp Adresleri ''Süresi Yaklaşan Serverler'' Kısmından Kaldırılıp o listedeki Karmaşa düzenlenmeli. Bu belirttiğim Yorumum Talep kısmına zamanında açmıştım lakin sanırım ya unutuldu yada umursanmadı.
  • Eski Zamanlarda Olduğu Gibi Ödeme Harici TİCKET SİSTEMİ getirilmeli tekrardan.
  • Devir Olaylarının Önüne Geçilmesi Durumunda CSDuragı Alanında lider konumda. Diğer hiçbir host hizmetinde böyle birşey söz konusu değil.
  • Sunucu Performansları Biraz daha artırılabilir. 24.01.2021 Tarihinde KabloNet Ping Sorunu Tamamen Ortadan kalkmış gözüküyor. Umarım bu ping değerleri korunur.
  • Gönüllü Destek & Moderatör Alımları Yapılıp, Yetkili sayısı MUTLAKA Arttırılmalı.

2021 Yılının herkes için güzel geçmesini diliyorum. Umarım 2021 Yılı herkes için gelişim yılı olur...

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

AteSinOqLu
Server Ip/DNS: 213.238.173.29
Clan İsmi: Pa$Ha PRO

Mesaj gönderen AteSinOqLu »

Panelden foruma direkt geçiş olmalı ki forum üyeleri artsın + destek alımı

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

wearelol212

Mesaj gönderen wearelol212 »

Yönlendirme stokları arttırılmalı

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala