Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Yeni panel için gerekli eklentıler

CSDurağını geliştirmek adına önerilerinizi , şikayetlerinizi , taleplerinizi buradan dile getirebilirsiniz.
Aklınıza gelebilecek her konuda CSDurağını ileriye taşıyabilmek için fikirlerinizi bekliyoruz.
Panel,ödeme yöntemleri,mesailer, forum içi yönetim şekli, serverlar,modlar keşke şu olsaydı daha güzel olurdu diyebileceğiniz her fikire açığız.

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
Talep BOTU

Mesaj gönderen Talep BOTU »

Suankı panelımızde olan eklentıler cok basit yapılmış gözümde eklentıler kısmına özellikle bunların yapılması gerekıyor alt alta sıralıyorum
1.) Adminlerin otomatık oyuna girmemesi gerekir.
2.) Adminlerin yönlendırmede başka servera gitmemesi gerekir ( kendı swsı full olunca)
3.) Eklentılere round sayaçı eklenmesı gerekır
4.) PRO Serverlar için Adminlerin ilk 3 round yasaklanması ıcın gelmesı lazımdır
5.) Otomatik Res(ilk round) 20 sn olması gerekmektedır ( suankı 35 sn yanlıs bılmıyorsam)
6.) Say Koru,1dk Say yasaklar eklentısı gelmesı gerekmektedir.
7.) Admin VIP Gosterim "tab'a basınca tabloda VIP yazıcak )
8.) Sadece Admin Mikrofon eklentisi gelmesi gerekmektedir.
9.) Yuksek Ping Kick
10.) Nick Kayıt-Şifrele (top15de 1. olanların nıckını calıp admınlıklerı almaması ıcın onemlı)
11.) Her X round Ek para ( örnegın 3 roundda 5000 para atmasını ıstıcen )
12.) Server Boş ise ıstedıgın mapı acıcak ( 5 kısı kaldıgında otomatık admın yoksa o mapı acıcak )
13.) Yasakli Nickler diye eklentı sayfasında actıgımızda ayarlar gıbı secenek cıkıp ıcıne yazcagımız ısım sw gırmeden reasonda engel atması )
14.) Benzer nick (1) Engelleyici ( örnek : CSDURAGIPLAYER ısmınden 2 tane varsa 1. serverdaysa 2. servera gırerken Nıckıne (1)CSDURAGIPLAYER Yapıcak )

Bunların Eklentıler kısmına yapılmasına pro serverlar ıcın en onemlı olması gereken eklentılerdır umarım beğenıp herkesın ıstegıde benım ki gibidir umarım hayırlı gunler.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

uzman59
Server Ip/DNS: cs11.csduragi.net
Clan İsmi: HospitaL 卍 KLan

Mesaj gönderen uzman59 »

@Gawiscanse merhaba;

Öncelikle sunucumuza hosgeldin :) panel eklentilerinin basit olma ihtimalinden bahsetmissin bu konuda yanıldığını bildirmek istedim
Aşağı sıra ile taleplerini belirtmissin doğrudur belki sende kendince haklı olabilirsin ama yinede csdforumu arastırmanı öneririm
CsdPanel için düşündüğünden çok fazlası olacaktır ancak senin düşündüğün kadar basit eklentler olmayacağını düsünmekteyim
Her server sahibi kendi serverini özgür iradesi ile kendi isteğine göre düzenler inşa eder ve benzersiz olmaya özen gösterir
Senin düşüncelerine göre tek tip server düşüncesi ortaya çıkar ve serverlerin hiç bir özelliği yada benzersizliği olmaz da/kalmaz
Burada benim anladığım kadarıyla sen herşeyi csdurağı yapsın eklentilerimiz hazır olsun istemissin
Bende kendi irademle taleplerine cevap vermeye calıstım umarım yardımcı olmusumdur
Başkaca yardımlara ihtiyaç duyarsan csdforuma konu açıp ihtiyaçlarına yardım alabilirsin

1 - kendin yapmalısın (isteğe bağlı)
2 - mümkün değil bence
3 - sacma geldi biraz :)
4 - kendin yapmalısın (isteğe bağlı)
5 - kendin ayarlayabilirsin
6 - gereksiz buldum
7 - kendin yapmalısın (isteğe bağlı)
8 - kendin yapmalısın (isteğe bağlı)
9 - kendin yapmalısın (isteğe bağlı)
10-kendin yapmalısın (isteğe bağlı)
11-kendin yapmalısın (isteğe bağlı)
12-kendin yapmalısın (isteğe bağlı)
13-kendin yapmalısın (isteğe bağlı)
14-kendin yapmalısın (isteğe bağlı)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Gawiscanse
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen Gawiscanse »

Farkettınızmı bılmıyorum ben eklentıler kısmına eklensın dıye yazdım kendım kurdum bunları ve kat kat suan sunucum iyi durumda userlerı sabıtlerım 1 aya ayrıca :) herneyse onemlı olan eklentıler kısmına bunların eklenmesı kendımın kurup kurmamam degıl kurulu zaten bende :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

PouexOfficial
Server Ip/DNS: 213.238.173.111
Clan İsmi: NivaGaming
İletişim:

Mesaj gönderen PouexOfficial »

Gawiscanse yazdı: Prş Ara 05, 2019 5:12 pm Farkettınızmı bılmıyorum ben eklentıler kısmına eklensın dıye yazdım kendım kurdum bunları ve kat kat suan sunucum iyi durumda userlerı sabıtlerım 1 aya ayrıca :) herneyse onemlı olan eklentıler kısmına bunların eklenmesı kendımın kurup kurmamam degıl kurulu zaten bende :)
Evet bunların hepsini kendiniz yapabilirsiniz fakat panele eklenmesi'de bilmeyen arkadaşların çok işine yarıcaktır.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

omertas14544
Server Ip/DNS: 213.238.173.35
Clan İsmi: MoonGaming
İletişim:

Mesaj gönderen omertas14544 »

Şahsen bir çoğu gereksiz. Hepsi özel eklenti gibi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

PouexOfficial
İletişim:

omertas14544 yazdı: Prş Ara 05, 2019 5:49 pm Şahsen bir çoğu gereksiz. Hepsi özel eklenti gibi.
Gereksiz olabilir fakat birçok insanın hoşuna gidiyor panelde olsa bilmeynen arkadaşların çok işine yarıcaktır.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

uzman59

Mesaj gönderen uzman59 »

PouexOfficial yazdı: Prş Ara 05, 2019 5:57 pm
omertas14544 yazdı: Prş Ara 05, 2019 5:49 pm Şahsen bir çoğu gereksiz. Hepsi özel eklenti gibi.
Gereksiz olabilir fakat birçok insanın hoşuna gidiyor panelde olsa bilmeynen arkadaşların çok işine yarıcaktır.
O zaman csdurağı csdforum/eklentiler bölümünde onaylanan eklentileri hepsini kursun müşterilerde uğraşmasın panelden aç kapa yapsınlar :) oh ne güzel tek tip hazır kurulu benzersiz sıradan serverler :lol: :lol:

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

PouexOfficial
İletişim:

uzman59 yazdı: Prş Ara 05, 2019 6:09 pm
O zaman csdurağı csdforum/eklentiler bölümünde onaylanan eklentileri hepsini kursun müşterilerde uğraşmasın panelden aç kapa yapsınlar :) oh ne güzel tek tip hazır kurulu benzersiz sıradan serverler :lol: :lol:
Arkadaşın soyledigi eklentiler dier sunucuların paneline oldugu için burda konu açıyor kardeşim benim csd nin panelinde de olursa insanların işine yarıcaktır diye duşunuyorum düzgün anlarsan sevinirim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Gawiscanse
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen Gawiscanse »

PouexOfficial yazdı: Prş Ara 05, 2019 6:10 pm

Arkadaşın soyledigi eklentiler dier sunucuların paneline oldugu için burda konu açıyor kardeşim benim csd nin panelinde de olursa insanların işine yarıcaktır diye duşunuyorum düzgün anlarsan sevinirim.
Nedense kafadar gibisin benim gibi :) insanlar hayla kendin kur diyor ben panele eklenilcek kullanilabilir seyleri soyluyorum

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

uzman59

Mesaj gönderen uzman59 »

PouexOfficial yazdı: Prş Ara 05, 2019 6:10 pm

"birçok insanın hoşuna gidiyor panelde olsa bilmeynen arkadaşların çok işine yarıcaktır." şeklinde paylaşımda bulunmussun ve düzgün anladığıma inanıyorum

Ayrıca başka sunucuda yukarıda sıralanan teleplerin bir çoğu yok zaten ki olsa bile iki sunucu arasında dünya fark var bence bu düşünce üzerinde biraz durmalısın . :cross:

benden bu kadar biraz dinlenmem lazım :hl:

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala