Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

İplerde başka sunucuların reklam yasakları

CSDurağını geliştirmek adına önerilerinizi , şikayetlerinizi , taleplerinizi buradan dile getirebilirsiniz.
Aklınıza gelebilecek her konuda CSDurağını ileriye taşıyabilmek için fikirlerinizi bekliyoruz.
Panel,ödeme yöntemleri,mesailer, forum içi yönetim şekli, serverlar,modlar keşke şu olsaydı daha güzel olurdu diyebileceğiniz her fikire açığız.

Moderatör: Moderatörler

Yazar: : ygtkms
Gönderilme zamanı: : Cum Ara 30, 2022 3:21 pm
Oylama: :
Status: : Yeni

Konu Sahibi
Talep BOTU

Mesaj gönderen Talep BOTU »

Merhabalar, her sunucunun ip adresi bellidir. Girilen sunucuda say ve u say üzerinden başka sunucuların ip adresinin reklamının yapılması yasaklanmalı. Örneğin bunu bloke edecek eklenti getirilmeli. Sadece csduragi ipleri değil diğer firmaların iplerinide bloke etme olanağı tanınmalı ki başka hiç bir ip reklamı yapılmasın engelleyebilelim. Böylece csduragi.com içerisinde bulunan ip sahipleri başka csduragi sunucusuna gidip reklamını yapıp oyuncu çekemez, reklam yapamaz. Bu şekilde oyuncu çekip adilce davranmayan insanlar var ve bu yapılanlardan rahatsız olduğumu belirtmek isterim. Csduragi.com firmasında bir sunucu sahibi olarak bunlara yetişmenin zor olduğunu belirtmek istiyorum. Adam giriyor zirilyon kere spamlıyor banlayana kadar gören görüyor reklamı zaten. Bunlara bir önlem getirilebilirse harika olur. Ricam bu şekildedir Ömer bey. İyi çalışmalar.

Saygılar,

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Taha Demirbaş
İletişim:

Mesaj gönderen Taha Demirbaş »

Hangi birini eklenti ile engelleyeceksin ? Onu da geçtim zaten eklentiler var en çok ne reklamı geliyor ise ayarlayıp kullan bence. Bu durum csd nin düşüneceği bir durum değil bence. Zaten kiralık iplerde direkt blok vardı reklam olmuyordu. Ama kimsede yazamıyordu .

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala