Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Cs21 üstü full mod

CSDurağını geliştirmek adına önerilerinizi , şikayetlerinizi , taleplerinizi buradan dile getirebilirsiniz.
Aklınıza gelebilecek her konuda CSDurağını ileriye taşıyabilmek için fikirlerinizi bekliyoruz.
Panel,ödeme yöntemleri,mesailer, forum içi yönetim şekli, serverlar,modlar keşke şu olsaydı daha güzel olurdu diyebileceğiniz her fikire açığız.

Moderatör: Moderatörler

Yazar: : wooblefurkan
Gönderilme zamanı: : Sal Eki 29, 2019 12:39 pm
Oylama: :
Status: : Geçersiz

Konu Sahibi
Talep BOTU

Cs21 üstü full mod

Mesaj gönderen Talep BOTU »

Cs21 den itibaren full mod olması sunucumun user kaybına bir nebze yol açtı ilk full mod ipsine sahipken şimdi 10. İpye sahibim isteyenlere aylık kiradan fark olarak 100 200 lira fazla vererek ip lerimizi düşürme seçeneğimiz olması gayet güzel olurdu 31 in sahibiyim böyle bir durumdan mağdurum. Cs21 ve üstünün full mod olması bazı insanlar açısından iyi oldu ama cs31-cs39 daki çoğu kişi bu durumdan mağdurdur eminim 100 200 farkla 20. İpye geçirme olmalı bir iki hafta için

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

mektup
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Cs21 üdtü full mod

Mesaj gönderen mektup »

Yıl önemli değil csnin bitip bitmediği önemli değil ip önemli değil eğer ilgilenirsen fps düşürmeyen pluginler kullanırsan sunucun hangi ipte olursa olsun doluluk gösterir. benim görüşüm sizin hiç ilgilendiğiniz yok serveriniz ön ip cs31 olduğu için az çok doluyor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ahmetsencanx2

Cs21 üstü full mod

Mesaj gönderen ahmetsencanx2 »

Herşeyden önce yurtdışından oyuncu girişi açılmalı. Birazda olsa sunucular bizim sayemizde yabancı görüyor onuda göremiyoruz artık.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Cs21 üstü full mod

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

ahmetsencanx2 yazdı: Sal Eki 29, 2019 2:59 pm Herşeyden önce yurtdışından oyuncu girişi açılmalı. Birazda olsa sunucular bizim sayemizde yabancı görüyor onuda göremiyoruz artık.
Yurt dışından girişler açık zaten, hangi ülkeden giriş yapamıyorlar ?

Daha doğrusu giriş mi yapamıyorlar, sunucuyu listede mi göremiyorlar. connect ip.adresi şeklinde giriş yapabiliyorlar mı ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

wooblefurkan
Server Ip/DNS: CS40.CSDuragi.COM
Clan İsmi: Dreacy
İletişim:

Cs21 üstü full mod

Mesaj gönderen wooblefurkan »

Ömer TELLİ yazdı: Sal Eki 29, 2019 3:29 pm
ahmetsencanx2 yazdı: Sal Eki 29, 2019 2:59 pm Herşeyden önce yurtdışından oyuncu girişi açılmalı. Birazda olsa sunucular bizim sayemizde yabancı görüyor onuda göremiyoruz artık.

Daha doğrusu giriş mi yapamıyorlar, sunucuyu listede mi göremiyorlar. connect ip.adresi şeklinde giriş yapabiliyorlar mı ?
bence ömer bey 300 lira farkla bile olsa kiradan ayrı geçiş izni olursa bizler açısından iyi olur ilk ayı 300 ödeyip 2 ay sonra 21 in full mod olması bizi baya üzdü böyle bir şeyi bence düşünmelisin eğer yaparsanız direk ücreti panele yatırmayı düşünüyoruz

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

wooblefurkan
Server Ip/DNS: CS40.CSDuragi.COM
Clan İsmi: Dreacy
İletişim:

Cs21 üdtü full mod

Mesaj gönderen wooblefurkan »

mektup yazdı: Sal Eki 29, 2019 12:48 pm Yıl önemli değil csnin bitip bitmediği önemli değil ip önemli değil eğer ilgilenirsen fps düşürmeyen pluginler kullanırsan sunucun hangi ipte olursa olsun doluluk gösterir. benim görüşüm sizin hiç ilgilendiğiniz yok serveriniz ön ip cs31 olduğu için az çok doluyor.
Alakası yok benim yerimde olsan emin ol beni anlardın sabah akşam ts3 üzerinde yetki yazıyorum arkadaşlarla üstüne farklılık olsun die bir şey icin cabalıyorum. her şey komutcudan geçiyor tabi ama dedim gibi ekstra 200 300 lira gibi ücretle geçiş saglanma şeyi olursa geçmeyi düşünüyoruz alt iplere

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ahmetsencanx2

Cs21 üstü full mod

Mesaj gönderen ahmetsencanx2 »

Ömer TELLİ yazdı: Sal Eki 29, 2019 3:29 pm

Sunucu listede hiçbir zaman gözükmüyor, connect ip olarak giriliyor. Fakat daha sonra bir anda bütün yabancı oyuncular oyundan çıkıyor ve birdaha giriş yapamıyorlar.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Metecan Bey

Cs21 üdtü full mod

Mesaj gönderen Metecan Bey »

mektup yazdı: Sal Eki 29, 2019 12:48 pm Yıl önemli değil csnin bitip bitmediği önemli değil ip önemli değil eğer ilgilenirsen fps düşürmeyen pluginler kullanırsan sunucun hangi ipte olursa olsun doluluk gösterir. benim görüşüm sizin hiç ilgilendiğiniz yok serveriniz ön ip cs31 olduğu için az çok doluyor.
cs biterse useri nerden bulucan peki ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

mektup
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Cs21 üstü full mod

Mesaj gönderen mektup »

@Metecan Bey 1. Burda sana cevap vermek düşmez farkettiysen sana söylemiyorum.
2. Bazıları cs bitti dediği için ordan yola çıkarak onu yazdım
3. Alakadar olmadığın konulara girme.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala