Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Resimlerin Bloklanması

Bilgisayar ve mobil cihazlar , internet alemi ve her türlü teknolojik aletler hakkında konular

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
İlyas ERTEKİN

Resimlerin Bloklanması

Mesaj gönderen İlyas ERTEKİN »

tekvatan yazdı: Sal Nis 17, 2018 10:38 pm
İlyas ERTEKİN yazdı: Sal Nis 17, 2018 10:34 pm Dostlar su an virus bulunmuyor ama dedigim gibi resimler vb seyler sifrelendigi icin acamiyorum ismi degisiyor uzantisi degisiyor .png gibi uzantilar yazdigimda bozuk diyor su an virus yok eset kullaniyorum son taratmam 2 gun once bir sikinti da cikmadi.
Geçen sene bir akrabamın bilgisayarındaki bilgiler sen de olduğu gibi şifrelenmişti. Sorunu attığım program ile tarayarak çözmüştüm Denedin mi?
start scan dediğimde küçük pencerede klasörlermi falan açılıyor tarama arka planda tarama devam ediyor değil mi daha önce kullanmadım bilmiyorum dosya vs seçmem gerekiyor mu taraması için yoksa tüm C yi mi tarıyor ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

F.T.H
İletişim:

Resimlerin Bloklanması

Mesaj gönderen F.T.H »

İlyas ERTEKİN yazdı: Çrş Nis 18, 2018 10:16 am
tekvatan yazdı: Sal Nis 17, 2018 10:38 pm
İlyas ERTEKİN yazdı: Sal Nis 17, 2018 10:34 pm Dostlar su an virus bulunmuyor ama dedigim gibi resimler vb seyler sifrelendigi icin acamiyorum ismi degisiyor uzantisi degisiyor .png gibi uzantilar yazdigimda bozuk diyor su an virus yok eset kullaniyorum son taratmam 2 gun once bir sikinti da cikmadi.
Geçen sene bir akrabamın bilgisayarındaki bilgiler sen de olduğu gibi şifrelenmişti. Sorunu attığım program ile tarayarak çözmüştüm Denedin mi?
start scan dediğimde küçük pencerede klasörlermi falan açılıyor tarama arka planda tarama devam ediyor değil mi daha önce kullanmadım bilmiyorum dosya vs seçmem gerekiyor mu taraması için yoksa tüm C yi mi tarıyor ?
Tüm disklerin taranmasını istemiyorsan el ile belirtebilirsin
Change Parameters seç oradan add object deyip seçtikten sonra tamam diyeceksin, seçtiğin bölüm add object bölümüne eklenecek ve diğer seçeneklerin taranmasını istemiyorsan sadece seçtiğin bölümün tik işareti kalsın diğerlerini kaldır ve ok de
daha sonra start scan dediğinde tarama başlar

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
İlyas ERTEKİN

Resimlerin Bloklanması

bu sekılde olması mı gerekiyor ?
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

F.T.H
İletişim:

Resimlerin Bloklanması

Mesaj gönderen F.T.H »

İlyas ERTEKİN yazdı: Çrş Nis 18, 2018 1:04 pm bu sekılde olması mı gerekiyor ?
Tam hatırlamıyorum ama sanırsam oradan şifrelenmiş dosyayı seçmeni istiyor

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
İlyas ERTEKİN

Resimlerin Bloklanması

blocklanmış dosyalarımdan bir tanesini seçtiğimde bu şekilde gösteriyor ama çözümlenme vs olmuyor.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

F.T.H
İletişim:

Resimlerin Bloklanması

Mesaj gönderen F.T.H »

İlyas ERTEKİN yazdı: Çrş Nis 18, 2018 1:13 pm blocklanmış dosyalarımdan bir tanesini seçtiğimde bu şekilde gösteriyor ama çözümlenme vs olmuyor.
2. programı denedin mi? 900 kb olanı

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
İlyas ERTEKİN

Resimlerin Bloklanması

rar içersinde 1 tane mevcut.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

F.T.H
İletişim:

Resimlerin Bloklanması

Mesaj gönderen F.T.H »

Halbuki 2sini birden atmıştım
bunu indirin bir de

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
İlyas ERTEKİN

Resimlerin Bloklanması

tarama bitiyor fakat dosyanın uznatısını değiştirip mesela .jpg deniyorum bozuk diyor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

F.T.H
İletişim:

Resimlerin Bloklanması

Mesaj gönderen F.T.H »

İlyas ERTEKİN yazdı: Çrş Nis 18, 2018 1:26 pm tarama bitiyor fakat dosyanın uznatısını değiştirip mesela .jpg deniyorum bozuk diyor.
siz dosyayı seçtikten sonra, dosyanın çevrilip çıkartılacağı yeri seçmenizi isteyecek ve tarama bittikten sonra oraya dosyayı çevirip kendi oraya yükleyecek. sizin çevirmenize gerek yok

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala