Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Reklam Atmayı Engelleme

CSDurağını geliştirmek adına önerilerinizi , şikayetlerinizi , taleplerinizi buradan dile getirebilirsiniz.
Aklınıza gelebilecek her konuda CSDurağını ileriye taşıyabilmek için fikirlerinizi bekliyoruz.
Panel,ödeme yöntemleri,mesailer, forum içi yönetim şekli, serverlar,modlar keşke şu olsaydı daha güzel olurdu diyebileceğiniz her fikire açığız.

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
Talep BOTU

Reklam Atmayı Engelleme

Mesaj gönderen Talep BOTU »

CSD Sunucularında Düz Player Yani CSDPLAYER Şeklinde Giren Oyuncuların Nicklerini Değiştiren Bir Eklenti v.s Var Bu Eklenti Yasaklansın Veyahut İp Koymak Yasaklansın Zaten CSDPLAYER Şeklinde Giren Oyuncular Sadece Cs Oynamak İçin Giriyorlar Nick Falan Ayarlamıyorlar. Csduragından server indirdikleri içinde server listten başka iplere gittiği zaman oyuncu ilk gittiği eklentili ipnin reklamını yapıyor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ADOW
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: cs.gokturkgaming.com
Clan İsmi: ɢoĸтυrĸ
İletişim:

Reklam Atmayı Engelleme

Mesaj gönderen ADOW »

Çok halısın bunu tam iplerini yaziyolar reklam oluyo ipsiz olması daha mantıklı

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

ByPassage

Reklam Atmayı Engelleme

Mesaj gönderen ByPassage »

Reklam engelleyici eklentiler var sizde onun ismini kendini sunucunuzun ipi ile değiştere bilirsiniz ayni eklentiyi kendine göre ayarlayıp

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

uzman59
Server Ip/DNS: cs11.csduragi.net
Clan İsmi: HospitaL 卍 KLan

Reklam Atmayı Engelleme

Mesaj gönderen uzman59 »

Hayır yani bu işlemi yapan her serverin kendi reklamını engellemek için kendi serverimize eklenti mi kurmak durumunda kalacağız ?
Hayır bu kadar [CSDuragiCOM]Player {v2016} nickinden rahatsız olan server var ise bu sunucu da ne işleri var?
Ben şahsen rahatsız değilim hatta ve hatta bu nickler geldiğinde yönlendirmenin ne kadar düzenli çalıştığını daha rahat gözlemlemiş oluyorum tabi ancak csd harici reklam ile serverimize gelenleri de banlamak durumunda kalıyorum ...
Tabii ki bu durum serbest bir durum bunun bilincindeyim ancak nick değiştirme işlemi yapılacaksa bile [CSDuragiCOM]Player {v2016} nickini kaldırıp kendi server adresinin reklamının tamamını yazdırmakta ne anlama geliyor. Csdurağının kendi isminden reklamından bu kadar rahatsızlar ama kendi adreslerini tamamını cümle aleme gösterme noktasında neden rahatsızlık duymuyorlar. Ya da bir başkalarının rahatsız olma ihtimallerini neden düşünmüyorlar ? Ya da nick değişimi yaparken komple server reklamını yapmak yerine neden ahmet mehmet ali veli yapmıyorlar ?
Bizler her reklam nicki ile gelenin nickini değiştirmek yada banlamak durumunda mı kalacağız ?
Bu konuya bir açıklık getirilmesi lazımdır tek söyleyeceğim de budur ...

[@Bilinmeyen Etiket]

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Taha Demirbaş
İletişim:

Reklam Atmayı Engelleme

Mesaj gönderen Taha Demirbaş »

Değişebilecek isimlerin türleri sınırlı.
Otomatik yasaklansa bu sefer "Bu yasağı kaldırın kendi sunucumuza girenler için kendi player nickimizi yazdırmak istiyoruz" gibi konu açılacak.
Şuan ki durumda o eklentiyi yüklemek gerekiyorsa yükleyeceksiniz. Nickin değiştirilmesindeki maksatı hemen sunucudan rahatsız olmaya bağlamayın. CSD player nickinin gözükmesini istenmemesi doğal bir hak. Değiştirme hakkı şuanda tanınıyor ve x GAming olarak değiştirilebiliyor. Buda sunucunun size verdiği bir hak.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

[B.O.S.S]>>>
Server Ip/DNS: CsXX.CSDuragi.COM
Clan İsmi: AyrılmazLarTR

Reklam Atmayı Engelleme

Mesaj gönderen [B.O.S.S]>>> »

eklentiyi bende kullanmaktayım.
aynı zamanda sunucuma size geldigi gibi csduragıplayerv2016 dışında Birçok clan ismi ve ip adresleri ile birlikte gelmekte.. örnegin xxxgaming-oyuncu1 01 7 vs gibi
tek tek hepsini kopyalayıp eklenti icine atıyorum farklı gördügüm zaman eklenti o nick ile gelenleri otomatik olarak değiştirip kendi belirlemiş oldugum nick uygulamakta..
biz yapıyorsak sizde yapabilirsiniz.
ZOR Bisey degil.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

yen1.^
Server Ip/DNS: cs.jetaimepro.com
Clan İsmi: je t^aimeGaming
İletişim:

Reklam Atmayı Engelleme

Mesaj gönderen yen1.^ »

Serveri dolmayan ilgisiz reklamla doldurabilceğini düşünen insanlarin kullanacagi bi eklenti gereksiz ve boş bence kullanilmasi yasaklanmali.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

quadfor75
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Reklam Atmayı Engelleme

Mesaj gönderen quadfor75 »

[B.O.S.S]>>> yazdı: Cum Ara 06, 2019 12:41 am eklentiyi bende kullanmaktayım.
aynı zamanda sunucuma size geldigi gibi csduragıplayerv2016 dışında Birçok clan ismi ve ip adresleri ile birlikte gelmekte.. örnegin xxxgaming-oyuncu1 01 7 vs gibi
tek tek hepsini kopyalayıp eklenti icine atıyorum farklı gördügüm zaman eklenti o nick ile gelenleri otomatik olarak değiştirip kendi belirlemiş oldugum nick uygulamakta..
biz yapıyorsak sizde yapabilirsiniz.
ZOR Bisey degil.
Rica etsem eklentinin linkini atarmısınız?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

panzerbey

Reklam Atmayı Engelleme

Mesaj gönderen panzerbey »

Bazı arkadaşlar zor birşey değil falan yazmışlar. Ben yazan arkadaşlara şunu söylemek istiyorum. Benim klanım ve serverim csdurağında barınıyor. Ben serverime gelen CSD'nickli kişiden rahatsız olmam bu beni mutlu eder. Serverlistte başlarda olduğumu ve bunun farkını bana gösterir. Bundan yararlanarak yeni oyuncunun nickini kendi server adresi yapan sunucular şerefsizdir,ahlak yoksunudur.
Resim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

panzerbey

Reklam Atmayı Engelleme

Mesaj gönderen panzerbey »

Resim Böyle geldikçe bu konunun altına atacağım. [@Bilinmeyen Etiket] Biz bu oyuncuları banlamak durumda kalıyoruz Ömer bey ilgilenin lütfen.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala