Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

steam+ anti hile sistemi ile giriş yaptı yazısını kapatma

CSDurağını geliştirmek adına önerilerinizi , şikayetlerinizi , taleplerinizi buradan dile getirebilirsiniz.
Aklınıza gelebilecek her konuda CSDurağını ileriye taşıyabilmek için fikirlerinizi bekliyoruz.
Panel,ödeme yöntemleri,mesailer, forum içi yönetim şekli, serverlar,modlar keşke şu olsaydı daha güzel olurdu diyebileceğiniz her fikire açığız.

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
Talep BOTU

Mesaj gönderen Talep BOTU »

steam+ anti hile sistemi ile giriş yaptı yazısını kapatmak istiyorum. Bu yazıya özel bir ayar getirebilir misiniz?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Colditz

Mesaj gönderen Colditz »

Neden kapatmak istiyorsunuz ki? Bence gayet iyi bir yazı.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

batmankara

Mesaj gönderen batmankara »

Maçlarda gereksiz yazı kalabalığı yapıyor. Oyuncu girip çıktığı zaman bir sürü yazı... Bence cvar ayarına bağlansa iyi olur isteyen kullansın isteyen kullanmasın. Neden olumsuz işaretlediğinizi de anlamadım siz cvarı açık yaparsınız ben kapalı yaparım size dokunan ne ki bu olayda?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Colditz

Mesaj gönderen Colditz »

batmankara yazdı: Cmt Tem 18, 2020 7:45 pm Maçlarda gereksiz yazı kalabalığı yapıyor. Oyuncu girip çıktığı zaman bir sürü yazı... Bence cvar ayarına bağlansa iyi olur isteyen kullansın isteyen kullanmasın. Neden olumsuz işaretlediğinizi de anlamadım siz cvarı açık yaparsınız ben kapalı yaparım size dokunan ne ki bu olayda?
Maç atılırken zaten benim bildiğime göre kimse yazı yazmıyor, ki zaten maç başladıktan sonra giriş çıkışlar da azalıyor. Kimin steam+ olarak girdiğini gösteren tek bir yazının ne zararı olabilir ki diye düşündüm. Ben böyle bir şeyin olmasının gereksiz olduğunu düşündüğüm için olumsuz verdim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

OPC Line
Server Ip/DNS: 213.238.173.xx
Clan İsmi: *YouKnowMyName*

Mesaj gönderen OPC Line »

Şuan için maalesef kaldırılamıyor veya o değiştirilemiyor. Cvar ayarına bağlanması Başta Ömer Telli abiye bağlı.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

[~ TABUTCU ~]
Clan İsmi: [R]edWorse

Mesaj gönderen [~ TABUTCU ~] »

Panele eklentiler bölümüne Steam+ etkinleştir veya devredışı bırak olarak eklenebilir ama bence şuanki iyi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Kaybetmeyen
Clan İsmi: RedDawn

Mesaj gönderen Kaybetmeyen »

[~ TABUTCU ~] yazdı: Cmt Tem 18, 2020 10:14 pm Panele eklentiler bölümüne Steam+ etkinleştir veya devredışı bırak olarak eklenebilir ama bence şuanki iyi.
Dosya kontrol sistemini kapatırsanız kapanır.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

batmankara

Mesaj gönderen batmankara »

Kaybetmeyen yazdı: Cmt Tem 18, 2020 10:18 pm
[~ TABUTCU ~] yazdı: Cmt Tem 18, 2020 10:14 pm Panele eklentiler bölümüne Steam+ etkinleştir veya devredışı bırak olarak eklenebilir ama bence şuanki iyi.
Alakası yok kapanmıyor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Kaybetmeyen
Clan İsmi: RedDawn

Mesaj gönderen Kaybetmeyen »

batmankara yazdı: Cum Ağu 28, 2020 10:39 am
Kaybetmeyen yazdı: Cmt Tem 18, 2020 10:18 pm
Alakası yok kapanmıyor.
denemeden bilemezsiniz şimdi denedim CSD Guard bölümünden dosya kontrol sistemini kapatırsanız sistem kontrol etmeyeceği için steam+ vs gözükmeyecektir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Colditz

Mesaj gönderen Colditz »

Colditz yazdı: Cmt Tem 18, 2020 7:49 pm Maç atılırken zaten benim bildiğime göre kimse yazı yazmıyor, ki zaten maç başladıktan sonra giriş çıkışlar da azalıyor. Kimin steam+ olarak girdiğini gösteren tek bir yazının ne zararı olabilir ki diye düşündüm. Ben böyle bir şeyin olmasının gereksiz olduğunu düşündüğüm için olumsuz verdim.
Kullanmak istemiyorsanız Dosya Kontrol Sistemi'ni devre dışı bırakın. Sadece oyuncu girdiğinde çıkan bir bildirim için eklentiye cvar eklenmesi şahsıma çok gereksiz geliyor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala