Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Bilgisayar Hakkında

Bilgisayar ve mobil cihazlar , internet alemi ve her türlü teknolojik aletler hakkında konular

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
MamiReyiz [S]

Bilgisayar Hakkında

Mesaj gönderen MamiReyiz [S] »

Dediğin dh fps Sistemi gördüm süper birşey ama e sporcu filan yapıyor sanırsam fps oyunları için
Fakat ben fps oynamayı sevmiyorum ama bu pc baya iyi

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

feartwd

Bilgisayar Hakkında

Mesaj gönderen feartwd »

MamiReyiz [S] yazdı: Cum Haz 25, 2021 12:31 am Dediğin dh fps Sistemi gördüm süper birşey ama e sporcu filan yapıyor sanırsam fps oyunları için
Fakat ben fps oynamayı sevmiyorum ama bu pc baya iyi
https://www.incehesap.com/frenzy-2570-y ... ati-41669/ al on numara bilgisayar ucuz bütçeye

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Serpentraz

Bilgisayar Hakkında

Mesaj gönderen Serpentraz »

Sadece fps oyunları için değil tabi ki de öyle bir kanun yok piyasadaki çoğu oyunları yüksek ayarlarda 60 fps üzeri rahat oynatır sana önerdiğim bu sistem.Uzunca bir süre seni idare edecektir Eğer dersin ki bunun fiyatı fazla daha uygun bir şey isterim arkadaşın attığı sisteme bakabilirsin ama gidip de Elraenn pc ye 7400 verme pişman olursun 1000 tl daha fazla vererek %35 daha performanslı bir sistem alabilecek iken.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
MamiReyiz [S]

Bilgisayar Hakkında

Mesaj gönderen MamiReyiz [S] »

Serpentraz yazdı: Cum Haz 25, 2021 1:09 am Sadece fps oyunları için değil tabi ki de öyle bir kanun yok piyasadaki çoğu oyunları yüksek ayarlarda 60 fps üzeri rahat oynatır sana önerdiğim bu sistem.Uzunca bir süre seni idare edecektir Eğer dersin ki bunun fiyatı fazla daha uygun bir şey isterim arkadaşın attığı sisteme bakabilirsin ama gidip de Elraenn pc ye 7400 verme pişman olursun 1000 tl daha fazla vererek %35 daha performanslı bir sistem alabilecek iken.
Tamamdır onu almayı düşünüyorum.

Ben simulasyon oyunlarını oynuyorum bu pc işimi rahatlıkla görür.

Normalde ben fps ye önem vermem oyunlarda kasmasın yeter bana göre

Ama uzun ömürlü ve tek oyun oynamayacağım için bu dh fps sistem bana göre güzel

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala