Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Windows 10 Pro Ekran Parlaklığı hk.

Bilgisayar ve mobil cihazlar , internet alemi ve her türlü teknolojik aletler hakkında konular

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Özcan Örs
Server Ip/DNS: cs3.csduragi.net
Clan İsmi: TIMGaming
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Örs »

Colditz yazdı: Cmt Eyl 18, 2021 11:34 pm Windows update kontrol et. Güncellemeden sonra o özellik gelmeye başlıyor.
Başka bir çözümü var mı?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ByBuLuT ☪
Clan İsmi: -
İletişim:

Mesaj gönderen ByBuLuT ☪ »

eski bilgisayarımda klavyede parlaklık ayar tuşları vardı ordan direk artıp azaltılıyordu formattan sonra olmuyordu pcdeki takılı bileşenlerin kendi sitelerinde support bölümlerinden driverları elle kendim kurmuştum düzelmişti windows uptade temel driverları yüklüyor parlaklık firmanın paylaştığı ek bir yazılımla geliyorsa update onu kurmamış olabilir hiç alakasıda olmayabilir ama denemekten zarar gelmez

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Serpentraz

Mesaj gönderen Serpentraz »

Virüs programı falan yüklü ise engel oluyor olabilir, sürücüler eksik yüklenmiş ise bundan dolayı olabilir sistemi güvenli mod da başlatıp yeniden deneyin çözülmez ise yeni windows güncellemelerini beklemelisin ya da 3.parti programlar kullanabilirsin ( PangoBright , iBrightness Tray , RedShiftGUI )

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Özcan Örs
İletişim:

ByBuLuT ☪ yazdı: Pzr Eyl 19, 2021 3:44 am eski bilgisayarımda klavyede parlaklık ayar tuşları vardı ordan direk artıp azaltılıyordu formattan sonra olmuyordu pcdeki takılı bileşenlerin kendi sitelerinde support bölümlerinden driverları elle kendim kurmuştum düzelmişti windows uptade temel driverları yüklüyor parlaklık firmanın paylaştığı ek bir yazılımla geliyorsa update onu kurmamış olabilir hiç alakasıda olmayabilir ama denemekten zarar gelmez
Bilgisayarım lenovo dediğin şeyi yaptım lakin gene olmadı başka çözüm yolu var mı?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Özcan Örs
İletişim:

Format eksik atmış bilgisayarcı konu çözüldü, konu silinebilir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala