Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Forum Yenilenmesi.

CSDurağını geliştirmek adına önerilerinizi , şikayetlerinizi , taleplerinizi buradan dile getirebilirsiniz.
Aklınıza gelebilecek her konuda CSDurağını ileriye taşıyabilmek için fikirlerinizi bekliyoruz.
Panel,ödeme yöntemleri,mesailer, forum içi yönetim şekli, serverlar,modlar keşke şu olsaydı daha güzel olurdu diyebileceğiniz her fikire açığız.

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
Talep BOTU

Forum Yenilenmesi.

Mesaj gönderen Talep BOTU »

Panel yenilenmesinden sonra bence forumda yenilenmeli nedense gözüme pek modern ve aradığnı bulma hissi vermiyor, bence forum yenilenip çok daha güzel ve modern hale getirelebilir isteklerin çözüldü butonu , kategorilerin artırılması sınıflar haline getirilmesi, kullanıcıların puanı ve daha bir çok özellik eklenebilir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

AlperYilmazOfficial
Clan İsmi: TeamTR GaminG
İletişim:

Forum Yenilenmesi.

Mesaj gönderen AlperYilmazOfficial »

forumun teması bana göre baya iyi ama fikrine saygı duyarım, hayırlısı olsun .d

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ENESIZM
Server Ip/DNS: MoonDeveloperTeam
İletişim:

Forum Yenilenmesi.

Mesaj gönderen ENESIZM »

bir firmanın, cs 1.6 destek forumuna gelebilecek bütün özellikler geldi bence. sade ve öz olması iyidir diye düşünüyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

bestcore

Forum Yenilenmesi.

Mesaj gönderen bestcore »

Forum teması yeni düzenlendi ve bana göre güzel bu kişiden kişiye değişebilir, csduragida her kullanıcıya özgü bir tema getiremez yani ama kullanıcı puanı gibi birşey getirilebilir, yardımlaşma ve aktiflikler artar.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ulyoS

Forum Yenilenmesi.

Mesaj gönderen ulyoS »

Çöp forumlardan bir farkımız olsun, onlar gibi her “özelliği” ekleme taraftarı değilim.

Ha çözüldü butonu güzel olabilir o ayrı bir konu.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

FatihBey21512
Server Ip/DNS: CSX.CSDuragi.COM
Clan İsmi: ARMY

Forum Yenilenmesi.

Mesaj gönderen FatihBey21512 »

Şuan ki forum teması gayet hoş ve sade ama benim tek istediğim önceki tema da olan konunun altında kimler bu konuya bakıyor gibisinden bir şey o kaldırılmış.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Fatih ~ EjderYa
İletişim:

Forum Yenilenmesi.

Mesaj gönderen Fatih ~ EjderYa »

Google Chrome CSDurağı uzantısını kullanabilirsiniz. Olabildiğince forumu düzeltmeye çalıştım.

gelistirme-arac-gerecler/google-chrome- ... 34589.html

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mashtfee

Forum Yenilenmesi.

Mesaj gönderen Mashtfee »

ulyoS yazdı: Pzt Oca 11, 2021 12:47 pm Çöp forumlardan bir farkımız olsun, onlar gibi her “özelliği” ekleme taraftarı değilim.

Ha çözüldü butonu güzel olabilir o ayrı bir konu.
Diğer forumlardan farkımız olup, başka güzel özelliklerde eklenebilir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Aconyonn
İletişim:

Forum Yenilenmesi.

Mesaj gönderen Aconyonn »

Benim yorumum; başka forumlar buranın kılı bile olamaz. Bunun bilincinde olan kişiler "diğer forumlar" gibi ithamlarda bulunmamalı. Açık görüşüm burası bir forumdan ziyade arkadaşlığın, dostluğun ve yardımsever insanların dolu olduğu bir platform.. Yenilenebilir, aktifliği arttırabilecek, eğlenceli, ve CSDurağı sunucuları için farklı bir rekabet sistemi yapılabilir. Önü açık fikirler sunulsa daha iyi olur.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

babanuzinogli

Forum Yenilenmesi.

Mesaj gönderen babanuzinogli »

Aconyonn yazdı: Pzt Oca 11, 2021 6:29 pm Benim yorumum; başka forumlar buranın kılı bile olamaz. Bunun bilincinde olan kişiler "diğer forumlar" gibi ithamlarda bulunmamalı. Açık görüşüm burası bir forumdan ziyade arkadaşlığın, dostluğun ve yardımsever insanların dolu olduğu bir platform.. Yenilenebilir, aktifliği arttırabilecek, eğlenceli, ve CSDurağı sunucuları için farklı bir rekabet sistemi yapılabilir. Önü açık fikirler sunulsa daha iyi olur.
Aynen doğru diyorsun insanların emeklerini çalıp emek hırsızlıgı yapıp eklentileri satıp ben yaptım diye satarak demi bumu yardım severlik arkadaşlık oluyor?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala